dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
1:15
Rusty
It's a quarter after one
I'm a little drunk
And I need you now

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tele2]1:15
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/48a130911dfcd54db226eb783405c525/d77057d46a4b45cf-82/s1280x1920/5668a06d8853dc7ca11490c4241046168075d9a1.jpg][/telimg1]
[tel10]Rusty
[teltxt]TU[/teltxt]
[teltxt]TU[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
przyjazna koala
nata#9784
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
I co? I co? I co?!
Byliście już na tym weselu? Miałam rację?!



Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Tak, tak... jasne! :lol:
Jak wrócisz daj znać, czy miałam rację. I pamiętaj, że wiem kiedy kłamiesz!



Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
A no widzisz... tego nigdy się nie dowiesz :lol:



Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Tak czysto hiptetycznie... jakbyś miał młodszą siostrę, która by ci powiedziała, że chyba powinna iść na badania, ale się boi. Co byś jej powiedział?
Ale oczywiście tylko hipotetycznie! Dla koleżanki pytam


Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Nienie, nic takiego... naprawdę.
Hipotetycznie. Wiesz przecież!
Co z tym weselem?


Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Nie ma terminów!
Nieistotne, niepotrzebnie cokolwiek mówiłam, wszystko jest w porządku, R. Coś mi się ubzdurało.
A ty nie odpowiedziałeś na moje pytanie!



Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.
Odette
Pójdziesz tam ze mną?


Rusty Overgaard
sumienny żółwik
nie#5225
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mati
2:34
Ej. Śpisz?
Dobra słuchaj, nieważne. Pamiętasz jak ostatnio gadaliśmy o zabawkach jakie mieliśmy w dzieciństwie?


2:35
Mati
I opowiadałam ci o tych małych. gumowych dinozaurach, które zbierałam i układałam na szafce jak jakiś chory pojeb? No to od trzech dni trułam dupę mojej siostrze, żeby wysłała mi ich zdjęcie jak będzie w rodzinnym domu. No i w końcu mi wysłała.
Obczaj
Obrazek
Zajebiście urocze, nie?
Mam jeszcze takiego małego pomarańczowego, ale moja siostra nie wie, że go schowałam w sekretnym pudełku. Jak kiedyś odwiedzę rodziców to go wezmę i przywiozę tutaj. Tęsknie za nim.


Rusty Overgaard
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mati
2:34
No to sory jak cię obudziłam. Nie wiem kto nie włącza wibracji na noc!
Idę, ale dopiero w sumie weszłam do domu. Nie wiem nawet czy zasnę. Tak czy siak musiałam ci powiedzieć o tych dinozaurach.
Nie mam bananów. Ale w sumie to nawet jakbym miała to nic by mi to nie dało, bo to moja siostra robiła przecież to zdjęcie. Jak się spotkamy to ci pokażę jakie są malutkie. Oczywiście za linijkę posłużą moje palce. Wskazujący i kciuk.
To nie jest krokodyl! To jest T-ReX!!!! Nie moja wina, że w latach dziewięćdziesiątych ludzie nie byli uzdolnieni plastycznie i nie mogli wykonać porządnej zabawki i wszystko wyglądało jak wyglądało!
KOCHAM DINOZAURY! TAK! TAK POSZUKAJ! CHętNIE WEZxxME!! MASAKRA! ALe się nakręciłąm teraz. Na bank nie zasnę.
Ty jutro pracujesz?


Rusty Overgaard
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mati
2:34
To miałeś telefon przy głowie? Czy usłyszysz przez sen wibracje niezależnie od tego gdzie leży telefon?
Czemu miałeś chujowy sen?
Czy to przez to, że podświadomie za mną tęskniłeś i liczyłeś, że do ciebie napiszę?
Rusty. Kocham dinozaury tak mocno, że naprawdę jestem gotowa się z tobą bić, żeby ci udowodnić, że to naprawdę jest T-Rex. Krokodyle nawet nie chodzą na tylnych łapach, więc już tutaj przegrywasz.
Nie zapomniałam. Ale widziałam w tobie raczej takiego bohatera filmowego, że czasami ruszasz w miasto w poszukiwaniu jakiejś zajebistej historii.
Ale ja nie pracuje codziennie, więc nie wiem z kim jeszcze pisujesz jak mnie tam nie ma. Pewnie z Mateo z działu RTV i AGD.
Mogę się z tobą zabrać do Cairns jutro?


Rusty Overgaard
wykładacz towarów w supermarkecie — supermarket
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Pracownik sklepu Coles. Wykłada towar na półki, odnosi jogurty z działu elektroniki na miejsce. Pomaga jak trzeba, a nawet sprawdzi na zapleczu czy jest inny rozmiar tego sweterka, który tak bardzo ci się podoba
Mati
2:34
Mogłabym ładujący się telefon położyć sobie na czole, a jego wibracje i tak by mnie nie obudziły. Jak już zasypiam to tak na amen. Moi rodzice bardzo często myśleli, że umarłam. A ja po prostu mam taki sen.
Uwierz lub nie, ale musiałam dołożyć marchewkę na sklepie i w sumie to tak mnie to zaabsorbowało, że na śmierć zapomniałam. Ale mem był zajebisty. Pokazałam kierownikowi i zanim mnie odesłał do pracy to nawet się uśmiechnął!
Jestem normalnym człowiekiem i szybko zapominam o odłamach niemieckiej popkultury. Serio. W sumie pasujesz mi na człowieka, który ma na pośladku wytatuowanego Schnappiego, albo nie wiem... Snoopy'ego.
Jakbyś zapytał mnie to każda robota jest tak naprawdę bez sensu. To nad czym teraz pracujesz? Opisujesz może tą wystawę psów rasowych, która się odbędzie w Cairns w Nowy Rok?
Kurwa. Nie kupuj od niego nic. W tym miesiącu do wygrania dla najlepszego sprzedawcy jest budzik z radiem. Ja i Mateo co chwilę się prześcigamy. Ja ci coś sprzedam.
Podejdę. Już nie będę taką księżniczką.
Rusty... czyżby moje towarzystwo nie było dostateczną nagrodą i podziękowaniem? Postaram się nawet nie zasnąć podczas podróży!
Ewentualnie mogę ci pokazać jak dużego penisa bym miała. Ta miarka z kciuka i palca wskazującego jest zajebista. Chodzi o penisa na chillu czy we wzwodzie?


Rusty Overgaard
ODPOWIEDZ
cron