studentka, czasem modelka — i rozkapryszona jedynaczka
19 yo — 158 cm
Awatar użytkownika
about
Tyleż naiwna, ile kłamliwa, tyleż urocza, ile wulgarna, równie skora do mrocznych dąsów, jak do różanej radości.
Minnie
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/UVOwXpD.png][/telimg1]
[tel5]Minnie
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/UVOwXpD.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
dzielny krokodyl
Minnie mouse
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:28
Mysza, mam pytanie
w sumie dwa, jesteś gotowa?


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:35
Czy jak facet Ci mówi, że się chce z Tobą przyjaźnić to prawda czy jakaś podpucha?
I czy sześć drineczków to przesada i jutro będę żałować czy pełen luzing?


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:35
PA TERA NA TO!
A jak zapraszał na kawę i spacery a potem powiedział, że w sumie to za kilka miesięcy zostanie ojcem to faktycznie chciał przyjaźni czy coś zawiodło w jego planach?
Koleżanko ukochana, księżniczko najmilsza, władczyni mego serca. Ja musiałam zapić w samotności te pierdolety tego typa, nic więcej. :(


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:55
Mysza, wytłumacz mi co jest ze mną nie tak?
Czy naprawdę należy nadstawiać tyłek przy pierwszym spotkaniu aby znaleźć sobie faceta?
Z drinków kacowych chętnie skorzystam, jak zrobisz te pyszniutkie co ostatnio. Chyba muszę zapić moje złamane serce. Bo chyba trochę jednak mi przykro.


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:35
Przejrzyj sobie jego instagram @kuwawidziszmnie, może znasz.
O losie, wyjeżdża jakby czuł, że potrzebny będzie jego alkoholowy arsenał na moje życiowe dramaty.


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
18 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
jak dym z papierosa unoszę się ponad ten jebany mętlik
Monia
22:08
ej, stara, jest sprawa
ojciec znowu coś świruje, wrócił przed chwilą do domu i drze się na mnie cały czas. nie wiem co i ile wypił, ale nawet nie chcę tego wiedzieć
mogę dziś spać u Ciebie?


Minnie Goldberg
powitalny kokos
michałowa
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:35
Mysz, czy Ty go znasz?
Czy ja powinnam o czymś kurwa wiedzieć?!


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
20 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Początkująca instagramerka malująca arcydzieła na skrawkach papieru. Fanka pistacjowych lodów i nadużywania słów "być może". Zakochana w Joey'u Tribbianim i chłopaku Twojej przyjaciółki.
Yael
21:35
Chociaz słowo, żebym wiedziała na co się pisać.
Zanim zrobię coś głupiego!


Minnie Goldberg
ambitny krab
Y.
18 yo — 172 cm
Awatar użytkownika
about
jak dym z papierosa unoszę się ponad ten jebany mętlik
Monia
22:08
jezu, dziękuję!!! jesteś moim aniołem
będę za pół godziny. kupić coś po drodze? jakieś wino może, co? ^^


Minnie Goldberg
powitalny kokos
michałowa
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
23:30
S.Smith
Wyczerpująca praca w 2 miejscach jest okej czy jak dorzucę do tego dezercję kochanka to już dostanę rozgrzeszenie?


Minnie Goldberg
dzielny krokodyl
Sara Smith
36 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
36 letnia panna z odzysku po dwóch rozwodach. Szczęśliwa, promienna i pewna siebie. Na ogół uśmiechnięta i zadowolona. Zdecydowanie warto ją poznać bliżej. Może dostaniesz rabat na jakiś zabieg???
00:21
S.Smith
Serio byłam sama. Odpoczęłam, wyspałam się, opaliłam, przeczytałam 2 książki i naładowałam baterie. Czuje się o wiele lepiej <3 Przywiozłam lokalny alkohol. W kraju panuje buddyzm więc specjał nie ma nawet 40 % ale zapraszam jeśli znajdziesz czas <3


Minnie Goldberg
dzielny krokodyl
Sara Smith
ODPOWIEDZ