studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#48
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eden Gildwirth
Miejsce: Sapphire River

- Dobrze, że nie goni cię jakiś prawdziwie sztywny termin, bo czasem jest tak, że na rynku nie ma nic ciekawego, albo wszystko jest strasznie drogie i w złym stanie, a dobrze jednak mieć miejsce, które docelowo ma być na dłużej - Raine nie wyobrażała sobie teraz wyprowadzki do jakiegoś innego domu. Zdążyła pozbierać cala masę rzeczy i znieść je do domu, potrzebowałaby więc samochodu ciężarowego, żeby przewieźć je gdzieś na raz.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#49
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Carlie Faulkner
Miejsce: Miejsce na ognisko

Kręciła się po plaży z butelką piwa w ręku, czasem spoglądając na swój plecak, który porzuciła gdzieś przy stercie ubrań i wszelkich rzeczy, kiedy dostrzegła w tym małym tłumie ludzi Carlie. - O nie, ja nic dla ciebie nie mam! - wykrzywiła usta w smutną podkówkę, bo głupio jej było, że ona w przeciwieństwie do Faulkner nie pomyślała o żadnym prezencie. Teraz jednak nic nie mogła już z tym zrobić, za to może jeszcze przed nowym rokiem uda się jej jakoś odwdzięczyć. - A widziałaś zawody surfingowe? To jest jeszcze lepsze!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#50
PORZUCONA

Rozegrana z: Laurent Buchinsky
Miejsce: Hungry Hearts

Przebrała się w ekspresowym tempie, zgarniając z zaplecza torbę ze swoimi rzeczami, chociaż nie żegnała się z nowymi kolegami w pracy, w końcu jeszcze nie wychodziła. - Juz jestem! - oznajmiła, siadając naprzeciwko i sięgając po swoją szklankę. - Właściwie nie wiem, czemu zaproponowalam tutaj, to już chyba taki nawyk, że wolę mieć wszystko w jednym miejscu, żeby jak najbardziej zaoszczędzić czas, bo w ciągu roku nie mam go za dużo.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#51
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Gilbrt Hargreeves
Miejsce: Hungry Hearts

- Taak, próbowałam wyłączyć i włączyć - posłała mu ironiczny uśmiech, bo pytał przecież o najbardziej podstawową rzecz na świecie. Ale to nie na niego przecież była zła. Była ogólnie poirytowana swoim brakiem umiejętności. - Przepraszam, ale już mnie to doprowadza do szału - wyjaśniła, bo nie chciała tworzyć sobie wrogów na start swojej pracy, a Gilbert nie zrobił przecież nic złego. - Jasne, oczywiście. I dzięki - tym razem uśmiechnęła się do niego szczerze, a zaraz potem zabrała za przygotowywanie kolejnej kawy. W końcu nawet jeśli nie wyjdzie wzorek, to parzenie zdążyła już opanowac!
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#52
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Ollie Mytes
Miejsce: Hungry Jack's

- Ale super, zawsze chciałam się przejechać - wypaliła po prostu, chowając telefon do kieszeni. - Bardziej się opłaca niż samochód? Bo ja muszę sobie kupić samochód, ale może po prosto taki motor? - podeszła jeszcze bliżej, prawie ignorując właściciela jednośladu, bo w tym momencie cała jej uwaga była skupiona na pojeździe i bardzo silnej potrzebie przejechania się nim. - Hejka, jestem Raine - powiedziała zaraz, podnosząc głowę na wysokiego blondyna i szeroko się do niego uśmiechając, z lekko podpitym spojrzeniem.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#53
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Ollie Mytes
Miejsce: Shell, Cairns

Wcisnęła dłonie do kieszeni bluzy, ściągniętej z wieszaka jeszcze w mieszkaniu, żeby zarzucić ją na dość skąpą bluzkę, bo choć dnie były cholernie upalne, w nocy nie było już aż tak gorąco, a głupotą byłoby przeziębić się w samym środku lata, szczególnie, że dopiero co zaczęła pracę w Hungry Hearts. - O, mam tu zapalniczkę! - tryumfalnie wyciągnęła zdobycz i podniosła ją do góry. - Patrz w ogóle jaka śmieszna, trzeba przesunąć w bok - chociaż nie była palaczem i tylko czasem pokusiła się o papierosa na imprezie, nawet porządnie się nie zaciągając, zawsze lubiła się bawić ogniem i zapalniczkami.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#54
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Archer Brooks
Miejsce: Fluorite View

