Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść


GG:MM
Jona
treść treść treść
treść treść treść
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Nudzi mi się strasznie już tu... Więc sobie myślę nad postawieniami noworocznymi
1. Chciałaby zjeść pizzę w każdej pizzeri w Cairns,
2. No i odwiedzić każdą cukiernie,
3. Pójść z Tobą na potańcówkę!
4. Kupić sobie szpilki,
5. Zabrać Gacusia na plażę,
6. Przejechać się twoim samochodem, w sensie ja chcę prowadzić,
7. Częściej odwiedzać schronisko też bym chciała,
8. No i zapisać się na jakiś kurs, żeby czegoś się nauczyć,
9. Oczywiście oddać ci pieniądze,
10. No i chyba zrezygnować z mieszkania w tej małej chatce od Rae


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Pozwolisz, że sama ocenie te pizzerie i cukiernie, to chyba nie oznacza, że o siebie nie dbam...
Poza tym... Mimo, że się z tym nie zgadzam, to spodziewałam się ze przyczepisz się do spłacenia długu, ale żebyś mi życzył mieszkania dłużej w domku Rae? Nie rozumiem :(


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Mogłabym? Weź sobie do swojej listy postanowień dopisz "nie będę rozporządzał Mari" >3>
Nie mogę mieć u Ciebie takiego gigantycznego długu i... Jak to mieszkamy razem? Przecież jestem tylko gościem, doceniam to bardzo, ale mówię tak przyszłościowo


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
No to dzięki mnie już jeden punkt masz!
Długu. Horrendalnej sumy pieniędzy, którą przelałeś moim rodzicom
No chciałeś, żebym została po szpitalu... Tak to zrozumiałam, czy ty chcesz żebym z Tobą zamieszkała?


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Dlaczego? To fajne się tak pobawić... :roll:
Jakie zmartwienia niby?
Eeee... No i widzisz, zaś to robisz i ja nic nie rozumiem. Nie możesz takich rzeczy proponować nie wprost, bo wtedy nie są jednoznaczne, a teraz czuję się jak idiotką, że sama o to zapytałam i nic już nie rozumiem...


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Czyli nie pójdziesz ze mną na potańcówkę? :(
Nie zaproponowałeś mi wspólnego mieszkania, wszystkim mówię, że zaprosiłeś mnie tylko na jakiś czas... Dlaczego nie powiedziałeś wprost?
Nie wiem co teraz zrobić


jonathan wainwright
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałabym życzyć ci dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, dalszych sukcesów w życiu zawodowym, a także tym prywatnym. Mam nadzieję, że kolejny rok przyniesie ci mniej trosk i zdecydowanie więcej radości oraz uśmiechu. Oboje wiemy, że czasem potrafisz to robić. Uśmiechaj się częściej i trzymaj się ciepło <3 Olivia z rodziną
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
19:13
Hej, wujku...
Żeby nie było, naprawdę zawaliłeś podczas tej naszej kolacji i nadal jestem na Ciebie zła i nie, nie zamierzam rzucić Remy'ego, a jeśli on rzuci mnie, to cóż... Nie powiem, że miałeś rację, bo mam 21 lat i mam prawo być w związku, który skończy się złamanym sercem. No, ale życzę Ci, żeby Twój związek trwał jak najdłużej, jeśli jesteś szczęśliwy. Bo na tym mi zależy, żebyś był szczęśliwy, nawet jeśli nie do końca się z tym zgadzam. Zdrowia dla Ciebie i dla tej Twojej... Rudej. Kocham Cię, nawet jak zrzędzisz, ale nie przesadzaj z tym. Wesołych świąt <3


jonathan wainwright
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
17:53
Cassandra Hammond
Doktorze Wainwright,

Wyjątkowo życzeń świątecznych nie składam osobiście, bo sam mnie pan jakiś czas temu ze szpitala wypisał. Z czego oczywiście się bardzo cieszę i melduję, że potulnie przyjmuję leki i odkąd wróciłam do domu nic niepokojącego się nie działo.

W te Święta pragnę panu życzyć samych sukcesów zawodowych, pacjentów, którzy się słuchają pana zaleceń. Jednocześnie trzymam kciuki, by wszystko się ułożyło w życiu prywatnym pana doktora.

Wesołych Świąt! ❤


jonathan wainwright
rezydentka kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Rezydentka kardiochirurgii, nieszczęśliwie zakochana w swoim przełożonym, zazdrosna o swojego niewidomego przyjaciela i szukająca szczęścia na portalach randkowych
21:00
Elle
Dobry wieczór panie ordynatorze :)
Bardzo dziękuję za te szczere życzenia, są one naprawdę budujące i bardzo dla mnie ważne. Również Panu życzę Wesołych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze, by już nigdy nie zaznał Pan niepokoju ducha, spełnienia najskrytszych marzeń i snów oraz samych sukcesów zawodowych. Dziękuję jeszcze raz za Pańską pomoc, była ona dla mnie nieoceniona oraz chciałam zapytać czy prezentem trafiłam w Pański gust?
happy halloween
nick
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:26
Potańcówka jest oczywista?
Nie Jonathan, oczywiste byłoby gdybyś powiedział "Marienne czy zamieszkasz ze mną?" <- wtedy bym wiedziała!
Tak przez telefon mam się zgodzić? A ile płacisz czynszu? Pewnie masz mega wysokie rachunki, co?
Jezuuuu, jestem w strasznym szoku, mogę iść na spacer to rozchodzić? Serce mi tak wali... wiesz, że jak z Tobą zamieszkam, to będę cały czas? I będę wchodziła do kuchni i robiła zakupy spożywcze, które będę trzymała w Twojej lodówce?


jonathan wainwright
asystentka i pacjentka — w kancelarii i w szpitalu
28 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Panna z wygwizdowa z centralnej części kraju. Asystentka w kancelarii prawnej, a przy tym pełnoetatowa pacjentka szpitala z uwagi na poważną wadę serca, chociaż z tego akurat wolałaby zrezygnować.
Mari
23:07
Ja pytałam o potańcówkę, wyślij mi jeszcze raz te kropki, a pójdę do kawiarni >3>
Po prostu chcę wiedzieć, że to przemyślałeś i no... boję się ok? Że to z litości, a za tydzień będziesz żałował. No i jakby... twój apartament jest gigantyczny... dla bogoli, a ja nie jestem bogolem. Gdzie tam mi do takiego domu? Po prostu mnie zaskoczyłeś...
Balkon to jak lizanie loda przez reklamówkę :/


jonathan wainwright
ODPOWIEDZ