Farmer — Rodzinna farma
27 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
Życie podsuwa Ci rozwiązania, których się nie spodziewasz...
Cobie <3
GG:MM
treść treść treść
treść treść treść
sumienny żółwik
Cobie
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
hej! 😉
jakbyś miała jakieś pytania albo potrzebowała wprowadzenia w czeluścia Farmcraft Lorne, to służę pomocą
panowie-farmerzy tam pracujący to dobrzy ludzie, ale czasem... jakby to eufemistycznie ująć... brak im ogłady 😅
co prawda zajmuję się głównie trzciną cukrową i owcami, ale w razie co wiem do kogo z czym uderzyć, żeby szybciej było załatwione ;>

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
o proszę, wziąłem cię za nowicjusza, a tu wychodzi na to, że ja jestem żółtodziobem w temacie! 😳 :monkey:
skoro ja zacząłem z teorią i praktyką na poziomie zero, to ty z wykształceniem jak nic skończysz jako pierwszy rolnik w ilości zbiorów na letnim festynie!
to przyznaj się - na którą farmę trzeba najbardziej uważać? :>
więcej odwagi! pierwsze koty za płoty!
rada praktyczna ode mnie: nie wszystko musi wyjść idealnie, a nawet jak coś się zepsuje, to nie koniec świata, następnym razem zrobisz to lepiej (tak, mnie na początku bolało to najbardziej! 😂)
hahaha, dzięki! ☺i nie ma sprawy, naprawdę! pokolenie moich dziadków i rodziców lubiło rywalizować między sobą, ale ja jestem zwolennikiem wspierania się nawzajem i jak na razie się sprawdza!

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
w takim razie najwyraźniej ja trafiałem na samych złośliwców, ale może dlatego, że jestem hmm... "miastowy"? nietutejszy? może nie lubią obcych? 🤷‍♂️
równie dobrze mogła o tym zadecydować moja płeć, nie jestem pewien 🤔 absolutnie nie dyskryminuję, wręcz przeciwnie, szanuję mocno! #feminista_pełną_gębą
o, świrem jestem na pewno, to ci powie większość ludzi, którzy mnie znają 😂 ale na istragramie możesz się przekonać, że istnieję naprawdę, a jak wpiszesz w google "Jermaine Lyons" to przekieruje cię do zakładu stolarskiego, w którym pracuję
i hej, to nie ja wysyłam ci swoje zdjęcia, więc nie wiem, kto w tym twarzystwie jest bardziej świrnięty :>

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
to podchwytliwe zadanie! wystarczy wpisać w google "feministki XXI wieku", ale ja wykażę się sprytem i odpowiem "wszystkie feministki", co wygrałem?
ojojoj, aż tak w piórka jeszcze nie obrosłem, do takiego dobrobytu mi daleko, farma nie jest moja, tylko dziadków - Lyonsowie, może kojarzysz? - a z miasta tylko pochodzę, co prawda uczą tam czytać, ale ze zrozumieniem tekstu czytanego już bywa różnie!
bez powodu! 😇 wcale nie wyczuwam konkurencji na przyszłym festynie, więc w razie gdyby ktoś próbował zsabotować twoją kukurydzę albo ulepszone nawozy, to ja jestem niewinny! 😇
żartuję! bez obaw, twoja farma jest - przynajmniej z mojej strony - bezpieczna!
no niestety, maszyny kosztują majątek, teraz do wszystkiego trzeba specjalny sprzęt, ale jak się dobrze zakręcisz, można złapać fajne dofinansowanie, sam pięć lat temu starałem się właśnie o kombajn, farma od tego nie zbankrutowała, a spłacił się w ciągu dwóch sezonów

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
ohohohoho, to się teraz wpakowałaś! żartowałem, ale skoro już oferujesz...
przepis na ten twój kociołek Panoramixa, który daje takiego kopa roślinkom, co to masz na niego specjalne pozwolenie 😈
hahahahaha, tak, to bardzo w stylu dziadka! to u nas rodzinne, mam podobne doświadczenia ze szpadlem, więc zastanów się, czy chcesz podjąć próbę odwetu! 😂
dobra, dobra, nie chowaj się na tej farmie, dawaj przepis na kociołek Panoramixa! 😂

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
martwisz się, że nie stać cię na kombajn, a masz takie zabawki w swoim garażu? 😮
no nie powiem, zaimponowałaś mnie w tym momencie, dziewczyno!
jabłkami się nie przejmuj absolutnie, jedz je na zdrowie! dziadek tylko groźnie wygląda z tymi widłami, krzywdy by ci nie zrobił!
jak potrzebujesz więcej - albo gryzą cię wyrzuty sumienia - to wpadaj, babcia ma ogromny sad, sprzeda uczciwie, taniej niż na bazarze 😁

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
jasne! pechowa #13 to my, nietrudno nas znaleźć 8)
wow, zadziwiasz coraz bardziej, jestem pod wrażeniem, naprawdę! dobrze ogarniasz temat, jesteś przygotowana sto pro, jesienne zbiory to tylko formalność z takim przygotowaniem!
(wcaleniezazdroszczęsamolotuwcale :monkey: )

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
21:03
koty biegają po całej farmie, w piwnicy ich nie trzymamy, możesz czuć się bezpieczna! 😉
a jak uruchomisz ten samolot, to - o ile fundusze pozwolą! - daj znać, chętnie skorzystam
nie ma sprawy! działaj, działaj, a jakbyś miała jeszcze jakieś wątpliwości/pytania, to śmiało uderzaj 😊

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
00:39
bardzo enigmatyczne pytanie jak na tę porę
nie, jeszcze nie
nie jestem mistrzem dedukcji, ale taka wiadomość po północy nie wróży nic dobrego
(kilka minut później, nie doczekawszy się odpowiedzi)
halo, halo, latająca koalo!
nie zostawia się takich pytań bez reakcji! 😲

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
00:47
po północy człowiek spodziewa się samych złych wieści!
co się stało?
w razie czego co złego to naprawdę nie ja! tylko żartowałem z tym sabotażem! :monkey:

Cobie Finnigan-Hayes
lisowa
A.
stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama
jrmn_lns
00:56
hej, spokojnie, nic się nie stało! 😉
po prostu nauczony doświadczeniem wiem, że jak coś się dzieje w nocy, to najczęściej albo pożar, albo jakaś inna poważna awaria
powoli, powoli, Latająca Koalo, nie nakręcaj się niepotrzebnie!
co takiego nagadała ci ta przyjaciółka?
zresztą, nieważne, nie słuchaj jej!
nie musisz być z tym sama, serio, ludzie w okolicy są pomocni i doradzą w razie potrzeby, a i w mieście znajdzie się zawsze kilku chętnych do pomocy, zwłaszcza w okresie zbiorów, jak studenci wracają do domu i chcą dorobić
my sami korzystamy z pomocy "wyrobników", jak to mówi moja babcia, chociaż dla mnie to po prostu pracownicy sezonowi, mogę polecić ci kilku rozgarniętych w temacie kukurydzy i nie tylko!

Cobie Finnigan-Hayes
(wybacz, zgubiłam tę wiadomość w oznaczeniach :monkey: )
lisowa
A.
ODPOWIEDZ