pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
Laurent Bichinsky
10:07
Dzień dobry, Panno Barlowe. Proszę mi wybaczyć długą ciszę, ale wyjechałem na trochę do Sydney, do rodziny. Oczywiście wciąż jestem wdzięczny za Pani pomoc. Miałbym jedno nieśmiałe pytanie, wiążące się właśnie za pomoc z Pani strony. Ostatnio mam dużo pracy, a muszę zaopiekować się także babcią, która po moim wypadku nie daje mi spokoju. Chciałem zapytać czy chciałaby i mogłaby Pani czasem zająć się Fiodorem? Jeżeli to nie byłby problem? Pozdrawiam serdecznie!


Raine Barlowe
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archie
O kuczę, ale super!
Ale znowu bierzesz go do siebie czy tylko potrzebna jest pomoc przy wyprowadzaniu???


Raine Barlowe
mistyczny poszukiwacz
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archie
Obrazek
BYŁAŚ GRZECZNA W TYM ROKU?



Kiedy idziemy z Fiodorem na spacer?


Raine Barlowe
mistyczny poszukiwacz
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archie
No jak na cały weekend to chyba dobrze byłoby się umówić w weekend? W sobotę może?
Jestem twoim przyjacielem, to powinien być dla ciebie najlepszy prezent 🎅🏼 🎄


Raine Barlowe
mistyczny poszukiwacz
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archie
O, a mogę wprowadzić się na weekend?
Wiem, że jesteś bezinteresowna, nie dajesz o tym zapomnieć i przypominasz mi o tym na każdym kroku 😂


Raine Barlowe
mistyczny poszukiwacz
-
doradca klienta — bendigo bank
24 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
zaproś mnie na swój ślub, niech widzę jak inny cię będzie trzymał za rękę, niech cierpię, niech cierpię i już;
Archie
W sobotę rano nie mogę, bo cała rodzina się zbiera. Ale mogę wpaść pod wieczór, mama upiecze te swoje słynne babeczki z mięsem i pieczarkami 🧁
Jak mnie ładnie ugościsz, to mogę wyjść z psem w niedzielę rano 😏


Raine Barlowe
mistyczny poszukiwacz
-
mechanik — lorne bay mechanic
23 yo — 196 cm
Awatar użytkownika
about
student mechatroniki, tutejszy mechanik samochodowy i przy okazji głupiec, który sądzi że wreszcie pewna dziewczyna spojrzy na niego jak na kogoś więcej, niż tylko na przyjaciela
warren
16:30
Hejka, nie miałem okazji złapać Cię na uczelni przed świąteczną przerwą, to chociaż napiszę smsa :D
Wszystkiego co najlepsze na święta! Zdrówka, pomyślności, zerowych problemów na uczelni - ale w razie ich pojawienia się, to wal śmiało, ja chętnie pomogę w rozwiązaniu ich! No i żebyś w Nowym Roku zrealizowała swoje plany, cele i postanowienia oraz przeżyła go znacznie lepiej, niż jak ten powoli kończący się :D


Raine Barlowe
ambitny krab
patsy#7401
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Pytanie! Jasne, że tak! Witaj przygodo :wohoo: Mam parę kodów zniżkowych od influ, myślisz że stacjonarnie też działają czy tylko przez neta?
Chesz botki? Mokasyny? Sportowe? A może sandałki?


Raine Barlowe
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
OMG powinnaś czas wejść w internet, bo Cię życie omija :lol:
COOOO
Jaka Nowa Zelandia? :omg: Kiedy, jak? SAMI? I nic nie mówisz tylko z butami wyskakujesz??


Raine Barlowe
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Jaki voucher? Gdzie takie rozdają?? Wyjatkowo Ci wybaczam, że nie zabierasz mnie :** Miłość musi kwitnąć, wiadomo :lol:
Jak dla mnie to potrzebujesz seksowniej bielizny, a nie nowych butów... ale wiesz, ja się nie znam :lol:


Raine Barlowe
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
UMARŁAM. Będziesz chodziła po górach tak jak ostatnio pocisnęłaś na rowerze na wfie? :lol:
Jak tak, to serio od razu zahaczamy o Victoria's Secret :haha:
No ale ok, ciżemki dla niepoznaki też Ci kupimy :lol:


Raine Barlowe
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Pamiętaj, wyparcie to nie jest metoda!!
W sumie mogę nawet i jutro, bo nie mam zajęć a w pracy trochę jakby jestem zawieszona :tear:
Ale to opowiem Ci na miejscu jak się spotkamy. Tylko ani słowa moim siostrom i bratu jakbyś na nich przypadkiem wpadła!


Raine Barlowe
ODPOWIEDZ