Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
Spoiler
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
Tony
treść treść treść
treść treść treść


Tony
GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
treść treść treść
treść treść treść
36 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
"36 letni adwokat samego diabła" a prócz tego prawie przykładny mąż i obywatel.
Oscar
16:58
Cześć stary.
Wpadnij do nas na kolacje. El ugotuje coś dobrego, wypijemy drinka.

Anthony Huntington
ambitny krab
Oscar
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
22:47
Na koniec dyżuru został mi lizak dzielnego pacjenta... Poczętsowałam się i poszłam przebrać.
Jak myślisz, byłaś dzielna?
Obrazek
Dobrze, że w gabinecie nikogo nikt mnie nie złapał, bo by pomyśleli, że wariatka, a nie lekarz :lol:


Anthony Huntington
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
GG:MM
Chodziło mi, czy ja byłam dzielna i zasłużyłam na lizaka... Bo to, że ty zasługujesz na to, co najlepsze, to oboje wiemy :hihihi:
Lubię, jak jesteś taki zazdrosny... Nie, żebyś miał o co lub o kogo, ale wiesz o co chodzi...
Wracam dzisiaj nieco wcześniej ^^ będę miała podwózkę, więc przeganiaj te wszystkie swoje kochanki z domu, bo zaklepuje wieczór z tobą :lol:


Anthony Huntington
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
GG:MM
A tam zaraz powody... wiesz, że to ja się boję, że zza rogu zaraz wyskoczy mi jakąś Twoja była sprzed X lat i powie, że to do niej należysz. Na szczęście jako lekarz wiem, gdzie uderzać, żeby bolało :lol:
Czekaj, to odwołam wszystko. ^^ I może wyjdę w kitlu do Ciebie? Tylko w nim ^^


Anthony Huntington
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
GG:MM
Ta babeczka od ślubów jest fantastyczna! Zobacz co przyniosła! Same lokalne produkty. A ja jak ta głupia, wzięłam tylko termos z herbatą... Żałuj, że cie tu nie ma! Tęsknie ;*
Obrazek


Anthony Huntington
Laurissa Hemingway
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Rissa
01:25
Jesteś pijany. Nie możesz mi wysyłać takich wiadomości, mam nadzieję, że jesteś już w łóżku, trzeba było słuchać Francisa. Jutro wytrzeźwiejesz i będziesz się tego wszystkiego wypierał.
To niesprawiedliwe, Tony.


Anthony Huntington
Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
GG:MM
Tony... Pamiętasz o tym wyjeźdźcie na konferensję? Do jutra muszę złożyć ostateczne podanie, jeśli chcę tam pojechać.
O której będziesz w domu? Będę chciała o tym porozmawiać.
Myślę o tobie. <3


Anthony Huntington
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
Właścicielka Fleuriste — i organizatorka imprez okolicznościowych
29 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Trochę to przykre... popadać w szaleństwo, byleby nie odczuć samotności.
Rissa
01:25
LAURISSA, A NIE ŻADNA IRIS!
Bo nie zasłużyłam sobie na to, żebyś mącił mój spokój takimi wiadomościami, które dla Ciebie nic nie znaczą.
I jakiej naszej plaży?! Miałeś tam nie przychodzić!


Anthony Huntington
fotograf — podróżuje po świecie
28 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
fotografuje wszystko, co uznaje za warte zapamiętania
melis
2:26
O mój Boże, co to za operacja? Jasne, że poinformuję.
Mogę go odwiedzić?
Laurissa Hemingway
ODPOWIEDZ