studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#36
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Carlie Faulkner
Miejsce: Uniwersytet, Cairns

- No nic, pamiętaj, że nie obiecywałam wykwintnej imprezy - uśmiechnęła się jeszcze i złapała za drzwi, których nikt nie reperował od kilku lat, więc czasem trzeba było się z nimi siłować. Szarpnęła mocno, a jej oczom ukazało się... - O kurwa - wyszeptała, kiedy zdała sobie sprawę z tego, że stoją na normalnym zebraniu koła, o czym świadczył wyświetlony na rzutniku napis, a do tego Raine miała jeszcze na nim prezentować swoją część i zupełnie nie pomyślała, że to już ten tydzień.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#37
PORZUCONA

Rozegrana z: Kayla Flynn
Miejsce: Wiatrak

- Mam nadzieję, że żaden wąż nie spadnie na mnie z drzewa - dodała jeszcze, bo węże byly paskudne, a mieszkały i były przecież w Australii, trzeba więc się było spodziewać niebezpiecznych, albo obrzydliwych zwierząt z każdej strony świata, również z powietrza. - Wiesz, że ostatnio spotkałam jakiegoś chłopaka jak szukałam kłódki od roweru gdzieś w Sapphire River i jego podrapał nietoperz? Wiedziałaś, że to w ogóle atakuje ludzi?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#38
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Sameen Galanis
Miejsce: Barefoot Wholefoods

- Sam? - gdy tylko dzwonek nad sklepowymi drzwiami wybrzmiał, zwiastując nowego klienta, Raine odwróciła głowę w stronę wejścia i zaskoczona zauważyła, że to znajoma postać. - Nie wiedziałam, że lubisz zdrowe jedzenie? - dodała pytająco, trzymając w ręku słoik jakiegoś mocno ekologicznego dżemu z truskawek, który smakował mniej więcej dziesięć razy więcej niż ten z najdroższej półki sklepowej. Może jednak zdrowy tryb życia pasował do Sameen, w końcu ile razy ją widziała, ta trzymała w ręku jakieś jabłko, co dla Raine, która uważała owoce za zbyt mokre, żeby cieszyć się z procesu ich jedzenia, dopóki nie będą przez kogoś pokrojone, było skrajnie zdrowym podejściem do swojego ciała.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#39
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Hudson Duke
Miejsce: Fluorite View 128

- Cześć - powiedziała, kiedy w drzwiach stanął Hudson, zapewne zaskoczony tą wizytą. - Przejeżdżałam obok i pomyślałam, że zajrzę - uśmiechnęła się lekko, wzruszając ramionami. - Brzmi to trochę jak głupia wymówka, co? - dokładnie tak w filmach ludzie pojawiali się nagle w swoim życiu, ale w tym wypadku była to prawda i miała nadzieję, że między ich dwójką nie będzie zadnych niezręczności. - Nie przeszkadzam?
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#40
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Eden Goldwirth
Miejsce: Sapphire River 247

- Mam już swoje pierwsze rękawice ogrodowe, więc brud mi niestraszny! - pochwaliła się, bo owszem, ostatnio zakupiła takie ładne, kwiatkowe rękawiczki i po raz pierwszy miała ich dzisiaj użyć, chyba nie do końca zdając sobie sprawę z tego, że na długo takie ładne nie pozostaną. - O, wow, super, to dzięki! - od razu się ucieszyła, bo ona nawet nie wiedziała co się nadaje do ogródka, a co lepiej rosłoby w domu, osłonięte od bezpośredniego słońca i wiatru.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#41
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Lana Salinger
Miejsce: Beach Restaurant Lorne Bay

- Długo czekasz? Myślałam, że umówiłyśmy się piętnaście po! - rzuciła na przywitanie, widząc, że Lana siedzi już nad menu i z telefonem w ręku, a Raine spóźniła się zaledwie minutę. - Zdążyłaś już coś wybrać? Ja chyba UMIERAM z głodu - westchnęła głośno, otwierając kartę dań i zaczęła szukać z dobrym stosunkiem ceny do tego, co mogło mieć potencjał na sporą ilość. Śmiesznie, była to knajpa w okolicy domu jej byłego chłopaka, a jednak jakimś cudem jeszcze nigdy tu nie była. Właściwie przez większość ich krótkiego związku nawet się nie widywali, nic więc dziwnego, że nie zaliczyli romantycznej kolacji we dwójkę przy świecach, z widokiem na plażę.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#42
ZAKONCZONA

