stewardessa — cairns airport
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
She never looked nice. She looked like art, and art wasn’t supposed to look nice; it was supposed to make you feel something.

CODE: Zaznacz cały

[tele2]
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/92c57faf988b548de626cc574c78ff96/2006ebd38049dc9f-9e/s400x600/66e38bd630efe5240cbe54e98bf48db02c50f8d9.png][/telimg1]
[tel10]Odette
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
sumienny żółwik
nie#5225
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Nieznany
12:23
Witaj Odette.
Lot z Sydney do Rzymu, pizza pod Koloseum i truskawkowe gelato przy fontannie Di Trevi... Pamiętasz?
Głupia sprawa, schowałem Twój numer tak, żeby nie zaginął... I znalazłem go dopiero dzisiaj.


Odette Overgaard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
18:00
Pewnych imion się nie zapomina :)
Mógłbym pomóc Ci odzyskać wspomnienia... Gdzie teraz urzędujesz?


Odette Overgaard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
18:00
Imiona są powiązane z emocjami oraz przeżyciami i to nadaje im siłę, przez którą trudno je zapomnieć.
W takim razie nie dziwię się, że znalazłem Twój numer. Byłaś kiedyś w Beach Restaurant?


Odette Overgaard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
Gotuje na ekranie | Szef kuchni i właściciel — Beach Restaurant | Oaks kitchen & garden
33 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Znany ze srebrnego ekranu telewizora szef kuchni, który odlicza czas do dnia w którym zostanie tatą, choć nie jest pewien czy syn na pewno jest jego i boi się, że zawiedzie w tej roli. Wannabe chłopak pewnej artystki choć w swej nieśmiałości i zawiłości ich relacji boi się do tego głośno przyznać. A na dodatek odnalazł biologiczną siostrę po ponad dwudziestu latach z którą nie wie jak się dogadać.
Hyde
18:00
Byłbym urażony, gdybyś traktowała to inaczej.
Ciekawi mnie, jakie zrobi na Tobie wrażenie.
Piątek, 20:00?


Odette Overgaard
towarzyska meduza
Sorbet Malinowy
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
Falcone
01:47
Jak się mają te ładne okoliczności przyrody?
Kalifornijskie słońce albo hawajskie plaże... Coś takiego obiecywałaś
Prawda?


Odette Overgaard
przyjazna koala
Falcone
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
02:02
Falcone
Hmm, tak trochę
Mam rozumieć że coś przykuło cię do ziemi?
Jasne. Kiedy i gdzie?


Odette Overgaard
przyjazna koala
Falcone
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
02:10
Falcone
Co się stało?
Chcesz patrzeć jak ćwiczę czy sama spróbować? Nie wiem która opcja podoba mi się bardziej, szczerze mówiąc
W takim razie siłownia Think Fitness w Cairns, jutro wieczorem


Odette Overgaard
przyjazna koala
Falcone
walczy w klatce — zazwyczaj nielegalnie
36 yo — 193 cm
Awatar użytkownika
about
‘Cause what we need is what we once had
Time won’t stand still
Just say you will
Because I need you there
02:45
Falcone
Śpij dobrze


Odette Overgaard
przyjazna koala
Falcone
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
13:15
Rusty
Jedziemy w ten weekend
Przestań, bierzemy oddzielny pokój, nic się nie wydarzy


Odette Overgaard
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
1:15
Rusty
A skąd niby wiesz?
Też mi się tak nos marszczy jak Tobie?


Odette Overgaard
przyjazna koala
nata#9784
dziennikarz — The Cairns Post
29 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Dziennikarz, niespełniony żeglarz i posiadacz czarnego notesu, który wszędzie ze sobą zabiera, w przeciwieństwie do ukochanej, której już nie ma
1:15
Rusty
Hohoho, jeszcze zobaczymy!


Odette Overgaard
przyjazna koala
nata#9784
ODPOWIEDZ