lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
Aimes
21:47
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1fe79da216d82b92bb71dec66aedf1f/tumblr_inline_q2en7eAsSp1vv337s_500.gif][/telimg1]
[tel5]Aimes
[/tel5][/tel02][tel8]21:47
[tel3][telimg2][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1fe79da216d82b92bb71dec66aedf1f/tumblr_inline_q2en7eAsSp1vv337s_500.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
21:47
Aimes
treść treść treść
treść treść treść

CODE: Zaznacz cały

[tele2]21:47
[tel3][telimg1][IMG=https://64.media.tumblr.com/f1fe79da216d82b92bb71dec66aedf1f/tumblr_inline_q2en7eAsSp1vv337s_500.gif][/telimg1]
[tel10]Aimes
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3][/tele2]
mistyczny poszukiwacz
Hania
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
17:11
Obrazek
kurwa, zjebany telefon!
miało być usuń, nie wyślij
usuń to, ok?

Aimee Hale
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
22:48
żadna nostalgia, żaden burbon, robiłem porządki w galerii, Hale, nie myśl sobie nie wiadomo czego!
nie ma na co narzekać, to koniec i to wszystko
22:53
ale czasem za nią tęsknię
szczególnie, kiedy jest tak daleko
to normalne? że tęsknię za byłą?

Aimee Hale
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
nigdy nie powiedziałem, że się z tym pogodziłem
ale mała ostatnio przyłapała nas leżących w łóżku - długa historia, nic nie zaszło, po prostu leżeliśmy w łóżku, W UBRANIACH - i zrozumiałem, że najwyższa pora z tym skonczyć raz na zawsze, żeby nie zrobić dziecku sieczki z mózgu i emocji
próbowaliśmy tyle razy i równie wiele nie wypaliło, nie jesteśmy sobie pisani, ot i co, Mari stać na kogoś lepszego
nie wiem, czy jest o czym gadać
za długo byłem egoistą, teraz muszę myśleć przede wszystkim o dziecku

Aimee Hale
lisowa
A.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
00:00
JULIA
co u mojej ulubionej szwagierki? jak dzidziuś?



Aimee Hale
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
daj spokój, Aimee, było minęło
Boże, Hale, jesteś pierwszą osobą, która nie pcha mnie na siłę z powrotem w ten związek, nawet nie wiesz, jaka to dla mnie ulga
nie zniósłbym kolejnego rozczarowanego/sceptycznego spojrzenia/milczenia po słowach, że między mną i Mari to już naprawdę koniec
łatwo powiedzieć "niezobowiązująca relacja"
próbowałem, nie skończyło się to w żaden spektakularny sposób, w sumie nie skończyło się w żaden sposób, dwa spotkania i to wszystko
nie wiem, czy mam jeszcze siłę i chęć się w to bawić, może jak mała podrośnie i będzie mniej absorbującym dzieckiem...

Aimee Hale
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
bo wszyscy - kurwa WSZYSCY! - potakują głowami, a pod tymi czerepami "tak, tak, Lyons, pierwsza zakrapiana impreza i wylądujesz z nią w łóżku"
i ja bardzo chętnie, nie? dlatego właśnie tak trudno mi słuchać tego pierdolenia, mam już tego po dziurki w nosie, Aimee, ktoś mógłby powiedzieć: "no wreszcie! daj tej dziewczynie spokój i pozwól żyć prawdziwym życiem!"
dlaczego jesteś w ciąży, Hale?
zresztą, nieważne, i tak jestem na południu, nawet nie mogłabyś mi potowarzyszyć pijąc soczek, a ja mam Lily ze sobą
ech, żałość mnie dopadła, wybacz za słownictwo
jarają mnie tylko jedne cycki, Aimee, i nie ma ich żadna z kelnerek w całej Australii
dobra, starczy o mnie, kiedy poród? potrzebujesz czegoś? jestem mistrzem w pedikiurze ciężarnej!
nie, chyba źle to zabrzmiało, cofam to 🤣

Aimee Hale
lisowa
A.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
00:00
JULIA
wytłumaczył ci się jakoś? u mnie... wykurowałam się po wypadku, więc jestem gotowa na wino, może być nawet to ciążowe!



Aimee Hale
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
Aimee, kocham cię, ale traktuję cię tak, jakbyś miała siusiaka, więc nie mogę spojrzeć na twoje cycki w TEN sposób 😗 #true_bromance
w sobotę, ale o pedikjurze zapomnij - patrz wyżej!!!!
jestem szczery, Aimee, czemu miałbym cię okłamywać?
wiem, że nie polecisz z tym do Mari i jej o tym nie powiesz, ufam ci pod tym kątem
jestem trzeźwy, za trzeźwy, mała jest pod moją opieką, nawet łyka piwa nie tknę, nie ma szans!
halo, co z tym porodem, Hale?
proszę, proszę, naprawdę proszę... powiedz coś dobrego!

Aimee Hale
lisowa
A.
malarka — organizująca własną wystawę
35 yo — 175 cm
Awatar użytkownika
about
artystyczna dusza, która bezustannie szuka piękna, harmonii oraz odrobiny przygody, ostatnio najpełniej odnajduje je w czułych ramionach Aidena
00:00
JULIA
pewien mężczyzna oskarżył mnie o złamanie praw autorskich przy mojej wystawie, więc mogę zapłacić mu ogromne odszkodowanie, poza tym Ethan ucieka w pracę, chyba mamy ten sam problem, wiesz? to kiedy wpadasz?



Aimee Hale
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
dużym? dlaczego dużym? Aimee, masz jakieś kompleksy? potrzebujesz o tym porozmawiać? 🤔
dobra, niech będzie, zrobię ci ten pedikjur, ale pierwszy i ostatni raz! 🙄 tylko dla ciebie, you know!
omg, Aimee, mówisz poważnie? 😮😮😮😮😮😮
słyszałaś przesąd, że kobiecie w ciąży się nie odmawia, bo jeśli się odmówi, to zalęgną się u tego człowieka myszy?
to ja dopiero stoczyłem jedną batalię z tymi gryzoniami, nie chcę bawić się w kolejną!
oczywiście, że chcę! bardzo chętnie! będę zajebistym ojcem chrzestnym! <3
jakbyś po porodzie potrzebowała pomocy przy kąpaniu noworodka, to wiesz, do kogo uderzać!
ojciec chrzestny, omg, brzmi tak dumnie!

Aimee Hale
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Jerry
Obrazek
tak parsknąłem, że prawie obudziłem Lily 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
tylko ma być wszystko gotowe jak przyjdę, Aimee, żadnego marudzenia, że nie wiesz jaki kolor! GOTOWE! bo inaczej odwracam się i wychodzę!
wujek najlepszy, żaden się do niego nie umywa 😎
hahahahha, wiedziałem, u mnie kąpiel wzbudzała największe przerażenie, ale chyba kąpałem małą częściej niż Marianne
swoją drogą to protip rodzicielski - noworodki są... hmmm... dość elastyczne, nie złamiesz im nóżki zdejmując skarpetki
tak czy siak nie oceniam
Obrazek

Aimee Hale
lisowa
A.
ODPOWIEDZ