36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
dr_smith

74
posts
14,2k
followers
3,2k
followings
Sara Smith
Zawodowo kroję ludzi a prywatnie kocham zwięrzęta

2,1k I17
7,6k 26
3.1k 10
5.7k 6
1023 28
2.2k 9
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
dr_smith
Sydney
1278 likes
dr_smith Dziś trochę niecodziennie bo od strony zawodowej. Od kilku lat zajmuję się tym co uszczęśliwia nadal w dużej większości panie – jestem chirurgiem plastycznym! Dlaczego akurat ta specjalizacja? Nigdy nie chciałam robić czegoś co jest powtarzalne, lubiłam wyzwania, kontakt z pacjentem, a gdy doświadczyłam radości i szczęścia po pierwszych zabiegach, które zmieniają ludzkie życie, wiedziałam, że tego właśnie szukałam. Obecnie można mnie spotkać w dwóch placówkach, w tym jednej prywatnej. Chęć czucia się dobrze z samym sobą to nic złego i warto o tym pamiętać zwłaszcza, że poprawa komfortu życia znacznie je nam ułatwia. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu Sara Smith
#medicine #work #passion
10 minutes ago
dzielny krokodyl
Sara Smith
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
@remy.soriente polubił twoje zdjęcie
1
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
dr_smith
Sri Lanka
1520 likes
dr_smith Moje życie to ciągła praca nie tylko z pacjentami ale także nad samą sobą. W tym ciągu zawirowań udało się wyrwać tydzień, okrągłe siedem dni na podróż do raju, który wszystkim serdecznie polecam. Patrząc na to co dzieje się za oknem mogę śmiało stwierdzić, że przywiozłam trochę słońca mimo, że pogoda była daleka od ideału. I tak było warto <3
#holiday #sun #beach #sea #goodtime #arak
7 minutes ago
dzielny krokodyl
Sara Smith
studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
@minniemouse polubiła twoje zdjęcie
1


@minniemouse napisała...
następnym razem, zabierasz mnie ze sobą!


Sara Smith
dzielny krokodyl
Minnie mouse
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
@dr_smith napisał/a...
Naturalnie. Jeśli tylko wyjazd nie wypadnie w roku szkolnym <33


Minnie Goldberg
dzielny krokodyl
Sara Smith
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
@dogtor_hammond polubił/a twoje zdjęcie
1
sumienny żółwik
13#9694
studentka, kelnerka — Once Upon a Tart
22 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
@laurelle polubiła twoje zdjęcie
1
ambitny krab
nie#5225
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns zaczął cię obserwować
1

@jrmn_lns polubił twoje zdjęcie
1
lisowa
A.
ODPOWIEDZ