Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
OTIS
Pokaż cycki

Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
NO I JA MAM NIBY UWIERZYĆ, ŻE TO TY?! XD
dobra, to tu masz moje
Obrazek

Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
co za Jenny, kurwa
ZNAM JĄ?

Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
No pięknie śpiewasz. W całym swoim 25-letnim życiu nie słyszałam, żeby ktoś tak ładnie śpiewał
Jak możesz pić wódżitsu beze mnie?
Dawaj adres, WBIJAM na salony

Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
12:30
Otis, robisz coś jutro?
Może byś wpadł i pomógł z ubieraniem choinki? Z grzańcem jakimś oczywiście :lol:


Otis Goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
12:30
Właściwie bardziej potrzebuje Cię do tego, żebys przyniósł alkohol.
I nie mam gwiazdy. Nie kupiłam. Tylko bombki i łańcuchy.
Jasne, że będę! O ile nie dostane nagłego wezwania... Ale zakładam, że będę. Co nie znaczy, że nie potrzebuje choinki, halo, postanowiłam mieć i mam :roll:


Otis Goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
12:30
Może być. :lol:
Zawsze Cię chwale! Próbowałam Cię nawet sprzedać mojej przyjaciółce, bo byłbyśmy szwagierkami, ale nie lubi młodszych... Niestety. :lol:


Otis Goldsworthy
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
16:30
Otis, pliska, zróbmy coś głupiego i niezbyt odpowiedzialnego, okej?
Mam dość bycia odpowiedzialną.
Poza tym odstraszyłam jednego faceta... dość skutecznie, bo taki mam dar. A po drugie przyciągam nieuchronnie kogoś z przeszłości, kogo nie powinnam :v


Otis Goldsworthy
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
Pytanie za 100 punktów..
Dlaczego z facetów są tacy DEBILE?
Czasami mam wrażenie, że jesteś ostatnim normalnym chodzącym typem na tej planecie, Otis.
DLACZEGO TAK JEST?
Obrazek


Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
Barmanka — Rudd's
22 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Jak widac po samej nazwie postaci - zycie Jo to jeden wielki żart. Nie miała lekko. Za dzieciaka z początku musiała użerać się z ojczymem-tyranem, następnie ze stratą ukochanej mamy, by finalnie w wieku czternastu lat wylądować z rocznym bratem w domu dziecka. Braciszek szybko znalazł nowy dom, jednak ona spędziła tam całe swoje młodzieńcze lata.
JoJo
a weż, szkoda gadać. Ludzie to debile. Faceci to debile.
no jest taki jeden, do ktorego pałam czystym brakiem sympatii, a i tak musze spędzać z nim czas. Kurwa. Przysięgam, oddałabym cały swoj dorobek, żeby jakimś cudem zamienić was miejscami. WSZYSTKO BYM ODDAŁA. WSZYSTKO
za taką godzinkę z Otisem :pleading: :pleading:

Otis Goldsworthy
niesamowity odkrywca
Kasik#0245
Harry
strażaczka wkrótce na wolnym — LORNE BAY FIRE STATION
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Thought I'd end up with Dale
But he wasn't a match
Wrote some songs about Luke
Now I listen and laugh
Even almost got married
And for Colton, I'm so thankful
Autumn
12:33
Wiesz, że po naszej ostatniej wycieczce na nie-całkiem-naszej-łódce zgubiłam legitkę strażacką? Szukałam jej dosłownie wszędzie i już miałam zamiar zgłaszać do kadr prośbę o wyrobienie nowej.
I nie zgadniesz co się stało. Przyszedł do mnie do pracy dzisiaj jakiś typ!
I z pyskiem do mnie, że owszem znalazł, że była w hmhmh dziwnych okolicznościach NA JEGO ŁÓDCE razem ze stertą innych śmieci, ale tak dobrowolnie jej nie odda! Co za palant.
Daj znać jak będziesz wolny, zadzwonię do Ciebie :meh:
Otis Goldsworthy
dziennikarka śledcza — The Cairns Post
24 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Po skończonym stażu zdobyła swój wymarzony zawód dziennikarki śledczej. Grzeczne pidżama party z przyjaciółkami powoli zamienia na mniej grzeczne wieczory z Nico, w którym powoli się zakochuje, ale przez różowe okulary na nosie nie dostrzega, jak niewiele o nim wie.
Harps
Hej Otis! Tak, zostawiłeś!
Wyprałam ją i wyprasowałam :hihihi: Tylko ten, trochę głupio mi ją podrzucić Twojej mamie, no bo... wiesz. Pytałaby skąd ją mam D:
Otis Goldsworthy
ODPOWIEDZ