barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#12
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: Opal Moonlane 37a

- Masz mały tyłek i duże cycki! - pokiwał od razu głowa, ale to chyba też nie do końca był odpowiedni dobór słów, bo i nie do końca zgadzał się z prawdą, ale Ryder poczuł, że chyba ciężko mu będzie jakoś się odratować po takiej gafie! Co było absolutnie bez sensu, bo uważał, że Lyra jest ładną dziewczyną, czy to jeśli chodziło o twarz, czy całe ciało, więc nie miała się w ogóle czym przejmować! - Masz spoko cycki i tyłek taki akurat - powiedział w końcu, uważnie się jej przyglądając, bo nie wiedział, czy to zabrzmiało już dla niej lepiej, szczególnie, że od samego początku się po prostu nie zrozumieli.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#13
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Chandra Ginsberg
Miejsce: Fluorite View

Oczywiście, że chcę sobie jeszcze porzucać, co to jest za pytanie? - po to przecież wyszedł, więc głupio jakby miał już wracać do domu, albo w środku rzucać bumerangiem (nie, żeby nie próbował, ale Gemma już zaczynała nabierać gwałtownie powietrza, żeby go ochrzanić i sobie odpuścił). - No nie chcę w ciebie, nie jestem jakimś, tym, no, no nie chcę w ciebie - nie wiedział jak się jej ma wytłumaczyć, przede wszystkim wcale nie powinien się musieć tłumaczyć!
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#14
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Gemma Macfarland
Miejsce: Jezioro rzeczne

Woda bez fal była... dziwna, taka inna od potęgi oceanu, który raz za razem przykrywał głowę kolejną porcją morskich prądów. Nie minęło jednak dużo czasu, kiedy zdążył się znudzić, a wróciwszy na brzeg... - KURWA! - syknął głośno, widząc tylko swój telefon i paczkę papierosów, ale brak spodni i koszulki. Zostały nawet buty, ale był bez ubrań, nie widział jednak po drodze nikogo, kto mógłby je zakosić!
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#15
TRWA

Rozegrana z: Gwen Fitzgerald
Miejsce: Pearl Lagunee 247

Jednak jak go PRZEMOCNO zdzieliła kijem, to okazało się, że dla niej nie tak normalnie i już miał bąknąć jakieś przepraszam, no ale go uderzyła! - AŁA, TO BOLAŁO! - złapał się za tę rękę, jakby przyłożyła mu z całej swojej siły, a nie ledwo dotknęła i wykrzywił twarz w brzydkim grymasie, chociaż to też miało związek z rażącym go światłem.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#16
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Darby Maclerie
Miejsce: Lorne Beach

- Okej, to zanim stawanie, musisz wiedzieć jak odpowiednio leżeć na desce, jak wiosłować i jak utrzymywać się na wodzie, patrz - kilka razy zdarzyło mu się pomagać znajomym instruktorom, kiedy napływ zainteresowanych uczniów dawał się we znaki i przejmować niektóre grupy, zarabiając dorywczo trochę gotówki, bo przecież nikt go oficjalnie nigdzie nie zatrudniał. Tak jak powiedział, żeby patrzyła, tak pokazał jej rzeczywiście ułożenie, zademonstrował wiosłowanie na sucho i podnosząc się do siadu, wyczekująco spojrzał na dziewczynę, czekając aż sama pokaże co potrafi, bo może ten etap bedą mogli pominąć?
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#17
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott
Miejsce: Skyrail Rainforest Cableway

Dłonie przesunął na jej twarz, pochylając się, żeby uważnie się jej przyjrzeć. - Jesteś cała? Nic cię nie boli? - on sam czuł, jak piecze go skóra, jak pobolewają otłuczenia na całym ciele, ale to nie było nic takiego. Mnóstwo razy wracał poobijany z deski, może nie do tego stopnia, ale przyzwyczajony był do siniaków i zadrapań, o nią się za to bardziej martwił, bo zdawała się być jednak delikatniejszą. Ale stała, to chyba dobry znak, prawda?
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#18
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Raja Bishara
Miejsce: Fluorite View 133

- Mowiłem ci, że jestem rozciągnięty - prychnął, bo jakby mogła o tym zapomnieć i kiedy Raja instruowala co powinien zrobić, to tylko wywracał oczami, mrucząc pod nosem amatorszczyzna. - Mogę się nawet wąsem dotknąć! - zapewnił i jak powiedział, tak się schylił, dość szybko i gwałtownie, nawet na serio poczuł smyrnięcie zarostu na kolanie, tylko też od razu się wyprostował, bo aż go coś prawie łupnęło w plecach. - TADAAAA!
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#19
TRWA

Rozegrana z: Leon Fitzgerald
Miejsce: Pearl Lagune

- Okej, dam ci coś do przemywania ran nawet jak nie masz ubezpieczenia - bo co innego mogło się stać, jak jakieś stłuczenie i zadrapanie? Nic mu konkretnego nie przychodziło do głowy, więc nie było to w oczach Rydera żadną wymówką, ani trochę! - Widzę właśnie, że nie chcesz, cykasz się! - Najmłodszy Fitzgerald był bardzo prostym w obyciu człowiekiem.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#20
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Julia Crane-Hale
Miejsce: AOA Gallery

- Jaką umowę w ogóle, bo ja nie podpisywałem nic jeszcze, mam coś podpisać? - dopytał szybciutko, bo czytać to mu się średnio chciało, ale może rzeczywiście powinni zacząć uzgodnić jakieś warunki, zanim mu tu zaczęła robić zdjęcia wąsa, tak bez pytania, jak on przecież jeszcze nie dostał dziecka nawet.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#21
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Duncan Winchester
Miejsce: Lorne Bay Wildlife Sanctuary

- Patrz, wygląda z pyszczka jak Bob, myślisz, że ma na imię Bob? - dopytał jeszcze, przykucając powoli obok, żeby nie spłoszyć swojego nowego przyjaciela i zupełnie nie zwracał uwagi, że są wśród ludzi. - Bob, chodź do plecaka, zabiorę cię do domu - powiedział, wyciągając nawet przed siebie rękę, jakby chciał go złapać i zabrać ze sobą.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#22
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lyra Raynott, Chandra Ginsberg
Miejsce: Cairns Hospital

- To jakiś jej NAJLEPSZY przyjaciel - odpowiedział, uśmiechając się do niej słodko, co wyglądało raczej groteskowo, szczególnie, że jego czoło zaklejone było tymi maleńkimi i cienkimi plasterkami, które miały trzymać rany prawie jak szwy i jednocześnie trzymały też trochę mięśnie jego twarzy. - I jak się czujesz Lyra, co teraz będą ci robić? Spokojnie, JA cię później zabiorę do domu.
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
#23
TRWA

Rozegrana z: Astrid Baker
Miejsce: Skatepark

- W skali od jednego do dziesięciu, jak bardzo chcesz się przyłączyć? - zawołał, machając w powietrzu jointem, jakby jaranie było w Australii w pełni legalne. Nie przypominał sobie jednak wizyty policji w tym miejscu, ani tego, żeby ktokolwiek kiedyś palaczom zwracał jakąś uwagę, więc ani trochę nie przejmował się tym, czekając aż Astrid dołączy, żeby odpalić w końcu blanta.
ryder fitzgerald
nata#9784
ODPOWIEDZ