18 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
Soothing
I'll make you feel pure
Trust me
You can be sure
- Zauważyłeś, że twój ojciec wygląda jak Edward Cullen?
Nie chciałem tego powiedzieć na głos, ale słowa same jakoś tak wypływają, nim zdołam się nad tym głębiej zastanowić. W sumie całe to podobieństwo zauważyła moja siostra, a ja tylko poparłem jej tezę. Bo co mnie niby obchodzą czyichś ojcowie?
- Jesteście wampirami, czy coś? – ciągnę dalej, brnąc jeszcze bardziej w całe to bagno własnej głupoty. Oczywiste, że nie są, bo w innym wypadku Olson świeciłby się teraz niczym lampki choinkowe na balkonie naszej sąsiadki.
Siedzimy w szkolnej bibliotece wyłącznie przez własną głupotę. I wredotę nauczyciela geografii, który postanowił ukarać nas dwóch za spóźnienie i przydzielił nam dodatkową pracę domową. W parze, do cholery jasnej. Tak jakby samo zadanie nie było wystarczająco trudne. I mimo że Crane jest całkiem nowy, a ja jestem starym wyjadaczem Lorne Bay, kazał nam zrobić prezentację o tym, co nam się najbardziej podoba w tym miejscu.
Gryzę długopis, kiwam się na krześle i spoglądam na Olsona, który akurat bazgrze coś w zeszycie. Przez chwilę myślę, że może ma jakiś pomysł, ale jestem w błędzie.
- Halo, tu Ziemia - mówię i dźgam go pisakiem, który dopiero co trzymałem w zębach. - Houston, mamy problem.
Wiem, że jestem irytujący, ale skoro już utknęliśmy w tym we dwóch, to niech chociaż pomoże. Chyba łatwiej byłoby wykraść z rezerwatu kangura i wpuścić go do szkolnej klasy, niż się za to zabrać.

Ollie Crane
powitalny kokos
skwarka