27 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Znawczyni kwiatów, pełna pomysłów i przyszła mama

Każdy człowiek ma na świecie coś co naprawdę kocha, wie że ma do tego całkowicie smykałkę. Ja tak właśnie miałam z pracą przy kwiatach, to w końcu moje hobby. Nie ma nic lepszego niż praca przy ziemi lub stworzenie własnego bukietu, który potem będzie stać w czyimś mieszkaniu. Jednak najlepsze możliwości są, dopiero w momentach kiedy ktoś przychodzi po poradę. Porady zawsze są dobre. zwłaszcza kiedy są one związane z utrzymaniem ich przy życiu. Najzabawniej jest w momentach, kiedy przyjdzie ktoś i powie, potrzebuję kwiatka na taką, a nie inną okoliczność. Po dowiedzeniu się w mniej więcej jaka jest dana osoba, mogę pomóc w wyborze odpowiedniego kwiatka. Tak aby wszystko pasowało, wyglądem oraz tym jak one rośnie. Zazwyczaj sprzedajemy najwięcej kaktusów, ponieważ nie każdy chce wziąć pod opiekę bardziej wymagające rośliny. A tak jedno podlanie na tydzień, załatwi całą sprawę. Najsmutniejsze są dni, kiedy przychodzą po wiązanki. Czasem ostatnie pożegnania są naprawdę trudne, zwłaszcza jak chcą prawie wszystko mieć na wieńcu, który nie jest długi, a wstążkę nie zawsze da się jakoś przedłużyć.
Ten dzień mijał naprawdę wolno i spokojnie, przez co praktycznie nie miałam co robić. Widziałam tak kątem oka, że reszta oddziałów z ogrodu tak samo się nudziła. Gdyby była możliwość, każdy podszedłby do każdego i zagadał. Ale to praca, czas na pogaduszki będzie później. Na przerwie albo po pracy, kiedy usłyszałam że ktoś przyszedł do mojego działu. Odłożyłam telefon i uśmiechnęłam się do kobiety, która zaczęła czegoś szukać. Polly dobra rada, zawsze pomoże. Niezależnie od sytuacji i pory dnia.
- Dzień dobry, widzę że Pani coś szuka. Może pomogę? - Zaproponowałam pomoc. Kochałam pomagać, zwłaszcza jeśli chodzi o kwiaty oraz to czym się aktualnie zajmuję. Życie teraz naprawdę nie może być lepsze, wręcz mogę się w nim zakochać i nigdy nie żałować, że wybrałam taki zawód, a nie inny. W kieszeni miałam w razie czego notesik, aby wszystko zapisać, gdyby zamówienie było naprawdę wielkie.

Cecilia Rossi
niesamowity odkrywca
Martyna