Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
***

Coś tu będzie

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://www.personality-database.com/pr ... /45060.png][/telimg1]
[tel5] Michael
[/tel5][/tel02][tel8] szczęśliwi czasu nie liczą
[tel3][telimg2][IMG=https://www.personality-database.com/pr ... /45060.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]<3[/teltxt]
[teltxt]^^[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
Mick Winston
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Brie Danvers
Głodny?
Obrazek
Bo ktoś mi musi pomóc z tym, żeby się to nie zmarnowało ;)


Mick Winston
powitalny kokos
nick
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Brie Danvers
Zaraz zamykam kuchnię, wpadasz?
Jest tyle, że jeszcze zabierzesz do domu.


Mick Winston
powitalny kokos
nick
CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.
Brie Danvers
No to wpadaj, tylne wejście tradycyjnie otwarte ;)/teltxt]


Mick Winston
powitalny kokos
nick
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
15:24
Leonie
Hej, Michael.
Myślisz, że to dobry pomysł zabierać mnie na imprezę firmową w obecnej sytuacji? Nie chciałabym ci zaszkodzić, gdyby.... Gdyby było dziwnie...


Mick Winston
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
16:55
Leonie
Michael, to nie do końca tak, że nie chcę...
Po prostu to chyba dość głęboka woda, skoro nie rozmawiamy ze sobą za bardzo 1 na 1, pchać się w tłum ludzi, gdzie od tego jak się zaprezentujemy zależy dużo, jeśli chodzi o twoje przyszłe interesy... Nie chcę nic ci komplikować... A wiem, dobrze, jak te kolacje, bankiety wyglądają... Nie mam siły na to. Nie mogę być idealna, kiedy nie jestem... Wybacz.


Mick Winston
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
17:17
Leonie
Pomyśle, ale nic nie obiecuję.
Kiedy to w ogóle?


Mick Winston
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
1:58
Leonie
pomyślę
obiecuję


Mick Winston
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
18:09
Leonie
Michael, myślałam o tym i... Nie dam rady.
Przepraszam.


Mick Winston
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ODPOWIEDZ
cron