CEO & szefowa kuchni — SALSA BAR AND GRILL
33 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Zakręcona artystka w pracowni zwanej kuchnią, próbuje trafiać do ludzi przez żołądek do serca. Organizuje ślub z człowiekiem, którego chyba kocha.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://pbs.twimg.com/profile_images/1136047774930128899/DFtpOsyi.jpg][/telimg1]
[tel5]Brie Danvers
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://pbs.twimg.com/profile_images/1136047774930128899/DFtpOsyi.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
nick
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
szczęśliwi czasu nie liczą
oooo <3
Miło,ze akurat o mnie pomyślałaś,wybornie wygląda. ^^


Brie Danvers
sumienny żółwik
Mick Winston
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
szczęśliwi czasu nie liczą
Spoko,znam adres <3
No z tym to idealnie,ostatnio mam trudne dni i nie mam takich zdrowych i pysznych posiłków xD


Brie Danvers
sumienny żółwik
Mick Winston
lorne bay — lorne bay
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Uzależniony od siłowni historyk prowadzący program w TV i totalnie nie ogarniający znaczenia słowa "wierność".
11:00
Chandler
Spokojnie, pamiętam. Mam zapisane w telefonie, nie stresuj się.
Wciąż stoję murem za czekoladowym!
ambitny krab
catlady#7921
lorne bay — lorne bay
36 yo — 198 cm
Awatar użytkownika
about
Uzależniony od siłowni historyk prowadzący program w TV i totalnie nie ogarniający znaczenia słowa "wierność".
11:00
Chandler
Strzelające kulki? Możemy spróbować, ale ma nie być słodki, bo o północy na weselu zmienię się w oponkę.
Za dnia pięknością w nocy zaś szkaradą, widziałem to w Shreku i nie chcę tak skończyć.


Brie Danvers
ambitny krab
catlady#7921
ODPOWIEDZ