Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Cass
Mam nadzieję, że Jeb wybije Ci z głowy powrót do pracy, musisz odpoczywać. I rozumiem, że tęsknisz za krokodylem, ale nie możesz narażać własnego zdrowia!

Na co macie ochotę? Lazania? Pieczony indyk? Upiec coś słodkiego do tego?

I moja droga, nawet jakbyś nie miała dwóch lewych rąk, to w tym stanie bym Ci gotować nie pozwoliła!


audrey bree clark
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Cass
Wiem, że Ci zależy na tych biednych zwierzakach, jednakże Twoje zdrowie też jest ważne, Audrey. Nie rób niczego ponad swoje siły. Obiecaj mi chociaż tyle, dobrze?
Na bogów, nawet takich rzeczy nie mów! Nie ma jednak problemu, z chęcią zrobię lazanię i ciastka. Kiedy mogłabym do Was wpaść?
Raz na jakiś czas możesz dać sobie na wstrzymanie, Audrey. Świat się nie zawali!
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Wiesz, że to głupie, prawda? Powinnaś to zgłosić!
Jasne, zrobię wszystko tak, jak tego chcesz! Wracaj do zdrowia. :*


Audrey Bree Clark
zostanie pastorem — ale na razie studiuje teologię
42 yo — 185 cm
Awatar użytkownika
about
miał wszystko, ale Bóg doświadczył go jak Hioba i stracił rodzinę, ziemię, ukochaną dziewczynę, na skutek czego postanowił zostać pastorem i oddać się służbie Najwyższemu
19.10
Jeb
to tylko zakupy,
dam sobie radę.


Audrey Bree Clark
towarzyska meduza
enchante #8234
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Jak się czujesz?


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
O, cieszy mnie to. Daj znać, co powiedzą lekarze.
Louise u mnie mieszka od jakiegoś czasu. Miała wypadek i pomagam jej dość do siebie.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Super! Nie obciążamy twojego dziadka zbyt mocno? Strasznie dużo nam pomaga.
Pocałowała mnie, więc chyba nienajgorzej.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
W takim razie podziękuj Jebowi ode mnie.
Może za dużo wszystko analizuję, ale to nie znaczy, że jestem drama queen!!!
Dobra, jestem.


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Czuję się teraz jak pojeb.
Akurat teraz nie rozmyślam, tylko korzystam. :lol:


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Nie tak korzystam, Audrey, kurwa, ten związek robi z tobą coś dziwnego.
Przejrzę je za chwilę. Zastanawiam się tylko czy nie chciałabyś mieć więcej udziałów? Skoro twój dziadek nam we wszystkim pomaga i generalnie jesteś mądrzejszym mózgiem naszego przedsięwzięcia?


Audrey Bree Clark
onkolog — w szpitalu w cairns
38 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
jednak przeczuwam powoli, że zacznie pierś moja bić i marzę o ludzkiej doli, chcę kochać, cierpieć, żyć
dawsey
4:11
Masz kosmate myśli. :lol:
Nie zależy mi na kasie, tylko na Sanktuarium. W takim razie prawnik musi jeszcze raz poprawić umowę.


Audrey Bree Clark
barmanka — rudd's pub
25 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
~ are you high¿?
~ high¿? hello
18:03
Numer telefonu
chyba Ci się coś pomyliło, jak masz jakiś problem ze sobą to nie moja Brocha ja nigdzie za tobą nie jeżdżę
zreszta nie będziesz mi niczego zabraniać, będę se jeździć gdzie mi się podoba i wal sie
a takie groźby są karalne więc bij czołem o ziemię i módl się żebym nie poszła z tym na policje
psychol
dowiem się kim jesteś i masz lipe nara


Audrey Bree Clark
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