lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
poszukiwania
miłosne
Poszukujesz postaci do rozegrania romantycznego wątku? Małżonek, partner, pierwsza miłość, obecny obiekt westchnień (tych odwzajemnionych lub wręcz przeciwnie, nieodwzajemnionych) - znajdziesz ich w tym temacie. Zgłoś się do zamieszczonych poszukiwań lub napisz swoje własne!

Prosimy o aktualizowanie statusu swoich poszukiwań. Poszukiwania, które nie zostaną zaktualizowanie przez 14 dni, zostaną usunięte, a ich treść przesłana wam na PW.

CODE: Zaznacz cały

[poszukiwania]
[center][img]URL ZDJĘCIA[/img][img]URL ZDJĘCIA[/img][/center]
[psz-t] You don't realize how much I need you [/psz-t]
[psz-pt] I could never really live without you [/psz-pt]
[psz-r] 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
× lorem ipsum
× lorem ipsum 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc euismod gravida orci sit amet congue. Quisque aliquam ipsum non dui iaculis finibus. Maecenas nulla urna, volutpat at maximus ut, ultrices eget nisl. Nulla vel eleifend tellus. Cras faucibus pretium nulla, nec imperdiet augue egestas id. Proin non mauris ac neque suscipit bibendum nec vitae ante. Quisque dapibus tortor ac justo vulputate, in gravida nisi ornare. Donec et ex ac nisl blandit luctus quis consectetur arcu. Vivamus elementum posuere justo ac bibendum.
 [/psz-r]
[psz-s] aktualne dd/mm [/psz-s]
[/poszukiwania]
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
lorne bay — lorne bay
23 yo — 162 cm
Awatar użytkownika
about
Prześpię się i zapomnę; mam własne życie, własne smutne, łachmaniarskie życie już na zawsze.
ObrazekObrazek
Where were you when I was broken?
Where were you when I was empty?
You love me when it's easy
× nutka przewodnia poszukiwań: klik
× Amalia wyjechała wraz z bratem, jego chłopakiem i przyjaciółką do Indonezji. Do niedawna miała to być jej misja samobójcza po śmierci jej narzeczonej, jednak teraz postanowiła stawić czoła życiu
x Szukam kobiety, wiek, zawód, powód przebywania akurat teraz w Indonezji, wygląd, wszystko dowolne
x To może być postać już istniejąca, która z jakiegoś powodu zapragnęła polecieć na wyspę i spotkała tam Amalię w trakcie jednego z trekkingów czy na plaży
x Zależy mi na czymś slowburnowym, czymś co pokaże Amalii, że tam czeka na nią jeszcze cały piękny świat, że nie warto z niego rezygnować
x Duża ilość emocji w postach to to co lubię najbardziej
x To są bardzo elastyczne szukajki, ja sama jestem bardzo elastyczna, możemy pokminić nad nimi razem, odezwij się na pw lub dc (lachmaniara) <3
You love me when you need me
Indonezyjska plaża, na której miałam oddać siebie w ręce Śmierci. A oddałam się w Twoje. Gdy postanowiłam dalej żyć, gdy postanowiłam przekuć ból w przygodę, gdy na chwilę zostałam sama, pojawiłaś się Ty. Miałam się już nigdy nie zakochać, miałam stronić od emocji, bo jedyna, którą kochałam była po drugiej stronie świata. Jednak Ty zaczęłaś pokazywać mi świat na nowo, a ja znów poczułam jak bardzo go łaknę. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś poczuje motyle w brzuchu i, choć odczuwam je jakbym zdradzała tą, która odeszła w zaświaty, to gdzieś z tyłu tli się podekscytowanie.
aktualne 17/03
amalia
lachmaniara
zastępca burmistrza — ratusz
49 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Niespełna pięćdziesięcioletni zastępca burmistrza Lorne Bay, posiadający korzenie aborygeńskie i zafascynowany tamtejszą kulturą. Ostatnio trochę przygaszony, bo zdiagnozowano u niego guza mózgu, ale stara się nie poddawać.
ObrazekObrazek
You know I, I never got it right
Until I found you and I
That I finally found that somebody
Nasza historia jest przede wszystkim historią o przyjaźni, zrozumieniu i akceptacji wszystkich swoich przywar i wad. Poznaliśmy się wiele lat temu, niemal od razu pojawiła się pomiędzy nami ta nić porozumienia i szybko się okazało, że ciągnie nas do siebie nie tylko jako przyjaciół, ale także bardziej... fizycznie, cieleśnie, intymnie. Z perspektywy czasu myślę, że mimo że nasze małżeństwo aktualnie wisi na włosku, a my jesteśmy już w trakcie separacji, to ani jedno z nas tego ślubu nie żałuje. To co nas łączyło łączy nas nadal, zmieniło się jedynie nasze postrzeganie świata i tego, czego chcemy od życia. Czego chcemy od siebie nawzajem i od siebie samych. Wciąż uważam cię za swoją najlepszą przyjaciółkę, za powierniczkę wszystkich moich sekretów i chciałbym, żeby tak pozostało.
To stand by me
× na początku zaznaczę, że nie jest to end game - małżeństwo Mala i Pani Żony kiedyś prawdopodobnie w końcu dobiegnie końca, aktualnie są w separacji, ale mimo wszystko chciałabym, żeby był to jeden z głównych wątków mojej postaci.
× na forum jestem już od paru miesięcy, mam aktywne multikonta i nigdzie się nie wybieram.
× nie wymagam codziennych odpisów, sama czasem "zamulam", jeśli mam gorsze momenty, ale jednak bywa też tak, że sypię postami jak z rękawa - nie poganiam jednak o odpisy, cierpliwa ze mnie istota raczej.
× fabuła mojego Malachia rozpoczyna się od tego, że ze względu na niedawno zdiagnozowaną chorobę trafia do swego rodzaju sanatorium, w którym ma odpocząć, nieco się "podleczyć", ale też zaznać nieco terapii - nie tylko fizycznej, ale także psychicznej. Tam poznaje osobę, która wywraca jego życie do góry nogami, dzięki której wartościuje siebie i swoje życie i dla której będzie chciał stanąć na nogi, mimo że wcześniej nawiedzały go myśli samobójcze. Celowo używam słowa "osobę", bo będzie to postać genderfluid, dzięki której Mal tak naprawdę zacznie poznawać queerowy świat i jednocześnie również swoją seksualność.
× mam nadzieję, że mimo rozwodu państwo Mclean pozostaną przyjaciółmi, bo jednak wyobrażam sobie całe ich rozstawanie się jako proces, który przebiega w zgodzie i miłości, bo mimo wszystko przecież miłość nie znika od tak, prawda?
× nie narzucam zawodu żony, jej wyglądu ani wieku, może być młodsza od Malachia, nie mam nic przeciwko.
× to, czy mają dzieci, wolę ustalić z osobą zainteresowaną.
× Malachai będzie zastępcą burmistrza Lorne, dodatkowo ma też korzenie aborygeńskie, ale nie musieli koniecznie poznać się w miasteczku.
× kontakt na pw lub na dc: zira_fell, gdzie możemy ustalić sobie wszystkie szczegóły i pogadać o tym co i jak <3
aktualne 19/03
ODPOWIEDZ