bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
treść treść treść
treść treść treść



Ukryta treść
Aby zobaczyć ukrytą treść, musisz odpisać w tym temacie.
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Link
Zero zmian. Praca, dom. To moje główne zajęcia. Potrzebujesz takich updaetów, mała?
PS mam nadzieję, że ta chęć spotkania nie wynika z tego, że coś nawywijałaś i potrzebujesz konsultacji prawnych, hm, mała?


Sky Burke
przyjazna koala
leośka#3525
adwokat — WINSTON & STRAWN
32 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
Prawnik, troskliwy brat, trochę zgryźliwy, lekkoduch, miłośnik podróży.
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Link
Po prostu znam cię od zapaskudzonej, śmierdzącej pieluchy, Burke więc... No nie możesz odezwać się tak bez powodu :idk:


Sky Burke
przyjazna koala
leośka#3525
kelnerka — once upon a tart
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
kelnerka w once upon a tart, choć planowała swojego czasu zostać wielką panią architekt... plany się zmieniły diametralnie, a ona próbuje żyć zwyczajnie - z dnia na dzień, nie przeszkadzając komukolwiek i nie chcąc narobić sobie żadnych kłopotów
riley
06:40
Hejka, co słychać? Co ostatnio tam u Ciebie się dzieje? Nie było okazji porozmawiać </3

Sky Burke
powitalny kokos
patsy
kelnerka — once upon a tart
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
kelnerka w once upon a tart, choć planowała swojego czasu zostać wielką panią architekt... plany się zmieniły diametralnie, a ona próbuje żyć zwyczajnie - z dnia na dzień, nie przeszkadzając komukolwiek i nie chcąc narobić sobie żadnych kłopotów
riley
06:48
wierzę, bo sama chciałam napisać tyle razy i o... życie mi utrudniało nawet tak głupią czynność, jak wysłanie smsa :v
sporo? oho! wyczuwam idealne materiały na pogaduchy, więc tak - trzeba. się. spotkać!
szczerze? dzisiaj jest... gorzej. może i minął miesiąc od rocznicy, ale jakoś tak mi dzisiaj... smutno? chyba tak to mogę określić, więc jakbyś serio chciała się spotkać i nie przeszkadzałaby Ci dziś moja osoba, to... może gdzieś się spikniemy? no albo wpadnij do mnie *.*

Sky Burke
powitalny kokos
patsy
kelnerka — once upon a tart
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
kelnerka w once upon a tart, choć planowała swojego czasu zostać wielką panią architekt... plany się zmieniły diametralnie, a ona próbuje żyć zwyczajnie - z dnia na dzień, nie przeszkadzając komukolwiek i nie chcąc narobić sobie żadnych kłopotów
riley
06:53
zdecydowanie będzie pasować, akurat będę po pierwszej zmianie, więc zdążę posprzątać :lol:
winko... ewentualnie dwa :roll: :monkey: ja też coś ogarnę :D

Sky Burke
powitalny kokos
patsy
kelnerka — once upon a tart
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
kelnerka w once upon a tart, choć planowała swojego czasu zostać wielką panią architekt... plany się zmieniły diametralnie, a ona próbuje żyć zwyczajnie - z dnia na dzień, nie przeszkadzając komukolwiek i nie chcąc narobić sobie żadnych kłopotów
riley
06:53
do zobaczenia, również się nie mogę doczekać! <3

Sky Burke
powitalny kokos
patsy
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:50
Ronnie
Co zrobiłaś?
No spowiadaj się, raz, dwa! Spokojnie, nie będę się śmiać ani szydzić! <3


Sky Burke
ambitny krab
Lama
brak multikont
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:20
Ronnie
O MÓJ BOŻE!
OKEJ! Po pierwsze, co to znaczy tak jakby?! Po drugie, dlaczego uważasz, że to powód do wstydu?


Sky Burke
ambitny krab
Lama
brak multikont
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:50
Ronnie
Mmm, brzmi romantycznie ;>
No byłaś, i już nie jesteś :idk: Widzisz, masz to już z głowy i się nie musisz tym przejmować, o!
Kochana! Nie żyjemy w średniowieczu, naprawdę nie trzeba czekać z tym na tego jedynego...
Tylko mam nadzieję, że nie zrobiłaś niczego wbrew sobie! Że naprawdę tego chciałaś i do niczego Cię nie zmusił! I że był naprawdę delikatny!

Sky Burke
ambitny krab
Lama
brak multikont
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:20
Ronnie
Wow, dziewczyno, nie poznaje Cię! XD
Ale skąd pomysł, że on nie może być tym księciem z bajki?
W sensie, podoba Ci się, nie? Może po prostu daj mu szanse, spróbuj go bliżej poznać i po prostu tego nie skreślaj?
Co u mnie? Cóż, ja dla odmiany znów jestem singielką... No, o ile w ogóle można powiedzieć, że nią nie byłam przez ten czas, bo już sama nie wiem :roll:
Tak, wieczór przy winku to bardzo dobry pomysł! Może wpadnieszdo mnie?

Sky Burke
ambitny krab
Lama
brak multikont
Pani nauczycielka — Lorne Bay State School
34 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
20:50
Ronnie
Jestem jak najbardziej za! Nie mam na dzisiaj żadnych planów, więc zapraszam! <3

Sky Burke
ambitny krab
Lama
brak multikont
ODPOWIEDZ