stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
drogie panie, bo się zarumienię! :oops:
lisowa
A.
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
@flyingcoala napisał/a...
"Drogie Panie, ustawcie się w kolejce" ;) ;>


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
Cobie
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
@ABC zaczął cię obserwować
1
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
@flyingcoala nie wiem, czy polecam stać w tej kolejce! wszelkie zamówienia, skargi i zażalenia przyjmuję najwcześniej w drugiej połowie października, do tego czasu pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość 😎
lisowa
A.
Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
@flyingcoala napisał/a...
Nie masz książki życzeń i zażaleń?


Jermaine Lyons
sumienny żółwik
Cobie
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
@jrmn_lns napisał...
@flyingcoala nie było potrzeby zakładać 😂 ale wszystkie rozpatrzę! i o ile pochwały mogą być napisane publicznie (😇), tak ze skargami zapraszam na DM, żeby nie robić antyreklamy 😏
lisowa
A.
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
@lupin polubił twoje zdjęcie
1
towarzyska meduza
-
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jrmn_lns
Collinsville, South Australia
159 likes
jrmn_lns pierwszy dzień, a ja mam wrażenie, jakbym pracował w tym zespole całe życie! DZIĘKUJĘ, jesteście najlepsi! ❤ @fancy__nancy @rebecca.simmons @cookiemonster83 @imjohnnybravo @elrobertto @thisismynickname @picklerickpicklerick #zimnenocenapustyni #siedemstopninaplusie #trzecianadranem #jeszczepracujączydobrzesiębawią? #ztymiludźmipracatozabawa
6 hours ago
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
@mariesin polubił/a twoje zdjęcie
1


@mariesin napisał/a...
Baw się dobrze! Ale nie za dobrze, tak byś wrócił do domu w jednym kawałku, bo tutaj taki mały skrzat nie może się Ciebie doczekać! :koala: :kangaroo:
towarzyska meduza
kwiatek
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
@dogtor_hammond polubił/a twoje zdjęcie
1
sumienny żółwik
13#9694
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
jrmn_lns
collinsville, south australia
213 likes
jrmn_lns klimat nie do opisania! #hasztagnieoddatejatmosfery #mogętuzamieszkać #pracapogodzinach #ciszanapustyni #przełomwisiwpowietrzu
2 hours ago
lisowa
A.
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
@ABC polubił/a twoje zdjęcie
1
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