21 yo
169 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona

Post

Lucy zwyczajnie potrzebowała jej, jak nikt inny. To Lula była jej głosem w tłumie i socjalnym motylkiem zawsze pchającym sprawy do przodu. Pomimo, że były w tym samym wieku, ze względu na łagodne usposobienie przyjaciółki to Bidwell przyjęła rolę jej starszej siostry czy opiekunki. Zwał jak zwał. W zamian Kenzington pilnowała by jej szaleństwa miały jakiś kres i nie pakowała się zbyt często w kłopoty. Była jak hamulec bezpieczeństwa dołączony w pakiecie do blondynki. Bez siebie obie popadały w chaos i choć zawsze mogły na sobie polegać, z wiekiem starały się nad tą zależnością nieco pracować. W końcu nie były syjamskimi bliźniętami.
Chociaż państwo Bidwell zwykli tak żartować, a ze sposobem bycia swojej córki nie mieli najmniejszych problemów. Pod ich dachem Tallulah doświadczała wychowania tak zwanego bezstresowego. Rodzice-hippisi zawsze powtarzali, że jest osobą samą w sobie i po to ma wolną wolę by móc o sobie decydować. Czasem zachowywali się bardziej jak jej kumple niż wychowawcy, ale blondynce to nie przeszkadzało. Kochała staruszków i to jak dobry miała z nimi kontakt. Gdyby chciała, mogła im powiedzieć o wszystkim.
- Nie bawię się w związki, a już na pewno nie z Sheppardem - choć oburzenie przyjaciółki nie umknęło jej uwadze, tylko machnęła na to ręką. Jeszcze się taki nie urodził, co uziemiłby Bidwell i zmusił do wierności. Po co się ograniczać gdy na świecie jest tylu pięknych, wolnych ludzi? I co zrobić, gdy jeden z nich zgadza się na wspólną kąpiel? Swoją drogą biedny Jonah. Nawet nie był w stanie wzbudzić w Kenzington zazdrości. Będzie trzeba sporo by wyrwał się z tzw. friendzone, o ile w ogóle to było możliwe.
- Wiem, wiem - blondynka znów machnęła ręką, nie chcąc by rozmowa zeszła na pijackie komplementy oraz podbudowywanie czyjegokolwiek ego. Rozsądniej było iść w ślady Kenzington, kończąc szybkiego drinka. Tallulah aż się wzdrygnęła. Wyglądało na to, że jej organizm zaczynał odrzucać wlewany weń alkohol. Odrobinka maryśki powinna z tym pomóc.
- Postawimy Ci w salonie rurę, będzie pasować do nagości i szampana - zaproponowała Bidwell, rozszerzając nieco nogi by zrobić pomiędzy nimi miejsce dla Loli i jej pełnych pośladków. Mogły sobie tak fantazjować do woli. Dopiero co skończyły szkołę. Świat teoretycznie stał przed nimi otworem. Rynek nieruchomości Lorne Bay również.
Tak samo otworem stały przed surferką usta przyjaciółki, w które wtłoczyła ziołowy dym. Na szczęście obie nigdy nie stroniły od bliskości, szczególnie, że dotyk był ulubionym sposobem Bidwell na wyrażanie sentymentów. Pytanie tylko co mógł oznaczać pocałunek zainicjowany przez Kenzington? Ten sam, na którego entuzjastycznie odpowiedziała pozwalając by popiół z blanta z czasem opadł na łazienkowe płytki. W głowie miała pustkę, a jej ciało wypełniało przyjemne ciepło. Szkoda, żeby tak szybko się skończyło - Masz tego więcej? - zapytała przyjaciółki, posyłając jej spojrzenie spod ciężkich powiek - Głupio tak zaczynać i nie kończyć - dodała jeszcze, trącając Lucy zaczepnie udem.


