FOTOGRAF KRYMINALNY — LORNE BAY POLICE STATION
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Jeden z Brooksów. Jest fotografem kryminalnym. Trochę nie umie w życie, ale w sumie jest młody, to może jeszcze ogarnie.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=opal][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/d42716e45e282db3a18361e1e1645003/tumblr_nep5azWyVw1rnx6mdo1_500.png][/telimg1]
[tel5]Ezra
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/d42716e45e282db3a18361e1e1645003/tumblr_nep5azWyVw1rnx6mdo1_500.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Ulubiona Pani Strażak
19:14
Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku również życzę!
Zdecydowanie mniej wypadków. Najlepsza liczba to zero. Samych sukcesów, dobrych zdjęć i radości z życia mimo, że pewnie praca nie zawsze przyjemna. Mam nadzieję, że dużo ciepła mieć będziesz w te święta <3
Dobrze widzieć, że nowy telefon się sprawuje i oby za rok działał równie dobrze.
I dziękuję za te niespodziewane życzenia. Dzień od razu lepszy <2


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
19:25
Hej. Mam nadzieję, że Twoje święta są udane i dobrze się na nic bawisz!
Chciałabym Ci życzyć wszystkiego dobrego w te święta i podziękować za to, że zgodziłeś się ze mną spotkać wtedy w kawiarni. Mam nadzieję, że spełnia się wszystkie twoje marzenia i zawsze będziesz dumny z tego co robisz. Życzę Ci też dużo zdrowia i szczęścia, żeby nigdy niczego ci nie brakowało. No i wszystkiego dobrego dla Twojej rodziny! Wybacz, nie jestem zbyt dobra w składaniu życzeń... No, ale wesołych świąt!


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
20:32
Dobry wieczór, Ezra.
W zasadzie to zaraz po świętach leciałam do Los Angeles, masz wyczucie czasu, bo zaledwie wczoraj wróciłam. Jak tam nowy rok?


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
20:32
Trochę stresująco, ale nie jest źle
Jesz pączki na śniadanie?
To miłe, że chcesz się ze mną spotkać, bardzo chętnie wybiorę się na jakieś śniadanie, chociaż chyba naleśniki bardziej do mnie przemawiają!


ezra brooks
lorne bay — lorne bay
26 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Hey, hey, you, you
I could be your girlfriend
Benji
9:34
Mam wolne, wpadaj to Ci opowiem co ostatnio się odjebało. Tylko błagam, nie o takiej porze, dobra?
W ogóle, za jakie grzechy musisz wstawać tak wcześnie?! Ktoś postanowił się powiesić tak wcześnie?


ezra brooks
mistyczny poszukiwacz
nick
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
20:32
Może trochę sztampowe, ale tylko troszkę!
Tak, po jutrze brzmi świetnie, nie mam jeszcze żadnych planów!


ezra brooks
Strażak — Lorne Bay Fire Station
30 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Strażak. Księgowa dla znajomych. Wolontariusz w schronisku. Dwa lata temu zbyt zabawowa - dzisiaj przeciwnie.
Ulubiona Pani Strażak
14:34
To miłe, ale naprawdę nie jesteś mi nic winien.


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
09:32
Ojej, dziękuję za pamięć, to kochane <3
Kwiaty? Jakie kwiaty? Wyszłam z domu z samego rana, jeszcze mnie w nim nie było, powinnam się czegoś spodziewać?


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
09:32
Nie jestem zbyt cierpliwa, jeśli chodzi o niespodzianki, więc chyba zaraz wrócę do domu!
Poza tym nie musiałeś niczego dla mnie przygotowywać, nie spodziewałam się kompletnie!


ezra brooks
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
09:32
To aż kwiaty! Wcale ich tak często nie otrzymuję...
Dziękuję Ezra, jesteś kochany, naprawdę. <3


ezra brooks
Agent jednej pisarki — Pracuje wszędzie
29 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
Wcale nie niańka, a agent Scarlet Callaway. Poza tym malarz, a pracował w bardzo wielu miejscach, ale jakoś nigdzie nie zagrzał długo miejsca.
Colton
12:44
Jestem bezrobotny? Pierwsze słyszę.
Oboje wiemy, że pracowałem w wielu miejscach. Mam pracę póki nie dostanę wypowiedzenia albo sam takiego nie złożę. Nie dostałem nic i nie dałem tym bardziej.
Pokrzyczeliśmy sobie i tyle.
Ona bardziej, więc dostaje spokoju i przestrzeni jaką chciała.


ezra brooks
ODPOWIEDZ
cron