kelnerka — once upon a tart
25 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
kelnerka w once upon a tart, choć planowała swojego czasu zostać wielką panią architekt... plany się zmieniły diametralnie, a ona próbuje żyć zwyczajnie - z dnia na dzień, nie przeszkadzając komukolwiek i nie chcąc narobić sobie żadnych kłopotów

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/xku9u31.jpg][/telimg1]
[tel5]riley
[/tel5][/tel02][tel8]06:53
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/xku9u31.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
powitalny kokos
patsy
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Cześć kochana <3 wiesz, że nawet sama miałam do Ciebie ostatnio pisać? Tylko jakoś tyle się działo, że nawet nie dałam rady :/
A powiem Ci, że działo się sporo. I tych dobrych i tych złych rzeczy. Koniecznie musimy się spotkać i pogadać ! <3 a jak tam u Ciebie? Trzymasz się jakoś?



riley caldwell
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Och, moja biedna... ;( wysyłam Ci tulaska i duuużo miłości :hug: jak się spotkamy to dostaniesz takiego na żywo :)
Pewnie, że wpadnę. Dziś koło 20 będzie Ci pasowało? Może ogarnę też jakieś winko?



riley caldwell
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Okey, to będą dwie butelki dobrego winka <3
Do zobaczenia wieczorem. Już się nie mogę doczekać. <3



riley caldwell
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
ODPOWIEDZ