Sekretarka — Ratusz
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Got my heart up in this dance
What a beautiful man
That batchata as we rock on the set
Put his hand over my hips
Started looking at his lips
I'm the luckiest girl in the land
23:12
Pani Z tindra
ja się wszędzie czuje dobrze
w szczególności jeśli mogę chodzić gdzieś bez ubrań ^^
jeśli już jest tyle tych łazienek do zwiedzania, to strach spytać ile jest innych pomieszczeń :hihi:


Bastian Hendrix
sumienny żółwik
M.
bibliotekarka — Dom Kultury
27 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Dwudziestosiedmioletnia bibliotekarka, marząca o swoim prywatnym księciu na białym koniu. Zupełnie nie pasuje do tego świata i próbuje ułożyć swoje życie na nowo i na swój własny sposób.
Sky
20:45
Cześć! Z tego wszystkiego zapomniałam Cię poprosić o przesłanie mi tych zdjęć, które zrobiłeś.
Możesz mi je wysłać?


Bastian Hendrix
sumienny żółwik
BlackSwan90#4142
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
22:00
Elle
Hej hej, pamiętam Cię! Chociaż nie ukrywam, zaskoczyłeś mnie tą nagłą chęcią ochłodzenia się w oceanie, ale było zabawnie, możemy powtórzyć tę randkę. Piękne masz te postanowienia noworoczne, najbardziej jestem dumna z tego drugiego, bo każdy z nas powinien z każdym rokiem stawać się lepszą wersją siebie samego :)
Również Ci życzę Wesołych Świąt i przede wszystkim by ten Nowy Rok, który nadszedł był lepszy od poprzedniego oraz byś spełnił swoje postanowienia noworoczne. PS. Może rozejrzyj się dookoła, a okaże się że miłość jest tuż obok?
happy halloween
nick
ODPOWIEDZ