przewodniczka — park wodny
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Studiuje, pracuje jako przewodniczka. Zbyt dużo czasu, przeznacza na plażę niż na coś zupełnie innego.
07
Zazwyczaj nie wysyłają nas w te miejsca, ponieważ tutaj jest duże zgrupowanie. Turystów jest strasznie dużo, a osoby, które tutaj pracują nie mają na nic w sumie czasu. Ale jeśli potrzeba coś do zaliczenia, dodatkowo w pracy potrzebowali jakiś zdjęć rafy no to zgłosiłam się. Sama nie wiem jak do końca to wszystko będzie wyglądać, ale no dobra tam. Jedyne co wiem, to godzina o której mam się zjawić. Nie wiedziałam też za bardzo jak się przygotować, czy też te zdjęcia też są no już gotowe. Ponieważ jak mówiłam, miałam tylko przyjść i pojawić się. Być może jeszcze w tym wszystkim nurkować, sprzętu też mi żadnego nie dali, dlatego liczę jedynie na jakiś odbiór i to totalnie wszystko.
Przyszłam trochę przed czasem, aby pozwiedzać miejsca, które tutaj były. Ocean był i jest strasznie duży, więc czeka mnie naprawdę wielkie zwiedzanie, rafa kolorowa sama w sobie ma różne niespodzianki. A jak myślę na bank, będziemy musieli wypłynąć trochę głębiej niż zazwyczaj idą tam zwiedzający. Może to plus, a może nie że mam takie możliwości. Chociaż też trochę z tego wszystkiego jest strach. To nie tak, że nie potrafię nurkować, umiem. Gorzej jak skończy się powietrze, a my będziemy na samym dnie. Dlatego rozciągnęłam się i skierowałam się w stronę, gdzie mam zacząć się ta cała przygoda.
- To tutaj miałam odebrać zdjęcia lub sama je zrobić w czasie płynięcia, przez rafę koralową? - Upewniłam się i wyciągnęłam rękę na powitanie. Na serio nie wiem, czego mam się tutaj spodziewać.

Avery Sullivan
wystrzałowy jednorożec
Martyna