36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Oscar
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
ambitny krab
Oscar
38 yo — 186 cm
Awatar użytkownika
about
Glina przed czterdziestą, od zawsze w Lorne Bay, od kilku lat żonaty, niedawno stracił dziecko.
Sammy
09:50
siema siema
a wbijaj, pewnie, dzisiaj akurat mam wolne.
Oscar Callister
powitalny kokos
potworek#6021
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Gaia
10:12
Spokojnie, mój ojciec cię uprzedził o jakąś godzinę :lol:
Co tam?
Oscar Callister
ambitny krab
nonsens#5543
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Gaia
GG:MM
Niedawno z jednej zmiany wróciłam, a ty już pytasz kiedy mam kolejną :roll: :lol:
Dzisiaj mam wolne, ale jutro jestem od południa, aż do późnego wieczora, więc zapraszam serdecznie!
Oscar Callister
ambitny krab
nonsens#5543
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Gaia
10:19
Ale tęsknisz za mną, czy raczej za drinkami, które ci robię? :hihihi:
Oj, myślę, że może być! My, kobiety, to bardzo marudne i obrażalskie stworzenia, niestety... Ale jak kupisz jej kwiaty w ramach przeprosin, to myślę, że ci wybaczy :lol:
Oscar Callister
ambitny krab
nonsens#5543
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
Obawiam się, że ostatnio nie jestem zbyt dobrym kompanem do plotek, zapraszacie mnie na własne ryzyko :lol:
Oscar Callister
adwokat, współwłaścicielka kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
34 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
Wdowa. Trzy lata temu straciła męża w wypadku, a sama została ciężko ranna. Nie pracowała w zawodzie, pilnowała rodzinnego baru, ale razem z Benem otworzyła w końcu własną kancelarię.
Gwen
No dobra, to przyjdę, ale serio, nie szykujcie przyjęcia ani niczego w tym stylu. Możemy posiedzieć w ogrodzie, ja wezmę butelkę, wy wyjmiecie butelkę, wszyscy przygotujemy jedzenie, powiedz tylko o której mam być
Oscar Callister
Zablokowany
cron