21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
@sunnysideup polubił/a twoje zdjęcie
1

@sunnysideup napisał/a...
ale hotówa z tej mojej siostry wow!!
ambitny krab
sunny
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
@dogtor_max polubił/a twoje zdjęcie
1

@dogtor_max napisał/a...
Udanego piwaku, kochana! <3


Marianne Harding
sumienny żółwik
13#9694
listonosz — poczta
28 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
ludzie, zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie!;
rozwozi listy i paczki, sprzedaje łaszki w sieci, dużo żartuje i pyka w kosza.
@oatmeal polubił twoje zdjęcie
1


@oatmeal zaczął cię obserwować
1
towarzyska meduza
-
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
mariesin
Lorne Bay
298 likes
mariesin Życie jest jak rzeka, nie zatrzymuje się, nie czeka, nie dba o to co ze sobą niesie i po prostu płynie #ocean #zachódsłońca #czekającnanowydzień
10 minutes ago
towarzyska meduza
kwiatek
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
@sunnysideup polubił/a twoje zdjęcie
1

@sunnysideup napisał/a...
słońce ma konkurencję, bo stoisz obok niego i jesteś TRZY RAZY GORĘTSZA <3 <3 <3
ambitny krab
sunny
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns polubił twoje zdjęcie
1
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
mariesin
carnelian land
378 likes
mariesin Trzech przystojniaków i jedna piękność szukają nowego domu! Znalezione kilka dni temu (tutaj kilka nieprzyzwoitych słów na temat ludzi, którzy wciąż porzucają zwierzęta przy drodze). Po wizycie u weterynarza, wszystkie zdrowe i zaszczepione. Zostaje je tylko pokochać <3 @ANIMAL WELLNESS CENTER #adopcja #szukamydomu #pokochajkociaka
10 minutes ago
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns polubił twoje zdjęcie
1
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
mariesin
carnelian land
488 likes
mariesin "Lily ubierz się, zejdź na dół i pomóż mi ze śniadaniem"... No to się ubrała :exited: #córeczkamamusi #kochamnadżycia #jestemtakaduża Jermaine Lyons
10 minutes ago
towarzyska meduza
kwiatek
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
awwww, najpiękniej! 😍🧡💚💙💛 do niej trzeba - tak jak do ojca - konkretnie! bez konkretów znajdzie lukę i zrobi po swojemu 😏 moja krew! 😂💪
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
mariesin
carnelian land
302 likes
mariesin Kiedy masz wolny dzień i nie wiesz co z tym zrobić#urlop #Mari.sama.w.domu #czas.tylko.dla.siebie
10 minutes ago
towarzyska meduza
kwiatek
lorne bay — lorne bay
29 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
można pogubić się w życiu jeszcze bardziej?
@amulligan zaczęła cię obserwować
1

@amulligan polubił/a twoje zdjęcie
1
niesamowity odkrywca
n.
ODPOWIEDZ