lorne bay — lorne bay
100 yo — 100 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky
And as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
poszukiwania
przyjaźń i inne relacje
Poszukujesz kumpelskich relacji dla swojej postaci? Nic dziwnego. Bez nich byłoby nudno. Szukasz paczki znajomych, z którymi można konie kraść? Potrzebujesz jednego, ale prawdziwego przyjaciela, któremu ufasz w stu procentach? A może masz pomysł na inną ciekawą i być może mocno skomplikowaną relację? Zamieść poszukiwania i czekaj na odzew!

Prosimy o aktualizowanie statusu swoich poszukiwań. Poszukiwania, które nie zostaną zaktualizowanie przez 14 dni, zostaną usunięte, a ich treść przesłana wam na PW.

CODE: Zaznacz cały

[poszukiwania]
[center][img]URL ZDJĘCIA[/img][img]URL ZDJĘCIA[/img][/center]
[psz-t] You don't realize how much I need you [/psz-t]
[psz-pt] I could never really live without you [/psz-pt]
[psz-r] 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
× lorem ipsum
× lorem ipsum 
[regflag]lorem ipsum[/regflag]
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc euismod gravida orci sit amet congue. Quisque aliquam ipsum non dui iaculis finibus. Maecenas nulla urna, volutpat at maximus ut, ultrices eget nisl. Nulla vel eleifend tellus. Cras faucibus pretium nulla, nec imperdiet augue egestas id. Proin non mauris ac neque suscipit bibendum nec vitae ante. Quisque dapibus tortor ac justo vulputate, in gravida nisi ornare. Donec et ex ac nisl blandit luctus quis consectetur arcu. Vivamus elementum posuere justo ac bibendum.
 [/psz-r]
[psz-s] aktualne dd/mm [/psz-s]
[/poszukiwania]
twórcza foka
lorne bay
brak multikont
agentka federalna — australian federal police
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
ObrazekObrazek
How could you be so reckless...
...with my heart?
#1

Jesteś starszy, mądrzejszy, o wiele bardziej doświadczony. Pracujemy razem, choć od początku jasno dawałeś mi do zrozumienia, że nie chcesz mieć na głowie świeżaka, który ledwo opuścił komisariat policji w Lorne Bay. W dodatku kobiety – i to całkiem ładnej. Nie ukrywałeś swojego niezadowolenia i mimo, że "masz mnie na głowie" już ponad rok, dalej go nie ukrywasz.

A jednak... czujesz się za mnie odpowiedzialny. Ochraniasz mnie, pytasz o mój dzień, czasem zabierasz na jedzenie. Z ukrytej troski? Powinności? A może dla korzyści? Jednego dnia mam wrażenie, że mnie nienawidzisz. Drugiego serce staje mi w gardle, kiedy Twoje ciało znajduje się odrobinę zbyt blisko mojego. A może tylko sobie wkręcam? Bawisz się ze mną w kotka i myszkę, ale chcąc nie chcąc, jesteś jedną z nielicznych osób, przy których czuję się bezpiecznie.

Irytujesz mnie. Sprawiasz, że się śmieję. Mam ochotę udusić Cię gołymi rękoma. Podziwiam Cię. Kiedy wybuchasz, wybucham i ja.


Grasz?
Bo ja gram.
#2
× moja Nelly będzie sierotą, która nie ma niczego do stracenia. bystrą i wyszkoloną na tyle dobrze, by ktoś rok temu ją zauważył i wcielił w szeregi federalnych. będzie też miała za sobą incydent z przeszłości, o którym bardzo chciałaby zapomnieć, a przez który teraz raczej nieufnie podchodzi do facetów i kiepsko wychodzą jej jakiekolwiek związki;
× pana X widzę jako dość skrytego, jeżeli chodzi o jego życie prywatne, ale też zapracowanego i odpowiedzialnego. byłoby zajebiście, gdyby był skorumpowanym agentem (nie musi) i tak naprawdę pracował dla jakiejś mafii czy coś w ten deseń, ale to by trzeba było jakoś fajnie ogarnąć, pomyśleć nad tym, żeby wszystko miało ręce i nogi (mogę pomóc!);
× wyżej mała namiastka tego, jak widzę ich relację, ale większość jest do obgadania. fajnie gdybyśmy zaczęli od takiego momentu "neutralnego/nie wiadomo co". z mojej strony mogę zapewnić, że Nells ostatecznie się w nim zauroczy i super, gdyby do czegoś między nimi doszło (aczkolwiek nie musi). co będzie czuł on? nie wiem, twój wybór! może go wkurwiać, ale mu się podobać, więc będzie chciał ją tylko do bzykania. może on też coś poczuje? a może ją jedynie wykorzysta? a może w ogóle wyjdzie to tylko jednostronnie, bo on od początku niczego nie chciał? chcę relacji pełnej sprzeczności i żeby nam reszta wyszła na fabule – jeżeli ty też, to dawaj na pw ♥
aktualne 05/04
powitalny kokos
nells
brak multikont
diakon — kościół
28 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
Spoko chłopak, który niedługo będzie zawodowym księdzem.
ObrazekObrazek
Partners in crime
parafialni współlokatorzy
młodzi ludzie potrzebni
× wiek najlepiej 25-30
× fajnie, by było gdyby w jakimś stopniu byli nieco artystycznymi duszami, które po prostu nie mają hajsu (ale nie jest to warunek konieczny)
× oferta raczej dla biedniejszych ludzi, albo takich, którzy nie mają gdzie się zatrzymać
mieszkamy razem
Olgierd nie będzie typowym księdzem, o tym wiedział odkąd tylko wstąpił do seminarium. Żyjąc na parafii poczuł się nieco samotny, a było tam dość sporo miejsca żeby ulokować tam parę innych osób. Postanowił się więc ogłosić i poszukać współlokatorów, żeby było tam po prostu głośniej i weselej. No i tak, jakimś cudem, okazało się, że znalazły się osoby, które chciałby na takiej parafii zamieszkać. Oczywiście, nie mógł to być każdy, bo jednak Olgierd wciąż jest sługą kościoła więc nie mógł ściągać na parafię kogoś kto lubi organizować na chacie jakieś dzikie orgie... takie rzeczy tylko poza domem. Olgierd nikogo nawracać nie będzie, także nie trzeba się bać! Sam jest dość spoko gościem, lubi się napić, poimprezować, a póki nie składał ślubów czystości to uważa, że po ciemku Pan Bóg nie widzi. Także typek jest dość wyrozumiały!
Także gdyby ktoś chciał zamieszkać u przyszłego księdza to zapraszam do sapphire river! Możemy się też dogadać co do tego czy znali się wcześniej czy nie i ustawić sobie jakieś relki, moje PW i DC stoi otworem <3
aktualne 15/04
powitalny kokos
catlady
joshua - luna - zoey - eric - benedict - owen - bruno - judith - cat - cece - mira - mei
ODPOWIEDZ