asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
[tel02]
Mari
[/tel02]
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=sapphire][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg1]
[tel5]Mari
[/tel5][/tel02][tel8]14:20
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/78ed7a662ebda0512bb8e3ba7c425983/tumblr_prtko2VpsO1wwlqm3_400.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]
[teltxt]TEKS[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
16.15
dr Duke- Macnee
obawiam się,
że Jonathan wolałby unikać przenoszenia naszych relacji
poza mury szpitala,
na pewno ma na to jakiś stosowny regulamin.
chętnie jednak zobaczę cię u mnie w domu,
mój mąż zawsze się ciepło wypowiadał o pacjentkach kardiologicznych,
więc również się ucieszy.

Mari Chambers
sumienny żółwik
enchante #8234
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
16.25
dr Duke- Macnee
to dość nietypowa fobia...
skoro jesteś w związku z lekarzem,
ale rozumiem.
oczywiście, oboje jesteście mile widziani w naszym domu.

Mari Chambers
sumienny żółwik
enchante #8234
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
11.15
dr Duke- Macnee
czyli rozumiem, że mam was po prostu zaprosić,
tak w ramach kurtuazyjnych odwiedzin
bez mówienia Jonathanowi kto wpadł na ten pomysł?
bywam boleśnie szczera,
ale coś wymyślę,
najwyżej uzna, że postradałam zmysły.

Mari Chambers
sumienny żółwik
enchante #8234
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
00:34
Hej Marysiu
Pewnie jeszcze nie śpisz, a powinnaś...
Dlatego piszę z nadzieją, że tych kilka słów pomoże Ci się uspokoić i zasnąć. Wiem, że się boisz, ale będzie dobrze. Cokolwiek się nie stanie, przejdziemy przez to razem.
Każdego dnia jestem wdzięczny za to, że jesteś przy mnie. Nie sądziłem, że mam jeszcze szansę doznać czegoś tak niesamowitego w życiu jak miłość do Ciebie. Niespodziewana, niepoprawna i niesamowicie silna. Będę o Ciebie walczył. Jesteś wszystkim co mam i za nic nie pozwolę sobie tego odebrać. Więc nie musisz się bać, bo cokolwiek nie stanie nam na drodze, pokonam to. Dla Ciebie, dla siebie, dla nas.
Kocham Cię, widzimy się nad ranem.
Nie jedz czekolady w łóżku!
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Na pewno nie zaśniesz jak będziesz patrzeć na ten ekran. Wyłącz laptopa.
Nie jest wcale tragicznie. Napisałem to, bo chcę abyś o tym wiedziała. Poza tym już Ciebie trochę poznałem. Wiem, że daleko mi do tego romantycznego ideału o jakim marzyłaś, gdy się poznaliśmy... Dlatego może chociaż tak mogę Ci jakoś wynagrodzić swoje skazy.
Mhmm... Co nie zmienia faktu, że ona nadal brudzi pościel.
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Czemu wysłałaś mi zdjęcie tego człowieka?
Możliwe, że coś podobnego powiem Ci jutro z rana; o ile nie zaśniesz przy włączonym laptopie.
Systematyczność i rutyna są dobre w życiu. Kiedyś je docenisz. Poza tym wiem, że ostatnio jadłaś truskawki w łóżku, bo szypułka leżała pod Twoją poduszką.
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Oglądałem to lata temu. Niekoniecznie pamiętam każdą postać. Rozumiem, że to jest jakiś zabawny obrazek, który odwołuje się do sceny z filmu?
Mam swoje sposoby, słońce.
Mogłabyś po prostu jeść poza łóżkiem. A zaglądam pod Twoją poduszkę, bo źle ją odkładasz i zawsze muszę ją poprawiać.
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Słońce, przypominam, że to Ty nie umiałaś obsłużyć zmywarki, więc proszę mi tutaj nie żartować tak nieroztropnie.
Idź spać bez batonika.
Nie Ty sprzątasz w naszym domu, więc nie narzekaj. Poza tym moja połowa łóżka była tam przed Twoją, więc ułożenie poduszek zależne jest od niej. Idź spać, Marysiu.
Mari Chambers
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Nieładnie, Marysiu.
Mhmm...
Przychodzi jak jesteśmy w pracy, albo jak Ty masz badania i nie jesteś w domu. Staram się ją umawiać tak, by nam nie przeszkadzała. Już nie narzekaj i idź spać teraz! Ja muszę pracować, więc znikam. Kocham Cię, słońce. Dobranoc
Mari Chambers
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
21:49
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022! Jednocześnie informujemy, że Twoje zgłoszenie do udziału w loterii zostało zaakceptowane.
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
Mari Chambers
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
Mari Chambers
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
Walter
20:12
Wybacz, Marienne, że dopiero teraz - miałem operację.
Bardzo mnie cieszy ta wiadomość, moje gratulacje.
I doceniam, że mnie o tym powiadomiłaś.
Co do fryzury i koszuli - czuję, że tutaj muszę wykazać się ostrożnością, ale Jonathan nie pogniewa się chyba, kiedy przyznam, że i w jednym i drugim bardzo ci do twarzy.
Mari Chambers
sad ghost club
skamieniały dinozaur
ODPOWIEDZ