rezydentka onkologii — cairns hospital
31 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.
:koala:
sumienny żółwik
-
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
02:48
Potrzebuję pomocy przy obdukcji.
Do której jesteś w szpitalu? Możemy się tym zająć pod koniec Twojego dyżuru?


Eleanore Winfield
ambitny krab
pianka#9491
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Diana
02:48
dzięki
Dam znać jak będę Cię potrzebować


Eleanore Winfield zacznę wieczorem!
ambitny krab
pianka#9491
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Miles
21:07
Cześć piękna, jak tam? Masz dużo zmian w tym tygodniu?



Eleanore Winfield
przyjazna koala
naleśnik puchaty
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Miles
21:07
Bardzo dobrze zrobili. Zdaję sobie sprawę, że im więcej roboty, tym mniej myślisz, ale bez przesady! Jak chodziłaś nieprzytomna, to znając Ciebie przemęczona.
Martwię się o Ciebie
I dlatego zarządzam wieczorek powiązany z paroma butelkami wina i tajskim żarciem
Tylko tym razem u Ciebie, bo jestem na chwilę obecną bezdomny :/



Eleanore Winfield
przyjazna koala
naleśnik puchaty
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Miles
21:15
Nie stoję po żadnej stronie, ale nie chcę, byś się przemęczała. Trochę odpoczynku każdemu się przyda. To ja powinienem chodzić z worami pod oczami w naszym duo, nie Ty. Tobie nie pasują ;)
W takim razie, jutro koło 18? Czy wolisz więcej czasu po robocie, by się ogarnąć?
Nawet nie "niby", moje mieszkanie zostało przejęte przez wroga
Więc musiałem się wprowadzić do Layli, a ona chyba myśli, że to na stałe... Zostałem postawiony pod murem :/



Eleanore Winfield
przyjazna koala
naleśnik puchaty
barman — Moonlight
32 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Z wykształcenia ratownik medyczny, ale wyrzuty sumienia nie pozwalają mu pracować w zawodzie. Obecnie dorabia jako barman w Moonlight i nie potrafi rozgryźć swoich uczuć do Violet, mimo, że planuje przyszłość ze swoją ukochaną, Malią.
Miles
21:42
Ech, nie wygram z Tobą, prawda?
I TAKIE NASTAWIENIE MI SIĘ PODOBA!!!
Nadrobimy wszelkie zaległości w dramatach życia codziennego, spokojnie, ale najpierw alkohol i żarcie.
Nie chciałem Ci się narzucać, wiem, że masz dużo na głowie. Nie wiem El, jak na razie jestem nieco przerażony całym zajściem, może masz rację.



Eleanore Winfield
przyjazna koala
naleśnik puchaty
Właściciel || Gangster — Shadow
40 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
Właściciel Shadow, który w swoim klubie prowadzi szemrane interesy stojąc na czele zorganizowanej grupy przestępczej.
Nate
00:34
Znów dopadła mnie bezsenność, Nellie. Tylko dlatego piszę do Ciebie, bo uległem tej małej pokusie z nadzieją, że chociaż taka obecność Twojej osoby przy mnie pomoże mi wreszcie zasnąć.
Pamiętam, obiecałem, pogodziłem się z tym, że budowaliśmy zamek na piasku, że nasza miłość od zawsze była tylko mrzonka, ale wiesz co? Czy właśnie to nie najpiękniejsze? Nigdy nie zniszczymy tej wizji miłości, bo nigdy jej nie osiągniemy. Będzie ona tylko naszą wspólną, myślą o czymś, co mogłoby istnieć, ale nie zaistnieje.
Uspokaja mnie to, bo... Chociaż nic nas nie łączy, to to co mamy jest jedynym czego jestem w życiu pewnym.
Dobranoc "moja" E.
Eleanore Winfield
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
ODPOWIEDZ