Rozegrana z: Lenny O'Sullivan
Miejsce: Hungry Hearts

- Dzień dobry, czy może mi pani opowiedzieć dosłownie wszystko o każdej kawie, jaką macie w ofercie? - przywitała się z szerokim uśmiechem, opierając o ladę i ściągnęła z nosa duże plastikowe okulary, żeby popatrzeć na Lenny. Zawsze miała w głowie jakąś wymówkę, która mogłaby uratować koleżankę w razie pretensji klienta, czy kogoś ze współpracowników, chociaż ci drudzy pewnie doskonale już znali twarz Raine i wiedzieli, że ani nie wyciągną od niej napiwków, ani naprawdę nie chce wiedzieć wszystkiego na temat ich produktów.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#43
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Melis Huntington
Miejsce: Farma Huntingtonów

Nie sprawiało to jednak, że Raine była świątecznym Grinchem. Nuciła pod nosem świąteczne przeboje (najczęściej jak nikt absolutnie nie mógł jej usłyszeć), odpalała te same lampki, których rok wcześniej zapomniała zdjąć z okna w salonie i nawet serwowała sobie zimowe herbatki w ciepłe wieczory, ale nie planowała przystrajania domu, dlatego propozycja Melis, żeby zrobić to u niej, była idealna. Mogły jednocześnie spędzić razem czas, poza tym samo dekorowanie było dość przyjemne, a do tego ktoś rzeczywiście będzie się z tego cieszył, poza samą Raine.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#44
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Sameen Galanis
Miejsce: Sapphire River 347

- Dobrze, wezmę voucher, ale nie ma mowy o samochodzie, odstawię ci go jutro i zanim powiesz, że nie, to pewnie jest wart tyle, że musiałabym pracować w Hungry Hearts dwadzieścia godzin dziennie przez kilka lat, żeby to opłacić - o, nie zdążyła się jeszcze pochwalić Sam, że najprawdopodobniej znalazła sobie pracę na wakacje, ale w tym momencie to chyba nie było najważniejsze, voucher zgodziła się przyjąć tylko dlatego, że cholernie źle jej było z tym, co wypaliła o rodzinie.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#45
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Laurent Buchinsky
Miejsce: Sapphire River 347

- Nie, żadna zapłata, nic takiego nie potrzebuję - pokręciła głową, stanowczo się sprzeciwiając, bo o ile mogła przyjąć pieniądze za jedzenie, jakieś miski i tym podobne rzeczy poprzednim razem, to jeszcze trochę ich miała i nie chciała zapłaty za zabawę z psem. - Będziemy oboje z Fiodorem zadowoleni, co? - nachyliła się do niego i głosem, którego matki uzywają do swoich dzieci, wyćwierkała to do Fiodora, wyciągając ręce i tarmosząc go po pysku, jakby był maleńkim yorkiem, a nie potężnym dobermanem, który wskakujac na Raine spokojnie mogłby ją przewrócić.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#46
PORZUCONA

Rozegrana z: Maia T. Vale
Miejsce: Fluorite View

W ręku trzymała kubek z wdzięcznym napisem best dad ever, z którego sączyła swojego wspomnianego drinka. Wiedziała, że nie może przesadzać, bo nawet nie chodziło o to, że kończyła na jakiejś kanapie nieprzytomna - o nie, ona wydzwaniała do ludzi, do których na trzeźwo by nie zadzwoniła, lepiła się do swojego byłego i uciekała gdzieś jej asertywność. To działo się mniej więcej na etapie Four Drink Amy Raine i nie było już odwrotu, szczególnie, kiedy nie zjadła zbyt dużo w ciągu dnia i była na sporej domówce, gdzie wszyscy ciągle proponowali coś więcej.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
studentka mechatroniki — przyszły technik turbin
22 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Powracająca po kilku miesiącach do Lorne Bay studentka mechatroniki, która próbuje zacząć życie na nowo.
#47
ZAKOŃCZONA

Rozegrana z: Andromeda Hillbury
Miejsce: Opuszczona farma

- Eee, to pewnie jakiś cień, albo paproch, widzisz ile tu jest kurzu? Albo jakaś ćma może, bo ją jakoś poruszyłaś i się obudziła? No, pewnie ćma, albo jeszcze może być liść, ciężko powiedzieć - wyrzuciła z siebie wszystkie wymówki, które przyszły jej w tej chwili do głowy, bo mocno się obawiała, że ta ciemna plama to nie żadne paprochy, ale... - Dobra, przestań, to nie może być nic takiego, no wiesz, dziwnego - mruknęła jeszcze, chociaż tak naprawdę, to bardzo nie chciała, żeby to było coś dziwnego, nadprzyrodzonego.
raine barlowe
nata#9784
me, myself & I
ODPOWIEDZ