antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://c8d8q6i8.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2021/05/adria_arjona_360.jpg][/telimg1]
[tel10]Neva Ebenhart
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
Ebenhartowie
Magda
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
14:53
Hazel Ebenhart
Co się dzieje??


neva ebenhart
Właścicielka antykwariatu — Basara
25 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Ex-baletnica, która musiała zrezygnować ze swojej kariery ze względu na kontuzję. Uprawia yogę, czyta książki w parku i nie bardzo wie co zrobić z tym całym wolnym czasem, który ma odkąd zaprzestała profesjonalnego tańca.
14:57
Hazel Ebenhart
Wystarczy. Za godzinę kończę pracę, co powiesz na wspólne winko, żeby pogadać?


neva ebenhart
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
16:07
Mnie nie, ale mojego... To znaczy Camdena prawie tak.
Przepraszam, że się nie odzywałam. Miałam sporo na głowie. Opowiem Ci jak się spotkamy.
A u Ciebie wszystko w porządku?


Neva Ebenhart
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
16:16
Przyjaciela, okej?


Neva Ebenhart
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
Cześć! Czy masz może jakieś popołudniowe plany w tym tygodniu? Myślałam, że może chciałabyś się gdzieś wyrwać i podrzucić mi małego na kilka godzinek? :hihi:


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
A działa? Upieczmy dwie pieczenie na jednym ogniu - ty przypomnisz sobie jak to jest wyjść do ludzi, a ja naciesze się moim siostrzeńcem :oops:


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
Oh, podziel się trochę swoim dzieckiem!


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
No nie wiem, zaplanuj sobie jakiś dzień i daj znać. Nie mam żadnych planów, więc się nawet dostosuję!


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
No nie wiem, zaplanuj sobie jakiś dzień i daj znać. Nie mam żadnych planów, więc się nawet dostosuję! Uśmiech dziecka jest lekiem na całe zło, a ja choruje na popularne zjawisko pod tytułem samotność :lol:


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
PRZEWODNIK MUZEALNY — AUSTRALIAN AND OCEANIC ART GALLERY
29 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Przewodnik muzealny, a po godzinach historyk i ulubiona ciotka pięcioletniego synka Nevy. Chodząca katastrofa, która stara się poskładać swoje życie do kupy, po tym jak przyłapała swojego faceta na zdradzie.
9:07 AM
Uśmiech dziecka jest lekiem na całe zło, a ja choruje na popularne zjawisko pod tytułem samotność :lol:


Neva Ebenhart
ambitny krab
marta
właściciel — Rudd's Pub
34 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
właściciel Rudd's Pub, który po dziesięcioletniej tułaczce po świecie wrócił do Lorne Bay, żeby odzyskać swoje dawne życie; i najwyraźniej bardzo wziął to do siebie, bo nawet zawalczył o swoją dziewczynę sprzed lat, dzięki czemu teraz razem z Nevą próbuje coś zbudować
10:15
Vinnie Harte
Nic szczególnego, pewnie pójdę posiedzieć w Rudd's
Dlaczego pytasz?


Neva Ebenhart
Ebenhartowie
Edyta
ODPOWIEDZ