Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
14:30
Cass
Ja rozumiem, że mógł to dla niego być szok, ale na miłość boską, z dubeltówką do ludzi?
Tyle dobrze, że nic poważnego Ci się nie stało! Szybko dochodź do zdrowia <3
No nie dziwię się, dobrze, że Jeb Cię wziął do siebie :/ Jak będzie czegoś potrzeba, to daj znać. Mogę wpaść do Was z jakimś obiadkiem. Musisz się teraz dobrze odżywiać!
Policja? To widzę poważnie. Nie wiem co Ci poradzić :C


audrey bree clark
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Daj znać, jeżeli mogę coś dla Ciebie zrobić.
W sprawie ojca. Wiem, że to nie łatwe, ale jesteś pewna, że chcesz go oskarżyć?


Audrey Bree Clark
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Owszem, nic nie tłumaczy takiego zachowania, a jednak w obronie swoich bliskich najpewniej zrobiłabym to samo. Jak się spodziewam, Twój ojciec sądził, że Cię chroni.
Najlepiej będzie jak na spokojnie z nim porozmawiasz. Sama. Chociaż, jeżeli nie dasz rady, to mogę pójść z Tobą.


Audrey Bree Clark
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Oh, więc teraz Jeb ma tu najwięcej do powiedzenia?
Słuchaj, wszyscy się o Ciebie martwią i odchodzą od zmysłów. Twoja matka ciągle do mnie wydzwania, bo nie wie co się dzieje i podobno nie chcesz z nią rozmawiać. Kiedy ostatni raz się z kimś widziałaś? Z kimś poza Jebem...?


Audrey Bree Clark
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Tak, już o tym pisałaś.
Pobił? ... Nie mówię tylko o matce, ale ogólnie o Twoich bliskich. Nawet ja nie wiem co się z Tobą dzieje ani co tak do końca się stało. A pisanie wiadomości to za mało. Nie możesz być z tym sama. Nawet jeśli masz Jeba, to nadal za mało, ale może Tobie to wystarcza, więc ok. Niech będzie.


Audrey Bree Clark
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
19:23
Laurent Buchinsky
Nie mnie oceniać z kim mieszkasz. Poniosło mnie, owszem, przyznaję. Nie jestem górą lodową, przepraszam
Gdybyś potrzebowała pomocy z raną daj znać


Audrey Bree Clark
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Niewiele z nim rozmawiałam. Kazałam mu od razu znaleźć sobie prawnika a nie tracić telefon na rozmowę ze mną.
Tu chodzi o Ciebie. Do Ciebie zawsze przyjdę, choćbyś tkwiła teraz w którymś z piekielnych kręgów.


Audrey Bree Clark
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
20:00
Laurent Buchinsky
Daj znać, gdybyś chciała, gdyby coś się ponownie działo.
Babcia się nie gniewa.


Audrey Bree Clark
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
pomocnik w sanktuarium / prywatny ochroniarz — Sanktuarium
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Pech przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie i zostaje na długo.
15:45
Laurent Buchinsky
To tak jakby pytać Ciebie o to czy znasz się na weterynarii
Pogadamy w cztery oczy. Przyjdę jak tylko znajdę odrobinę czasu


Audrey Bree Clark
Some people get a freak outta me
Some people can't see what I can see
Some people wanna see what I see
Some people put an evil eye on me
przyjazna koala
Śeka
Treserka i przewodniczka psów K9 — Prywatny ośrodek szkoleniowy
36 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Dyplomowana treserka psów K9 prowadząca własny ośrodek. Była wojskowa, amatorka krzyżówek, puzzli, dobrego piwa i filozoficznych rozmów. Żyje z przekonaniem, że kobiety są cudowne, choć wiele razy złamały jej serce.
08:08
Eve
Przyjadę, ale co do tego "spokojnie" nie jestem taka pewna. Moje ostatnie spotkanie z Jebem nie należało do najprzyjemniejszych. On na pewno uważa to samo.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Jasna cholera!!!!!!!! Jak się czujesz??
Świetnie, że Jeb nam pomoże. Podziękuj mu ode mnie!


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Jasna cholera!!!!!! Czy mogę ci jakoś pomóc? Mogę wpaść z jakimś obiadem albo po prostu dotrzymać ci towarzystwa? Mogę też obić temu skurwysynowi mordę. Czy on w ogóle siedzi?


Audrey Bree Clark
ODPOWIEDZ