Licealistka — Tylko szkoła
17 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Artystka i marzycielka
Wzdychająca do brytyjskiego księcia
Lisabell
10:20
Totalnie! Jak ją zobaczyłam to nie wytrzymałam, jest BOSSKA i ten mięciutki materiał <3
Mickey gdzieś się zapodział, pewnie testuje nowy mysi sprzęt 🙈 jak w tej bajce dla dzieci


Minnie Goldberg
ambitny krab
-
Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Mary
Śnił mi się Shane i wstałam taka roztrzęsiona
Zajmiesz się małą, a ja pójde do niego na cmentarz?? :c


Minnie Goldberg
ambitny krab
13#9694
Przedszkolanka |n. muzyki — lorne bay
28 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Przedszkolanka, muzyk po godzinach pracy, który prócz nauczania gry na instrumentach, zajmuje się domem i dopiero co narodzoną córeczką.
Mary
A nie mogłabyś ten jeden, jedyny raz mi pomóc?
Ona większość czasu przesypia, Minnie. Obiecuję, że zrobię to bardzo szybko.


Minnie Goldberg
ambitny krab
13#9694
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
14.00
Dick
a co ja serwis rozwodowy?


Minnie Goldberg
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
14.15
Dick
wiesz co?
tak sobie ostatnio myślałem....
I ja nie chcę tego rozwodu


Minnie Goldberg
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
14.50
Dick
tak po prawdzie...
mogliśmy się przespać wtedy,
gdy obudziliśmy się obok siebie,
a poza tym jestem wierzący,
nie wezmę rozwodu, sorry


Minnie Goldberg
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
15.00
Dick
za to ty widzisz czubek jakiegoś penisa pewnie,
wstydź się, kobieto,
jesteś mężatką


Minnie Goldberg
komendant — Lorne Bay Fire Station
34 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
komendant straży pożarnej, którego życie prywatne właśnie zaczyna się rozpaść po ujawnieniu jego dawnych grzeszków pod wpływem narkotyków
16.10
Dick
dobra, wpadnij jutro do mnie,
dostaniesz ten cały rozwód


Minnie Goldberg
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Doszłam do jednego sensownego wniosku.
Powinnam napisać książkę pt "50 sposobów wyleczenia się z kaca" przecież zarobiłabym majątki! Co myślisz?

Minnie Goldberg
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Błagam Cię, jeden z pierwszych lekarstw na kaca to przepis w umieraniu w łożku przyjaciółki, bo wiesz, jak umierać to razem, haha!
Skończyłam właśnie zmianę w barze, wracam do domu. Dzisiaj wytrząsłem tyle szejkerów, że mogę startować w olimpiadzie na najdłużej trzepiącą laskę.

Minnie Goldberg
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
No chyba nie pozwoliłabyś mi umierać samej, nie? Nie wytrzymałabyś beze mnie, nie oszukuj się <3
To w czarnym można wyglądać źle? Źle to można wyglądać w staniku 5 razy większym niż cycki, a nie w czarnym. A nawet jeśli by mnie ktoś porwał to i tak zaraz by oddał bo za cenę życie nikomu dobrze bym nie zrobiła.
Dlatego dalej jestem singielką, Goldberg. Żaden maratonu by nie wytrzymał.

Minnie Goldberg
sumienny żółwik
rorka
najlepsza barmanka w — MOONLIGHT BAR
23 yo — 150 cm
Awatar użytkownika
about
najlepsza barmanka i stała bywalczyni wszelkich imprez, która dorobiła się uroczego stalkera, który z dnia na dzień coraz bardziej ją osacza i lada moment doprowadzi do choroby psychicznej albo samobójstwa
00:00
Lia
Już nie rób ze mnie takiej brudaski, moja pościel też pachnie, halo! Chociaż fakt, masz lepszy płyn do płukania. I owszem, obie myśmy się zapłakały jakby jednej nie było.
Wiesz co? o wiele lepiej gada mi się z Tobą kiedy jesteś napruta, gadasz o wiele bardziej z sensem <3 na czymś innym? Błagam Cię, pamiętasz tego ostatniego bruneta? O mało co nie spuścił się w spodnie kiedy położyłam mu rękę na ramieniu. Niestety, ale znaleźć prawdziwego faceta nie jest już tak łatwo. Co ty właściwie robisz? Hm?

Minnie Goldberg
sumienny żółwik
rorka
ODPOWIEDZ