neurochirurg w cairns hospital — too busy to be heartbroken
44 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
i'm sleepin' fine. i don't mean to boast but i ONLY dream about you once or twice a night (at most)
:|
sad ghost club
skamieniały dinozaur
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Walter Wainwright

Jona
GG:MM
Tak bardzo Twoje życie, bracie...
Obrazek
Ps Wpadnij w sobotę na obiad.
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
GG:MM
Jona
Nie brałem pod uwagę rasistowskiego wydźwięku tego żartu. Muszę porozmawiać z Mari...
Wysle telegram, a najgorszym wypadku zadzwonię


Walter Wainwright
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max Hammond
Dzień dobry! Jak pieseły? Wszystko dobrze? Uprzejmie przypominam o odrobaczeniu!
P.S. Czy nazwisko mojego nowego lekarza to przypadek?
P.S.2 Czy przepisze mi pan skierowanie na jakieś badania? Mam straszne bóle i zawroty głowy.


Walter Wainwright t
sumienny żółwik
13#9694
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
Hej, mam nadzieję, że noc mija Ci spokojnie.
Byłeś już u Marysi? Trochę się o nią martwię. Dobrze, nie trochę, martwię się cholernie...
Walter Wainwright
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Max
Najmocniej przepraszam, panie Wainwright, nie chciałam wywierać na Panu jakiejś presji i dość nieprzyejmnych emocji.
Pomyślałam jednak sobie, że skoro leczę Pańskie psy i ostatnio byliśmy na spacerze, to będzie Pan w stanie mi jakoś pomóc. Ból, jaki mi towarzyszy, pojawia się rano, zaraz po przebudzeniu. Czasem jest tak silny, że mam nudności i zdarza mi się wymiotować. Zwykłe tabletki niestety nie pomagają.
Przeszkadza mi to do tego stopnia, że jestem wiecznie zmęczona. A jak Pan wie z moich opowieści, nie mogę pozwolić sobie na przerwę i taki stan.
Bardzo mi to przeszkadza, Panie Wainwright


Walter Wainwright
sumienny żółwik
13#9694
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
20:20
Hej bracie, mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Przez wyjazd z Mari zorientowałem się, jak dawno nie spędzaliśmy świąt razem i w zasadzie sam nie wiem, co powinienem napisać w takiej wiadomości.
Życzę Ci wszystkiego dobrego, szczególnie po rozwodzie, jestem pewien, że podjąłeś słuszną decyzję i odnajdziesz szczęście na które zasługujesz. Nasza profesja zabrania mi zapominać o zdrowiu, więc dbaj o siebie. Życzę Ci też samych normalnych pacjentów, bo jak wiadomo, czasem zdarzają się dość specyficzni. Samych sukcesów, chociaż i bez tych życzeń te na pewno stoją przed Tobą otworem. Chyba rodzinnie mówienie o uczuciach nie przychodzi nam łatwo, ale zależy mi na Tobie, pamiętaj o tym. Jonathan


Walter Wainwright
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
20:20
Przezabawny prezent, doceniam. Koniecznie musisz dać mi namiary na swoją księgarnie.
Marysia kazała przekazać, że Ciebie mocno pozdrawia. Ogólnie musimy się spotkać, Walt.


Walter Wainwright
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
10:45
W zasadzie masz rację. Czekam więc na więcej takich innowacyjnych pozycji, by zapełnić moją bibliotekę. I cieszę się, że przypadł Ci do gustu prezent. Mam nadzieję, że rozumiesz ten kiepskiej jakości żart.
Twoje słowa wywołały w Marysi reakcję na pograniczu ekscytacji i euforii; ma dziś urodziny i jest w doskonałym nastroju. Mówi, że mogłem Ciebie także zaprosić na kolację, a więc muszę jej teraz objaśniać różnice między randką, a wspólnym posiłkiem z przyjaciółmi. Co do kwestii jej zdrowia, niestety nadal nie czuje się ona najlepiej.
W zasadzie świetnie, że wpadniesz, bo także chciałem zamienić z Tobą słowo, odnośnie w/w kwestii. I czekam na to co sam masz mi do przekazania. Mam nadzieję, że to dobre wieści.
Walter Wainwright
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
23:06
Dziękujemy za oddanie głosu w wyborach Miss Galionu 2022!
Życzymy dobrej zabawy i zachęcamy do śledzenia wyników plebiscytu.
walter wainwright
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
lorne bay — lorne bay
100 yo — 200 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Miss Galionu 2022
13:49
Informujemy, że głosowanie na Miss Galionu 2022 zostało zakończone, a zwyciężczyni ogłoszona.
Rozlosowano również nagrody w Wielkiej Loterii Miejskiej.
Wszystkie informacje zawarte zostały po tym linkiem.
Dziękujemy za udział w zabawie i do usłyszenia!
walter wainwright
towarzyska meduza
mistrz gry
brak multikont
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
14:20
Hej, Walter! NIE MAM RAKA! Tylko to tu zostawię! :lol:
Tak naprawdę to nie tylko to, bo jeszcze mam nową fryzurę i równie nowa koszulę w kolorowe wiśnie, więc tym też się pochwalę:
Obrazek
Mam nadzieję, że u Ciebie też wszystko dobrze :oops:

walter wainwright
ODPOWIEDZ