lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
benjamin hargrove niestety problem dalej istnieje, podobnie zresztą jak szalejące teraz forum, które zmienia mi podgląd nocny na dzienny i na odwrót. nie wiem, czy problem siedzi w fakcie, że pracujecie nad kodem, ale no na ten moment chyba przeczekam i zobaczę, co się będzie dziać dalej i będę krzyczeć, jeśli problemy dalej będą się namnażać.
easter bunny
chubby dumpling
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Ephraim Burnett w takim razie w naprawieniu problemu powinno pomóc wyczyszczenie ciasteczek. <3 Jeśli jednak i to nie zadziała, będę wypatrywać innej możliwej przyczyny :hm:
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
wszystko ogarnęłam już na początku i problem dalej występuje, pomimo wszystkich działań zapobiegawczych, więc nie rozumiem. ciekawe jest to, że na innych moich przeglądarkach problem istnieje dalej, a na telefonie nie (włączając, że kolor morski z komputera jest różowy na telefonie). możliwe jednak, że jest to bliżej lub dalej powiązane z ostatnią aktualizacją, jaką wprowadzałam na kompa, chociaż wszystko się zaczęło dziać z forum po awarii ikonkowej :hm:
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
uszanowanie, lorne bay. okazuje się, że to nie tylko u mnie, ale wystąpił problem z ostatnim powiadomieniem o ogłoszeniu. wpierw wyświetlało mi jedynie nieprzeczytane powiadomienie, którego nie widziałam w szybkim podglądzie (widziałam dopiero w "zobacz wszystkie"). a aktualnie powiadomienie nad powiadomieniem o ogłoszeniu wygląda w ten sposób klik i gdy chcę wejść w powiadomienie od leonie, kieruje mnie na ogłoszenie :idk:
easter bunny
chubby dumpling
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Ephraim Burnett, dzięki za zgłoszenie <33 Niestety we wskazane powiadomienie organizacyjne wkradł się błąd, którego nie jesteśmy w stanie w tym momencie naprawić ;( Po przeprowadzeniu kilku testów możemy jedynie zagwarantować, że wraz z każdym nowym powiadomieniem to, które zawiera błąd, będzie kierować się na dół listy i ostatecznie zniknie - potrzeba jednak pięciu nowych powiadomień, by pozbyć się tego problemu.
Póki co, by usunąć status nieprzeczytanego posta, faktycznie należy przejść do "zobacz wszystkie" i tam w odpowiedni sposób oznaczyć je jako odczytane, a by swobodnie przejść do każdego innego nowego powiadomienia, które zasłaniane jest przez tamto wadliwe, również polecamy zajrzeć do "zobacz wszystkie". Bardzo żałujemy, że nie jesteśmy w stanie zdziałać więcej i mocno przepraszamy za te utrudnienia ;(
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
lorne bay jasne, rozumiem. nie wszystko zawsze działa, jak powinno. dziękuję za sprawną odpowiedź :welcome:
easter bunny
chubby dumpling
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
lorne bay, zgodnie z tradycją przychodzę :lol: zmiana mocno przypadła mi do gustu, więc od razu chcę pochwalić starania. mimo że nie jestem osobą, której przeszkadza jeden jedyny szablon, zawsze jest to miłe odświeżenie. a teraz do rzeczy: czy można zrobić coś z tą białą obwódką? dla usera, który korzysta jedynie z ciemnego motywu, jest to dość dystrakcyjne. czy można by coś na to zaradzić? *.*
easter bunny
chubby dumpling
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
Hejka Ephraim Burnett, super, że piszesz, przy szukaniu niepokolorowanych elementów faktycznie nam to umknęło i oczywiście zostanie to jak najszybciej naprawione, dziękujemy pięknie za pomoc i za miłe słowa <33
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
lorne bay mi też maks się podoba i pochwalam pracę włożoną w nowy wygląd! <3 Ale mam problemik i nie wiem czy to tylko u mnie, ale podejrzewam, że tak, skoro nikt tego jeszcze nie zgłosił. Klik – jak widać cyferka z powiadomieniami mi czasami zjeżdża za bardzo. Czasem! Bo jak przeklikam to czasem wraca na swoje miejsce, a potem znowu na stronie głównej jest poniżej ikonki. I uprzedzam od razu, że robiłam twardy reset. Dean Lorne co robić? :lol: (Nie)dumna posiadaczka maczka
organistka — w kościele
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Sierota grająca w kościele, którą ludzie z Lorne Bay mają za przeklętą wiedźmę z lasu i ona sama także w to wierzy. Zsyła na innych jedynie nieszczęście, więc nic dziwnego, że jest całkiem sama.
autumn goldsworthy ponowniw serdecznie dziękujemy za miłe słowa i zwrócenie uwagi na ewentualne problemy <3 Na ten moment proponujemy wyczyszczenie ciasteczek, a jeśli to nie pomoże, to jutro postaramy się to naprawić innymi sposobami <33
lorne bay — lorne bay
26 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
you're mistaken if you think I haven't been called cold before
Hej lorne bay
Potwierdziłam, że to nie tylko u mnie, ale coś nie śmiga w dziale Frogs Restaurant.
Brakuje szybkiej odpowiedzi i nawet post z wizualizacją jest na dole, a nie tak jak zwykle u góry :oops:
http://lornebay.pl/viewforum.php?f=456
Właściciel i barman — w Rudd's Pub
34 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Prowadzi najlepszy pub w mieście. Wreszcie pogodził się z rozpadem związku i zamiast podrywać wstawione klientki, skupia uwagę na Donaldzie.
Cześć adan atwood, dziękujemy za zgłoszenie problemu. Możliwość odpowiedzi została odblokowana, zaś przeniesieniem posta z wizualizacją zajmiemy się jutro <3
ODPOWIEDZ