30 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://northamericaten.com/wp-content/uploads/2020/09/470598_d8e1aa26010e4c3ca95d0c65bea4b2dc-mv2.png][/telimg1]
[tel5]Martin
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://northamericaten.com/wp-content/uploads/2020/09/470598_d8e1aa26010e4c3ca95d0c65bea4b2dc-mv2.png][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
sumienny żółwik
martin
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Weźmiesz sobie dziś wolne? Ostatnio się mijamy...
A ja chce ci o czymś powiedzieć... i bardzo cię teraz potrzebuje
Zrozumiem jeśli to problem...


martin heaney
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Proszę to ważne


martin heaney
ambitny krab
nemesis
27 yo — 159 cm
Awatar użytkownika
about
Ma męża, ale kocha swojego przyjaciela. Chciałaby mieć swoje dziecko, ale na razie opiekuje się tymi nieswoimi. Chciałaby żyć pełnią życia, ale choruje na serce.
GG:MM
Birdie
Byłam u lekarza...
To ważne, porozmawiamy w domu po prostu znajdź w końcu dla mnie czas
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
Hej...
nie bardzo rozumiem
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
Och.... rozumiem.
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
ja wiem
zajmij się żoną Martin
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
Masz żonę.
"my" nie miało prawa bytu.
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
To Twoja żona. Jest w ciąży. Zagrożonej ciąży
Życzę jej zdrowia, oby Wasze dziecko było zdrowe
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
Martin, nie znikam.
Po prostu... nie ma w nim dla mnie miejsca
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
zadbaj o żonę i dziecko
ja... ja umiem grać w pojedynkę
ambitny krab
nemesis
25 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Pełnoetatowa, samotna matka małej Madelyn. Kelnerka z wielkimi ambicjami i zerowymi oszczędnościami. Nowa w mieście, ale chętnie pozna nowe osoby.
GG:MM
Bailee
Nie, nie przyjeżdżaj
nie komplikuj tego
ambitny krab
nemesis
ODPOWIEDZ