projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/8faaadcccd9e027549830b23ad39616f/tumblr_phstqvkinN1scyu1v_500.jpg][/telimg1]
[tel5]Leonie T. 
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/8faaadcccd9e027549830b23ad39616f/tumblr_phstqvkinN1scyu1v_500.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
20:14
Remy
Staruszku?
Chyba pomyliłaś numery :lol:


leonie turner
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
20:45
Remy
Nie mam pojęcia o czym mówisz :lol: ale uwierz mi, że rozmowa o tym co robisz w łóżku z mężem mnie nie kręci.
Chciałbym z tego zażartować, ale czuję, że chyba przegnę, więc pośmieję się w duchu z biednego Micka.
Brzmi poważnie. Przyjedź kiedy będziesz mogła. Jestem u siebie


leonie turner
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
15:35
Cześć najwspanialsza ciociu!
Jak Tessie?
Głupia sprawa, ale czy mogłabym powiedzieć tacie, że w piątek będę u Ciebie, mimo iż będę w zupełnie innym miejscu?
Potrzebuję alibi, bo tak jakby umówiłam się na randkę i to świeże i nie chciałabym zobaczyć ojca z dubeltówką gdzieś w krzakach....
Wiesz jaki jest, po tym wypadku nie da mi wyjść z domu dopóki się nie dowie, gdzie idę....


leonie turner
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
15:35
Nie jesteś stara! To tak z sympatii<3
Wybacz, nie chciałam Cię straszyć, jedynie spytać jak się ma moja ulubienica.
Masz immunitet w postaci mamy, ja niestety w tym wypadku go nie posiadam...
Bo widzisz, dziadek i ojciec nie przepadają za jego rodziną, nawet nie wiem z jakiego powodu... Jest specyficzny, całkiem uroczy i wydaje mi się, że może być warto :oops:


leonie turner
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
pętla czasu

Hej.
Masz może chęci i czas?
Emm. Mam imprezę związaną z pracą i w ogole...
Jeśli chcesz oczywiście. Mogę iść sam przecież.


leonie turner
sumienny żółwik
Mick Winston
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
pętla czasu

Emmm. Nie chcę nic robić na pokaz ani udawać.
Po prostu pomyślałem, że możemy wyjść gdzieś razem tak jakoś..
Ale wiesz spoko. Zrozumiem jak nie chcesz.


leonie turner
sumienny żółwik
Mick Winston
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
pętla czasu

Niby wszystko się zgadza ale chciałem mieć kogoś bliskiego obok siebie. W sensie to stresujące wydarzenie, wiem. Ale jakoś tak dziwnie..
Dobra nie ważne.


leonie turner
sumienny żółwik
Mick Winston
Deweloper — Wszędzie i nigdzie
39 yo — 182 cm
Awatar użytkownika
about
39 i pół puka do mych dróg, prowadzących do niby szczęścia jak Cię żona tak wkręca, że wychowujesz od początku nie swojego bachora. Głowa na karku, w budowania fachu i dachu, przy sprzedawaniu strachu.
Michael
pętla czasu

Nie no spokojnie, nie obrażę się. Innym razem.
Przyszły weekend.


leonie turner
sumienny żółwik
Mick Winston
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
Szczerze? Tak dobrze, że brak mi słów :oops:
W sumie to... Spotykamy się na poważnie i dawno się tak dobrze nie czułam w czyimś towarzystwie... Tylko ukrywam to przed tatą, bo jestem niemal pewna, że chciałby zastrzelić nas oboje jakby się dowiedział :c


leonie turner
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
Wiesz, jaki on jest, jak coś sobie ubzdura to nic mu nie wybije tego z głowy.
Problem tkwi w tym, że mój chłopak jest trochę ode mnie starszy i obawiam się, że tata zwyczajnie go nie zaakceptuje niezależnie jak dobry byłby dla mnie.
Przeprowadzam się teraz do domku gościnnego na farmie, żeby mieć trochę więcej prywatności ale ech, nie wiem, czy nie będę musiała przenieść się dalej, żeby uniknąć awantury stulecia.


leonie turner
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
Weterynarz, właściciel — Sanktuarium Koali
23 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
Oddała serce panu Ashworth, który roztrzaskał je na małe kawałeczki. Choć się stara nie umie go poskładać więc skupia się na tym co jej pozostało - pracy w swoim Sanktuarium dla dzikich zwierząt, gdzie zostanie nie raz do późnej nocy. I udaje, że przecież wszystko jest z nią w porządku.
Audrey
Do "kilka" dodaj "naście"...
Żadnej imprezy raczej nie planuję, ale jeśli chcesz zobaczyć jak się urządziłam to zapraszam, znajdę nawet jakieś winko i pizzę! W przyszłym tygodniu powinnam mieć już wszystko zrobione.


leonie turner
zdolny delfin
Sorbet Malinowy
ODPOWIEDZ