Lola Kenzington
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
Nemo, Callum, Boris, Sage
Stasz
21 yo
170 cm
sumienny żółwik
Because I'm the devil, who's searching for redemption
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters

Post

Wychodziło na to, że obie siebie potrzebowały. Że stanowiły idealną parę przyjaciółek, która może i czasem się sprzeczała, ale przeważnie były to drobne nieporozumienia wynikające najpewniej z tego, że obie miały zsynchronizowany cykl miesiączek.
W każdym jednak razie najważniejsze było to, że rodzice Luli, nigdy nie pytali, gdy blondynka zostawała u nich na noc. Byli wyrozumiali, nawet jeśli trzeba było dziewczęta dokądś podwieźć. Gdyby nie oni pewnie Lola byłaby jedyną dziewczynką w klasie, która w życiu nie miałaby własnej zabawki z McDonalda, albo nawet nie poszłaby do kina z klasą. No bo jeśli akurat pijanemu ojcu Lucy, drobne nie wysypały się z kieszeni w zagłębienie kanapy, to czy miałaby jakiekolwiek kieszonkowe. Tych straconych drobnych i tak nie pamiętał.
Lucy w duchu już dawno obiecała sobie, że nadejdzie taki dzień, gdy odpłaci się wszystkim. Bidwellom za to, co dobre, ojcu za każdą krzywdę. Wiedziała, że prędzej, czy później taki dzień nadejdzie. Nie była bowiem przecież przeznaczona do tego, żeby mieć wiecznego pecha, prawda?
Teraz jednak skupiała się na przyjaciółce i na poważnych z nią rozmowach. Miała słabszą głowę niż Lula, nic więc dziwnego, że niektóre tematy brała poważniej i przeżywała je mocniej.
- Związek to nie ma być zabawa Lu… W związki się nie bawi. - Stwierdziła poważnie, tak jak tylko poważna była deklaracja pijanej osoby.
A co do Jonah, to trudno, żeby Lola widziała w nim cokolwiek innego skoro, całe życie był jej przyjacielem. Nie przyszedł do niej ze swoimi uczuciami, więc nie mogła zweryfikować swoich. O ile, jakakolwiek weryfikacja miałaby nastąpić.
- Rura na środku brzmi, jak coś, o co można się wywalić w środku nocy, jak idzie się w nocy po drinka. - Zaśmiała się Lucy, rozbawioną wizją gonga, któremu zapodałoby się samemu sobie podczas nocnego spaceru. Ale nagość i szampan brzmiały nieźle. Świat ogólnie był lepszy wtedy.
Lucy wpuściła dym do płuc i wypuściła, dopiero gdy skończyły się całować. Poczuła przyjemne drapanie w gardle i zachichotała znów.
- Może mam, może nie… Zależy, co oferujesz w zamian. - Odparła, sama nie wiedząc czemu, to robi i do czego właściwie dąży. Ale jej pijana głowa, która dodatkowa dostała przyjemny zastrzyk narkotyku, nie myślała daleko, a może nawet nie myślała wcale, stając się po prostu narządem do operowania ciałem. A ciało chciało bliskości. Na szczęście lub nieszczęście obok była właśnie Bidwell.


Lula Bidwell
Hope, Daisy
Bunny
21 yo
169 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona

Post

Dobrze się dogadywały, bo pomimo podobieństw w wyglądzie, z charakteru nie mogłyby być od siebie bardziej różne. Ich kłótnie? Faktycznie zawsze rozchodziło się o jakieś drobiazgi, bo w pozostałych sprawach zawsze pozostawały ze sobą szczere i jeśli coś im przeszkadzało, zwykły mówić to sobie w twarz. Z resztą, znały się jak dwa łyse konie. Zalety, wady, obawy, lęki, nadzieje. Wiedziały o sobie niemal dosłownie wszystko.
Ojciec Loli? Cóż, nigdy nie był przyjemniaczkiem. Bidwell przez długi czas usiłowała przekonać przyjaciółkę do zatrzymania się u niej na stałe. Rodzice też nie mieli nic przeciwko, jednak na miejscu Kenzington nadal trzymało jej młodsze rodzeństwo. Gotowa była zrobić dla nich bardzo wiele, niestety praktycznie miała związane ręce przez młody wiek oraz brak środków. Ciężki orzech do zgryzienia. Nawet Tallulah brakowało pomysłów, ale tego wieczora obie z Lucy zasłużyły na możliwość świętowania i zostawienia problemów z tyłu choć na jeden dzień.
- Dlatego z Sheppardem łączy mnie tylko przyjaźń i przygodny seks - wyjaśniła blondynka wyczuwając, że jej przyjaciółce zaczyna się powoli wszystko mieszać. Sama musiała przyznać, że ten ostatni drink był dość mocny. Z pewnością znalazło się w nim więcej wódki niż pomarańczowego soku, ale niech żyje młodość! Porannego kaca jakoś przetrwają wspólnie - a rurę możemy skołować jakąś podświetlaną. Jak nie to sama ją zrobię - dodała jeszcze aby rozwiać wątpliwości Kenzington. Garść LEDowych diod, parę metrów przewodów. Lula skonstruowałaby podobny sprzęt nawet przez sen. Wszystko dla jej niewinnego króliczka.
Tak, tego samego, który właśnie raczył się nielegalnymi substancjami. Bidwell czasem martwiła się, że w końcu sprowadzi Lolę na złą drogę, ale ta na używki godziła się okazjonalnie, więc zagrożenia chyba nie było. Poza tym Tallulah zawsze była obok, żeby dopilnować dobrej zabawy. Dziś również
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
Lola Kenzington
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
Nemo, Callum, Boris, Sage
Stasz
21 yo
170 cm
sumienny żółwik
Because I'm the devil, who's searching for redemption
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters

Post

Ojciec Loli powinien się cieszyć, że udało mu się utrzymać prawa do dzieci tak długo przy sobie. Chociaż tak naprawdę żadna ze stron się nie cieszyła. On nie chciał się nimi zajmować, ale dostawał na nich kasę. Oni zaś mieli ciasny, ale zawsze własny kąt i dach nad głową. Nie było tego wiele, ale zawsze coś. Z tym że zdecydowanie bardziej była to egzystencja, a nie życie. I jakkolwiek Lucy nie psioczyła na to, że jej rodzeństwo zabrano, tak przynajmniej wiedziała, że nie są głodne i tak bardzo wystraszone. Sama też niedługo znajdzie drogę na wolność. Nie mogła tak po prostu wprowadzić się do Bidwell. Jej rodzice dość szybko mogliby popaść w kłopoty, gdyby chociaż dolara zabrakło z ojcowskiego zasiłku na córkę. A i ona miała w sobie jakieś resztki dumy, żeby bez grosza przy duszy, zwalać się komuś na głowę.
Ale i tak była wdzięczna, a za Lulą wskoczyłaby choćby i w ogień.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Lula Bidwell
Hope, Daisy
Bunny
21 yo
169 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona

Post

Sytuacja nie była ani łatwa, ani prosta ani przyjemna. Zwykła spędzać sen z powiek nie tylko Kezington, ale i Bidwell. Irytowała ją bezczynność, na którą obie były skazane. Kto wie co byłoby dalej, gdyby wreszcie nie zainterweniowała opieka społeczna. Zabranie młodszego rodzeństwa z domu Lucy nie było rozwiązaniem idealnym, jednak dawało im czas na wymyślenie czegoś lepszego. Dzieciaki były bezpieczne i pozostawały w kontakcie z siostrą. Ich życie powoli wracało do normy.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.Lola Kenzington
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
Nemo, Callum, Boris, Sage
Stasz
21 yo
170 cm
sumienny żółwik
Because I'm the devil, who's searching for redemption
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters

Post

Cóż, jeśli tak miała wyglądać lekcja, to Lucy gotowa była chodzić nawet na korepetycje. Nie, żeby jej szkolna biologia była czymś nudnym, ale to był już zupełnie inny poziom nauczania. Nie radziłaby jednak Luli rozpoczynać kariery jako nauczycielka, bo mogłaby zostać posądzona o niestosowne stosunki z uczniami. A przecież Lucy bez niej nie przeżyłaby zbyt długo. I wychodziło na to, że ich więzi miały się jedynie zacieśnić.
Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Lula Bidwell
Hope, Daisy
Bunny
21 yo
169 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.Lola Kenzington
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
Nemo, Callum, Boris, Sage
Stasz
21 yo
170 cm
sumienny żółwik
Because I'm the devil, who's searching for redemption
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Lula Bidwell
Hope, Daisy
Bunny
21 yo
169 cm
ambitny krab
So we sailed up to the sun till we found the sea of green
Awatar użytkownika
about
Lokalna. Pływam i jeżdżę na desce. Pilnuję dźwięku w radio. Mieszkam przy Sapphire River. Seksualnie wyzwolona

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Lola Kenzington
Obrazek
I just wanna know your name
and maybe some time
We can hook up, hang out, just chill
Nemo, Callum, Boris, Sage
Stasz
21 yo
170 cm
sumienny żółwik
Because I'm the devil, who's searching for redemption
Awatar użytkownika
about
I wanna be your slave
I wanna be your master
I wanna make your heart beat
Run like rollercoasters

Post

Ukrywanie treści: włączone
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.


Lula Bidwell
Hope, Daisy
Bunny
ODPOWIEDZ