lorne bay — lorne bay
36 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Beauty doesn’t die, it is forgotten. Our love will never die because what was once beautiful will always be. However, I refuse to let it be forgotten.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://media.vogue.fr/photos/5c362bf2a3663c80649ebc1b/master/w_599,h_595,c_limit/sans_titrefddqsdqsdqsdsq_png_6884.png?lang=eng][/telimg1]
[tel5]Corvo
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://media.vogue.fr/photos/5c362bf2a3663c80649ebc1b/master/w_599,h_595,c_limit/sans_titrefddqsdqsdqsdsq_png_6884.png?lang=eng][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]

CODE: Zaznacz cały

[tele2]GG:MM
[tel3][telimg1][IMG=https://media.vogue.fr/photos/5c362bf2a3663c80649ebc1b/master/w_599,h_595,c_limit/sans_titrefddqsdqsdqsdsq_png_6884.png?lang=eng][/telimg1]
[tel10]Corvo
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
przyjazna koala
alemalpa#7279
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
Lizzie
GG:MM
OMG! Nie wierzę, że to zrobiłeś! Podoba mi się!
Fanką tej fryzury też jestem...


Lizzie
GG:MM
Obrazek
już się szykuje ma wieczór


Corvo MacLerie
przyjazna koala
catlady#7921
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
Lizzie
GG:MM
Naprawdę? Ale nic straconego, podobno takie after sex hair jest łatwo zrobić
Jak dla mnie, to taki outfit w zupełności styknie. Będę musiała wtedy pomyśleć o jakiejś krótszej kiecce, bo może być strasznie gorąco :oops:


Corvo MacLerie
przyjazna koala
catlady#7921
fotograf — freelancer
25 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Młoda pani fotograf, która niedawno wróciła do Lorne po studiach w Sydney i chce pomóc matce w remoncie chaty, a później wyjechać zwiedzać świat.
Lizzie
GG:MM
Opowiem ze szczegółami, kiedyś może nawet Ci zademonstruje jak zrobićżeby było znakomicie xdd
Ci okropni Szkoci, co to za straszna dyskryminacja. Myślisz, że jakbym przyszła beż koszulki to też by mnie nie wpuścili?? No i masz świętą rację, chociaż nie oszukujmy się, pewnie i tak będę zgrzana.


Lizzie
GG:MM
Dobra, nie zagaduj mnie, bo się nigdy nie zbiorę i będziesz musiał na mnie czekać, a tego bym nie chciała.
A tak jeszcze swoją drogą, te zdjęcia z plaży wyszły bardzo ładnie, nie mogę się przestać na nie patrzeć!


Corvo MacLerie
przyjazna koala
catlady#7921
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
3:59
nieznany numer
Podobno wiesz jak zrobić wąsa


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
4:01
nieznany numer
nie mog chyba powiedziec
a ty mozesz?


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
4:01
nieznany numer
ale napisałeś, że się zgadza
więc chyba jednak wiesz?


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
4:01
nieznany numer
aleee
do czego? omg, a jak jestem?


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
4:01
nieznany numer
w sumie tooo
wszystko


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
1:30
nieznany
lol, a nie da sie bez brody?
ja mam młodą twarz, to od raz jak pedofil?


Corvo MacLerie
ryder fitzgerald
nata#9784
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Zoya
23:59
Śpisz?
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
doktorantka psychologii — uniwersytet
31 yo — 161 cm
Awatar użytkownika
about
Doktorantka psychologii i współwłaścicielka szkoły nurkowania, która właśnie poroniła
Zoya
23:59
Mogę do Ciebie na chwilę przyjechać? Pokażesz mi łódź.


Corvo MacLerie
rozbrykany dingo
catlady#7921
inej - gin - james - leonard
ODPOWIEDZ