Anestezjolog — Szpital
33 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
Rozstała się z Anthonym i zaczyna kolejny już, nowy rozdział w swoim życiu. I boi się, czy nie pozstanie sama pomimo tego, że Nemo zapewniał, że chce być jego współautorem.
Hope
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść

Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/17b441d8f3dafd94f7d2c66df00dd264/668f1f267522afb2-49/s100x200/4347829db6d5ebf344beb1ea0485ca32b004fc29.jpg][/telimg1]
[tel5]Hope
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/17b441d8f3dafd94f7d2c66df00dd264/668f1f267522afb2-49/s100x200/4347829db6d5ebf344beb1ea0485ca32b004fc29.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
dzielny krokodyl
matką głupich/ Liv
brak multikont
21 yo — 169 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowa surferka z wiatrem we włosach i sercem na dłoni, która dorabia w surf shopie, godząc studia z opieką nad wyjątkowo wrednym żółwiem
Nieznany numer
16:11
W oleju czy w sosie, na talerzu i na nosie
Smak wybitny w śmietanie, z wódką również i na śniadanie
Pytasz nieznajomy o czymż tu mowa?
Hej makrela, hej do brzegu woła!
Niestraszne nam burze, niestraszna zła dola
Makrela moja pani i nic jej pokonać nie zdoła
To nie są żarty, chociaż rymuję
Zawżdy powiadam poetycki talent czuję
Klątwa na mnie dzierży, potężna i wielka
Nie ignoruj wiadomości i nie jedz wafelka
Odpowiedz mi proszę nieznany obcy
Zdejmij klątwę, pozwól uciec mocy
ambitny krab
sunny
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
02:35
Quinn
Tygrysie, a mnie kiedy zaprosisz?
Mówią, że co z oczu, to z serca...
Obiad to nic złego, moja droga. Chyba, że na rozmowie się nie skończy?
Pewnie nie skoro do mnie piszesz...
Zamierzasz powiedzieć Anthony'emu?


Hope Pelletier
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
rezydent kardiochirurgii — Cairns Hospital
27 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Diamonds on her neck
Diamonds on her wrists
and here I am all alone
02:35
Quinn
Mnie nie musisz dwa razy pytać.
Oczywiście, że chętny. Powiedz gdzie i kiedy.
I pamiętaj, że możesz wpaść o dowolnej porze.


Hope Pelletier
sumienny żółwik
brother.morphine#0331
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
23:02
Tony
Czy ja byłem dzielny? Oczywiście... Nawet nie wiesz ile muszę mieć w sobie siły i wytrwałości, czekając tutaj na Ciebie, gdy tak bezczelnie mnie kusisz.
Nie... Dobrze, że w gabinecie nikogo nie ma, bo mam monopol na takie widoki.


Hope Pelletier
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
23:02
Tony
Lubię jak się zgadzamy w takich kwestiach :lol:
Tak zazdrosny być mogę, gorzej jak mam prawdziwe powody, by się martwić o swoją własność.
Sam mogę po Ciebie podjechać. Nie musisz nikogo prosić. Właściwie mogę zaraz wsiąść do auta


Hope Pelletier
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
23:02
Tony
Twoja wybujała fantazja nie przestaje mnie zaskakiwać. Jakim cudem Ty wpadasz na takie głupotki? Nie mam pojęcia... Poza tym to Ty pracujesz ze swoim ex i to on swoją obecnością działa mi na nerwy...
Nikogo bić nie musisz, poza tym niebawem będziesz panią Huntington. Większego oddania zaoferować Ci nie mogę <3
Podoba mi się taka wizja ^^ To za ile mam być?



Hope Pelletier
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
19:21
Leonie
Zgadnij kto właśnie wprowadził się do Pearl Lagune :roll:
Mam nadzieję, że spodobają ci się nowe sąsiadki ;>


Hope Pelletier
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
35 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
Geordan Balmont
20:24
dobry wieczór, pani doktor
wiem, że miałem pisać tylko gdyby się coś złego działo, ale
korzystając ze świąt i nadciągającego nowego roku, bardzo chciałbym złożyć ci życzenia, bo innej takiej dobrej osoby, jak ty, nie znam. czy może nie pamiętam? taki tam żart, proszę mi go wybaczyć. ja wiem, że ślub bierzesz niedługo, więc niech on dobrze przebiegnie i niech ten twój wybranek w końcu udowodni, że w ogóle jest cię godzien, bo jak dla mnie, to nie ma na świecie nikogo, kto chociaż w połowie by tobie dorównał. no ale żywię nadzieję, że te święta miną wam wspaniale i że odpoczniesz trochę od swoich męczących pacjentów, takich jak ja, i że będziesz się dużo uśmiechać i będziesz szczęśliwa. a nowy rok niech przyniesie też samo szczęście, ja mocno będę trzymał kciuki, żeby tak się stało! i mógłbym tak pisać do jutra czy nawet dłużej, ale nie będę dłużej głowy zawracać, więc na koniec podsumuję, że życzę pani wszystkiego, co najlepsze!


Hope Pelletier
sierżant — australian federal police
35 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
16:38
Cześć Hope, co słychać? Jak minęły ci święta?
Czy twój ślub jest nadal aktualny?
Hope Pelletier
Dyrektor || Deweloper — Queenslands Arch-Develop.
35 yo — 191 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach wrócił do Lorne Bay przywożąc ze sobą narzeczoną. Głównie zajmuje się dyrektorowaniem w nowym oddziale firmy, dla której pracuje, a w wolnym czasie planuje ślub i ucieka przed przeszłością...
00:43
Tony
Pamiętam, że wspominałaś o tym jakiś czas temu. Wszystko zależy od okoliczności. Nie wiem, czy ten wyjazd w obecnym terminie jest dobrym pomysłem.
Jasne, pomówimy o tym w domu, będę przed 18.
I ja o Tobie. Do zobaczenia


Hope Pelletier
projektantka mody, exmodelka — lorne bay
36 yo — 178 cm
Awatar użytkownika
about
Here we stand - worlds apart, hearts broken in two. Sleepless nights, losing ground, I'm reaching for you... Feelin' that it's gone, can't change your mind. If we can't go on to survive the tide love divides.
20:16
Leonie
Co powiesz na wspólną kawę jutro?


Hope Pelletier
towarzyska meduza
leośka#3525
brak multikont
ODPOWIEDZ