asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
Przekazał! Ale napisał Pani tak nieładnie, że nie wie czy będę pamiętała, ale sklerozy jeszcze nie mam >3>
W każdym razie dziękuję za życzenia!
No i mimo wszystko wolałabym unikać konsultacji. Jona powiedział, że jest Pani od głowy, a z moją chyba nie jest jeszcze najgorzej, ale na jakimś gruncie poza szpitalnym bardzo chętnie!
W sensie bardzo chętnie bliżej panią poznam, a nie, że konsultacje poza szpitalem...
Jonathan będzie zażenowany, jak się dowie, że wysłałam do Pani tak dużo wiadomości, proszę mu nie mówić, dobrze?


enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Bądźmy dobrej myśli, a w razie czego... Dokup sobie wygodną kanapę do biura.
Wiem, że nie umiesz na pewno tego pierwszego...
enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
To na pierwszym miejscu..
Nie spodziewałem się takiej szczerości. Jest zaskakująca i niezwykle miła, dziękuję...
Aczkolwiek tytuły i etykietki to co innego niż codzienność i prawda. Jednakże wdzięczny jestem za Twoje słowa.
Tylko, że... Mogłaś sobie podarować kłamstwo z córką, bo zdecydowanie trzymałabyś ją ode mnie z daleka. Chociażby ze zwykłej krnąbrności, Enrico.
enrica duke-macnee
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
No tak, Jonathan na pewno nie zapyta! Ale no, jakby Pani się chciała skarżyć, że Panią napastuję smsami, to proszę nie, bo mi żyć nie da...
Mój lekarz nie ma takiej władzy, żeby mnie umawiać na herbatę :meh:
W ogóle to już nie jestem w szpitalu, więc generalnie nie mam "swojego lekarza"
Tak się składa, że jakby... no... w sensie mój adres to Jony adres. Tak naprawdę to nie, nie jestem zameldowana tutaj, głupio to napisałam... chodzi o to, że jakby pani chciała nas odwiedzić na herbatę, to proszę tutaj wpaść... tutaj, czyli do Jony. Wie Pani, gdzie Jona mieszka? Zapytałam go, ale spojrzał wilkiem i zamiast odpowiedzieć pyta, co kombinuję, więc przez jakiś czas nie będę pisać, żeby nie myślał, że piszę...


enrica duke-macnee
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Prawie mnie rozbawiłaś, Enrico.
Odnoszę wrażenie, że nasza ostatnia rozmowa musiała zapaść Ci w pamięć, skoro znów do niej wracasz. Niestety w pracy relacje prywatne zostają poddawane próbie, ale pozwolę sobie sądzić, że nasza całkiem nieźle przez tę próbę przeszła.


enrica duke-macnee
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
Och, Pani mąż też jest lekarzem? Cudownie...
Umm, nie wiem, czy Jona opowiadał, ale trochę się jakby... lękam lekarzy, to głupie, wiem
Może zabrałabym go ze sobą? W sensie Jonathana... na tą herbatę, prywatną, bez rozmów o medycynie...


enrica duke-macnee
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
Cóż... tak jakby nie planowałam tego, prawda :tear: No, a głupio mu kazać zmieniać pracę D:
Dziękujemy za zaproszenie! To bardzo miłe!
Ale w sumie... ta prośba wyjdzie mega dziwnie i pewnie będzie nieco osobliwa, ale mogłabym o coś prosić?
Napisałam dwa razy prośba w jednej wiadomości - to ze stresu!
W każdym razie... zaprosiłaby Pani Jonathana i mnie na herbatę? W sensie wiem, że już nas Pani zaprosiła, ale tak jakby... że bezpośrednio jego, udając, że my wcale się na to nie umówiłyśmy już wcześniej?
Dał mi Pani numer po tym, jak obiecałam, że tylko podziękuję za pozdrowienia i nie będę pisała żadnych głupot, a jakby... złamałam tę zasadę i nie chcę, żeby się o tym dowiedział D:


enrica duke-macnee
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
10:47
Tak, dokładnie tak! Dziękuję <3
No i na pewno tak nie uzna, on tak naprawdę jest bardzo sympatyczny i życzliwy :oops:


enrica duke-macnee
ODPOWIEDZ