lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
problemy techniczne
błędy w wyświetlaniu forum
Hej! Jako że w tworzeniu kodów jesteśmy amatorkami, a całe forum na silniku phpBB budowałyśmy po raz pierwszy, zdajemy sobie sprawę z tego, że nie wszystko może działać poprawnie. W związku z tym prosimy, żebyście właśnie tutaj zgłaszali nam wszelkie usterki - pomoże nam to w usprawnieniu działania forum <33
Jednocześnie podkreślamy, że forum nie jest dostosowane do wyświetlania na przeglądarce firefox i to właśnie tam może wystąpić najwięcej komplikacji.

Przypominamy także, by wykonać najpierw twardy reset, jako że niektóre pliki forum mogą nie wczytywać się poprawnie. :hero:

Jeśli masz za to problem z ciągłym wylogowywaniem z forum, radzimy wyczyścić ci ciasteczka :welcome:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
komentator sportowy — telewizja w Melbourne
32 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Były koszykarz, obecnie komentator, buja się po mieście, cieszy życiem, cytując stołecznych raperów: "pełen chill, pełen luz, pełen spontan aj"
Nie tyle problem co pytanie. Czy jest możliwość włączenia, aby po kliknięciu w nazwę tematu przenosiło do ostatniego posta/strony a nie do pierwszej?
ambitny krab
DC
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hej Derek Carr <3 Powiedz mi tylko w którym miejscu jest to potrzebne - podczas sprawdzania nieprzeczytanych postów czy gdzieś indziej? :hm:
komentator sportowy — telewizja w Melbourne
32 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Były koszykarz, obecnie komentator, buja się po mieście, cieszy życiem, cytując stołecznych raperów: "pełen chill, pełen luz, pełen spontan aj"
benjamin hargrove pisze: 11 lis 2021, 19:03
Hej Derek Carr <3 Powiedz mi tylko w którym miejscu jest to potrzebne - podczas sprawdzania nieprzeczytanych postów czy gdzieś indziej? :hm:
Nieprzeczytanych postów. Chociaż już mi ktoś na SB powiedział, że jest malutka strzałka przy nicku i ona rzeczywiście odsyła do ostatniego posta. Choć po namyślę to wydaje mi się - to tylko moje zdanie - że w domyśle byłaby to dobra opcja.
ambitny krab
DC
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
W takim razie gotowe Derek Carr! :hihi: <3
komentator sportowy — telewizja w Melbourne
32 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Były koszykarz, obecnie komentator, buja się po mieście, cieszy życiem, cytując stołecznych raperów: "pełen chill, pełen luz, pełen spontan aj"
benjamin hargrove pisze: 11 lis 2021, 19:09
W takim razie gotowe Derek Carr! :hihi: <3
Macie tu jakiś medal dla najlepszego admina? Bo jak tak, to ja go niniejszym przyznaję. :*
ambitny krab
DC
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
na cboxie okazało się, że to nie tylko mój problem — po twardym resecie, wyczyszczeniu ciastek i pączków, po przeskanowaniu antywirusowym, wciąż szaleje mi problem: gdzie nie kliknę wyskakuje mi okno z kapuczino icons. wszystko działa normalnie, gdy włączę dopiero VPN, ale to raczej normalnie nie powinno mieć miejsca.
easter bunny
chubby dumpling
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Hej! Zewnętrza strona, z której pochodzą ikonki ma jakąś awarię - możliwe, że w najbliższym czasie błąd zostanie naprawiony. Zaraz jednak podmienię te z paska nawigacji na inne, żeby chociaż te podstawowe funkcje forum działały poprawnie <33

edit: awaria jest globalna, musimy się uzbroić w cierpliwość i poczekać na naprawę <3
chirurg ogólny — carins hospital
37 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think that I was made out of stone, I used to spend so many nights on my own, I never knew I had it in me to dance anymore...
Proszę spróbujcie coś zrobić z tymi ikonkami, a zwłaszcza z tym wyskakującym nowym oknem do innej strony, no na telefonie przeglądanie forum się staje niemozliwe w takiej sytuacji, lorne bay wesprzyj ;(
sumienny żółwik
leośka#3525
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
louise cumberbatch jak pisałam, było to wynikiem niezależnej od nas awarii, ALE! skoro niewiadomo ile potrwa, ikonki zostaną wymienione na inne, więc przez najbliższą dobę nie będą działać w ogóle ;( ale przynajmniej nie będą nikogo już atakowały niechciane podejrzane strony :wohoo:
chirurg ogólny — carins hospital
37 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
I used to think that I was made out of stone, I used to spend so many nights on my own, I never knew I had it in me to dance anymore...
benjamin hargrove jesteś wielki, dzięki <3
sumienny żółwik
leośka#3525
komodor, Dyrektor Generalny Operacji Morskich — w Royal Australian Navy
37 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
I cannot look weak. Not in front of my men, not in front of your men, not at all. For some time now I have been holding my entire world together with both hands, keeping my men in line, seeing to their needs, and the only way that endures is if I look the part.
uszanowanie, lorne bay. nie wiem, czy ma to dalej związek z awarią ikonek (bardzo możliwe, bo pojawiło się to u mnie wraz z tą poczwarkową awarią), ale praktycznie każda karta, w którą wchodzę wygląda tak i dopiero po twardym resecie wskakuje właściwa czcionka. nie będę jednak chodzić i przy każdej karcie czy temacie robić sobie twardego resetu, no i ogólnie raczej nie powinno mieć to miejsca — a jak już to po twardym resecie wszystko powinno wskoczyć na swoje miejsce :hm: plus czy ten morski kolorek w ogóle początkowo był? bo wydaje mnie się mocno, że nie, ale może źle pamiętam.
easter bunny
chubby dumpling
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Ephraim Burnett hej <33 Wgrałam ten font w inny sposób, który nie powinien wspomnianego problemu generować - możesz zrobić (miejmy nadzieję, po raz ostatni!) twardy reset i dać znać, czy już działa dobrze <3 I faktycznie początkowo kolor był inny, ale kilka dni temu wzór karty dostał dopasowany do zmienionej szaty graficznej, stąd te zmiany <3
ODPOWIEDZ