21 yo — 177 cm
Awatar użytkownika
about
Latynoski chłopak, swoje korzenie mający w Hiszpanii, od zawsze mieszka w Lorne Bay. Robi bardzo dobrą kawę, świetnie pisze, maluje i rysuje. Bardzo często można go spotkać w opuszczonych budynkach, ruinach, na dachach, a także na plaży. Z całą pewnością nie sposób się z nim nudzić.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg1]
[tel5]Nazwa użytkownika
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=TUTAJ WPISZ ADRES IKONY][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
niesamowity odkrywca
Tomsky | Melvin#5210
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
GG:MM
Ej, czy ja robię coś nie tak?
Dosłownie paradowałam w kostiumie kąpielowym przed Rivererm, a ten... nic. :|


Jeremy Carvalho
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
GG:MM
:lol:
Jakiego nowego baristę? Przyjęliście znowu nowego baristę w Hungry Hearts?
Za każdym razem jak pisze nazwę tej kawiarni to mój mózg śpiewa huungry eyes. :koala:


Jeremy Carvalho
sumienny żółwik
anu
instruktorka plastyki — dom kultury
21 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Jest instruktorką plastyki w domu kultury. Jako dziecko straciła rodziców i od tamtego momentu opiekuje się nią ciotka. Nie poszła na uniwerek, próbuje ogarnąć życie miłosne i dorosłość.
Poppy
GG:MM
Nie mówiłeś... A to czekaj.
Możliwe, że coś pojebałam teraz. To ilu tych nowych baristów było w ostatnim czasie?
:Hahahah, no tak. Ty bijesz ich wszystkich na głowę poziomem atrakcyjności. Jakby... wywaliło poza skalę :exited: (ps: tak, liczę na darmową kawkę, ok) :frog:
Ale jak to nie patrzą na znaki na drodze? :o Nie mów tka nawet, bo ja się daję wozić moim kumplom i nawet pasów czasem nie zapinam... Ale od dzisiaj chyba zacznę.
Nie no, ale Jerry... Już chyba bardziej wprost nie da się okazać moich uczuć :tear: .


Jeremy Carvalho
sumienny żółwik
anu
Zablokowany