Czuła, że ten nieprzyjemny nerwowy uścisk w żołądku, ustąpił zupełnie na rzecz przyjemnych ukłuć, a od tego prostego objęcia ramieniem, po jej ciele rozchodzą się przyjemnie przeszywające dreszcze. Sama, zupełnie nieświadomie, palcami objęła jego kark, co i rusz pociągając lekko za przydługie kosmyki. Bo ten pocałunek, choć dalej smakował paprykowymi chipsami, był inny niż pierwszy, nieco śmielszy i na swój sposób prawdziwszy, a Barlowe już wcale nie żałowała, że te kilkanaście minut wcześniej pochyliła się nad Archerem. Bo on też dobrze całował. Nie nachalnie, nie zbyt miękko, ale i nie zbyt gwałtownie, czy łapczywie. Jego ręka idealnie pasowała do wygiętych w łuk pleców Raine, a splecione ze sobą palce zdawały się leżeć idealnie. Czemu wcześniej nie trzymali się za ręce? Przecież to wcale nie coś tak niezwykłego w swoim widoku, prawda? - Czekaj, to jeszcze dla pewności - jeszcze chwilę przeciągnęła ich pocałunek, a słysząc głośniejsze hałasy z dołu, cmoknęła chłopaka w czubek nosa z szerokim uśmiechem, który obejmował zarówno jej usta, jak i oczy. - Dobra, to chodźmy Archie - pociągnęła go w stronę drzwi balkonowych, obawiając się, że jak teraz któreś z nich nie powie, że czas się zbierać, to nie pójdą nigdy.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#55
PRZERWANA

Rozegrana z: Milo Wakefield
Miejsce: Sapphire River 347

- Zapomniałeś? - powtórzyła po nim zachrypniętym głosem i naprawdę mogła wyglądać groźnie. Zaspana miała niektóre kosmyki włosów sterczące na boki, policzek czerwony z okrągłym śladem, bo opierała twarz na swojej dłoni i paznokciu, a próbując wyostrzyć nieprzytomne spojrzenie, marszczyła brwi, co w rzeczywistości mogło wyglądać na wrogą postawę. - Czy ty...? Która jest godzina? - spojrzała na swój nadgarstek, na którym nie nosiła zegarka od dobrych dziesięciu lat i potrząsnęła głową. - Dobra, nieważne, chodź - machnęła ręką, zapraszając go w ten sposób do środka i wyciągnęła drugą szklankę, żeby zaserwować im wodę dla ochłody. - Widzisz ten płot?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#56
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Melis Huntington
Miejsce: Stary most

- Trochę tak i trochę nie. Wiesz ile razy zgubiłam się wieczorem w nocy do domu? Raz przez pole minowe znalazłam jakąś kość, chyba ludzką, więc z tą dzikością to bym się wstrzymała - odpowiedziała rozbawiona, bo swego czasu w zaułkach ulic Sapphire River czekały ją głównie kłopoty. Aż dziwne, że jeszcze nie zginęła, tyle razy była na skraju i tyle razy miała jakieś problemy z policją. - Wolałabym poczuć wolność na jakiejś sawannie, czy coś - taką kontrolowaną rzecz jasna, żeby w razie czego mogło się okazać, że ktoś ją zapakuje do samochodu i zabierze w bezpieczne miejsce.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#57
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eve Paxtor
Miejsce: farma Barlowe

- Tak, mechatronikę w Cairns - kiwnęła głową, w razie czego gotowa na wyjaśnienie o co w ogóle w tym kierunku chodzi i co potem można w życiu robić, bo to pytanie przewijało się dość często. - Teraz mam wakacje, a pracę w kawiarni zaczęłam po sesji, więc nie wiem jak to wszystko będzie działać od nowego semestru - i trochę się tego bała. - Do tej pory dawałam korepetycje i łapałam się na jakieś dorywcze akcje, ale stypendium ratuje mi życie - znając sytuacje farmy nigdy nie chciałaby prosić rodziny o pieniądze, więc była wdzięczna za wszystko, co miała. - Może uda mi się w tym roku odłożyć na samochód, bo mój wylądował na złomie i jeżdżę pożyczonym od przyjaciółki.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#58
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eve Paxtor
Miejsce: farma Paxton

- Fiodor to doberman, jasne, że mam gdzieś w telefonie - ochoczo zaczęła szukać zdjęć, może aż wstyd przyznać, ale miała całe sesje zdjęciowe, bo tak słodko siedział i zaabsorbowana szukaniem zdjęć, przez moment nie zauważyła, że podbiegły do nich kolejne psy. - Jejku, są piękne - przez moment zastanawiała się który jest ładniejszy, ale nie, nie potrafiłaby chyba zdecydować, więc nawet o tym nie wspomniała. - Cóż, to żadna tajemnica i chyba jeszcze nie zaliczam się do staropanieństwa.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#59
PORZUCONA

Rozegrana z: Sameen Galanis
Miejsce: Once Upon a Tart

- Puszysty - i bardzo przez to różny od Fiodora, który jednak sierść miał króciutką, bo był (chyba) dobermanem. - Dostałaś... zaraz, to twoj pies? - bo może i przyszła na spotkanie z psem, ale to jeszcze nie musiało oznaczać, że jest jej... a jednak! - O jaaa, mogę pogłaskać? - bo pewnie na szkoleniu u Eve się dowiedziała, że nie można tak po prostu glaskać obcego psa. Albo wiedziała to wcześniej, w końcu nie była idiotką. - Jak to się stało? Ile ma lat? Umie jakieś sztuczki? A nie jest mu gorąco?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