lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
pytania i propozycje
jak możemy pomóc?
Jeśli tylko macie jakieś pytania, bądź propozycje dla administracji, śmiało możecie wysyłać je w tym temacie, a ktoś z ekipy czym prędzej postara się pomóc!
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Where did you get such a dirty face, my darling dirty-faced child? I got it from crawling along in the dirt and biting two buttons off Jeremy's shirt.
Mam wielką prośbę! Czy moglibyście zrobić w najbliższej przyszłości kodzik na ogólny spis rozgrywek do kalendarza? Taką rozpiskę do pierwszego posta, żeby dodać sobie tylko kto, z kim i gdzie? :hm:

lorne bay
powitalny kokos
Natalia
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Cosmo Belevonis pisze: 06 lip 2021, 12:00
Mam wielką prośbę! Czy moglibyście zrobić w najbliższej przyszłości kodzik na ogólny spis rozgrywek do kalendarza? Taką rozpiskę do pierwszego posta, żeby dodać sobie tylko kto, z kim i gdzie? :hm:

lorne bay
brakowało mi tego samego, więc przerobiłam sobie jeden z kodów i jeśli chcesz skorzystać, to łap :koala:
ryder fitzgerald
nata#9784
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
Tak jak napisał Ryder, można póki co korzystać z tego wzoru <3 Dodamy go do oficjalnych kodów, by nie było wątpliwości <3
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Czy będzie możliwość dodania działu do rozmów grupowych? <3
ambitny krab
Martyna
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Dzień dobry! Przybywam z pytaniem o przechodzenie szlaków. Dobrze rozumiem, że jeden szlak np. na II stopniu trudności, przechodzi się pisząc po kolei w każdej lokacji? Ile postów przypada na jeden przystanek w takim razie? Przepraszam jeśli przeoczyłam gdzieś te informacje, ale wolę się upewnić :monkey:
ambitny krab
sunny
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Hej Sunny Harding <3 Tak jest, przejście całego szlaku oznacza odegranie gry w każdej z wymienionych na liście lokacji. Faktycznie zapomniałyśmy odpowiednie informacje zamieścić w regulaminie aktywności fabularnych, ale żeby każda gra została uznana za zaliczoną, musi posiadać minimum 4 posty gracza chcącego ubiegać się później o nagrodę. Zaraz zaktualizujemy wszystko w odpowiedni sposób, bo wkradły się nam tam małe błędy :monkey:
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
34 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
34letnia rybaczka, zapalony stolarz, lubi sobie wychylić szklankę rumu, albo i dwie. W połowie Aborygenka.
Nie wiem czy trafiłam do odpowiedniego tematu i w sumie to głupota, ale w opisie dzielnic mieszkalnych powtarza się cytat o opalu z opal moonlane w carnelian land, więc tylko daję znać!
niesamowity odkrywca
mamabear
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
dziękujemy serdecznie za informacje <3 już poprawione <3
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
34 yo — 179 cm
Awatar użytkownika
about
aussie, juris doctor, divorcee, part-time lawyer, full-time loser
Czy byłaby możliwość umieszczenia odnośnika do strony głównej gdzieś na dole strony lub w jakiś inny sposób, tak by dało się do niej przejść bez przewijania będąc na końcu tematu? :hm:
niesamowity odkrywca
lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Witaj foggy rockwell! Po prawej stronie na dole powinny być strzałki, po kliknięciu prowadzące automatycznie na samą górę/dół forum <33
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
ODPOWIEDZ