neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/0p08uc0.gif][/telimg1]
[tel5]Olivia
[/tel5][/tel02][tel8]
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/0p08uc0.gif][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]tekst[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Panda wyjechała z Australii, by robić karierę w Hollywood. Odnosiła sukcesy, występując w serialach i kasowych produkcjach u boku największych nazwisk w show biznesie. Pół roku temu urodziła córeczkę. Trzy miesiące temu trafiła na odwyk - uzależnienie od antydepresantów i leków przeciwbólowych. Wróciła tutaj tylko ze względu na to, że ojciec dziecka postanowił wywieźć małą ze Stanów.
Pandy
22:22
Ktoś pomocy potrzebuje - rozbój w biały dzień ja czuję!
Klątwy moc magiczną zdejmij - proszę, błagam się podejmij!
Wybaw mnie, o pani miła - bo tu czeka mnie mogiła!
A ja umrzeć niegotowa – tu pomoże mądra głowa!
Jeśli dzisiaj mi pomożesz – na łut szczęścia liczyć możesz!
Więc nie czekaj, odpisz dziś – wdzięczny będzie Panda-miś.
Ale tak poważnie, możesz zdjąć ze mnie tę klątwę?
Ja czuję, że zadziała tym razem, tylko powiedz, że ją zdejmujesz!


Olivia Westbrook
ambitny krab
missirons#6417
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
numer nieznany
20:24
Kochana pani Westbrook! ja wiem, że pani mnie nie lubi i nie wiem, czy pani ma mój numer... tutaj Geordan Baldont, ja znam pani syna, mam nadzieję, że teraz pani już mnie kojarzy. niestety zaproszenie na święta od pani zaginęło i go nie dostałem. następnym razem niech pani wyśle je gołębiem albo niech pani przyjdzie do mnie, ja mieszkam w pearl lagune pod numerem 265, niech pani sobie zapisze. ja dla pani nawet posprzątam, żeby pani nie odstraszył mój dom.
o przepraszam pani Westbrook, ja źle napisałem swoje nazwisko wyżej! Geordan BalMONT, nie wiem, jak mogło dojść do pomyłki, czy pani zna jakiegoś Baldonta w ogóle? W każdym razie ja nie jestem nim
ja chciałbym pani złożyć życzenia. Żeby te święta, na których mnie niestety nie będzie, przebiegły spokojnie i wesoło, żeby nikt się nie kłócił i żeby dużo się pani uśmiechała. w nowym roku także życzę pani uśmiechu i dużo szczęścia i niekończącej się miłości od pani dzieci, którą z pewnością i tak już panią obdarzają! nie rozmawiamy ze sobą za dużo, ale pani mi zawsze przypominała moją własną mamę, więc niech panią spotka wszystko, co najlepsze!


Olivia Westbrook
Dyrektor || Kardiochirurg — Cairns Hospital
41 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
Gburowaty były wojskowy, który zamienił szpital polowy na posadę kardiochirurga w Cairns. Jakimś cudem został pokochany przez chore serduszko Marysi i obecnie walczy o to, aby nie przestawało ono dla niego bić.
Jona
20:20
Bardzo dziękuję za Twoje życzenia Olivio. Aktualnie przebywam u rodziny mojej nowej partnerki, mam nadzieję, że niebawem będzie okazja abyś ją poznała. Chciałem Tobie i Stanowi życzyć wszystkiego, co najlepsze, również sukcesów w pracy, ale też życiu prywatnym. Szczęścia i pomyślności dla was i całej waszej rodziny. Wiem, że ostatnio macie dużo na głowie, ślub Jude'a i problemy z Lisą, ale mam nadzieję, że wszystko to skończy się pozytywnie. Trzymajcie się ciepło i wypoczywajcie. Wesołych świąt.


Olivia Westbrook
Studentka literatury — James Cook University
23 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
Werter w damskiej skórze. Miłośniczka literatury romantyzmu. Często "odwiedza" szpital, a w szczególności oddział kardiologii i pulmonologii.
Cassie
Doktor Westbrook!

Bardzo dziękuję za życzenie i cieszę się, że są składane przez telefon, a nie osobiście w szpitalu ❤
Muszę przyznać, że doktor Wainwright dokonał jakiegoś cudu i tak dobrze się dawno nie czułam. Odkąd wyszłam ze szpitala nie miałam żadnych ataków, a wyniki badań - jak na mnie - są naprawdę całkiem niezłe! Mówiłam pani, że wróciłam na uczelnię? Ostatnio udało mi się zaliczyć wszystkie zaległości i w końcu jestem na bieżąco.
Z okazji świąt życzę pani - oraz pani rodzinie! - spokojnych świąt. Mam nadzieję, że uda się pani w tym roku na świąteczny obiad dotrzeć, a nie tak jak te dwadzieścia trzy lata temu. Proszę o siebie dbać i się nie przepracowywać ❤

Wesołych Świąt!


olivia westbrook
neurochirurg — Cairns Hospital
52 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
neurochirurg, która ma męża z amnezją, dorosłe dzieci i piątkę kotów, a także trudności z byciem miłą i sympatyczną, więc gardzi wszystkimi, dodając do tego odrobinę brytyjskiego humoru
17.15
Enrica
wybacz, Olivio za to rażący nietakt,
jakim było nieodpisanie na Twoje życzenia,
ale mój mąż postanowił się zabawić w Mikołaja
i przez przypadek utopił mój telefon w szklaneczce ponczu
przyjmij od całej naszej rodziny życzenia zdrowia, pomyślności
i wielu sukcesów zawodowych,
a skoro wnuk już w drodze,
to szczęśliwego rozwiązania
tego i innych przeszkód, które pojawiają się na Waszej drodze!

Olivia Westbrook
sumienny żółwik
enchante #8234
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
14:34
Olivio, chciałem CI podziękować za wsparcie i przy okazji walentynek chciałem podzielić się pewnym wyznaniem.
Będąc dzieciakiem podkochiwałem się w Tobie :lol: i chociaż minęło tyle lat to muszę przyznać, że Twoje uroda nie uległa zmianie.
Olivia Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
16:08
Cześć. Jesteś już umówiona z kimś na lunch jutro? Moglibyśmy się spotkać? Chciałabym przeprosić za święta
Olivia Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
16:30
Okej, super. Podjadę po ciebie, dobra? Wolę zjeść gdzieś poza szpitalem. O której mogę być?
Olivia Westbrook
sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Jude
10:14
Okej, w takim razie będę czekać na parkingu przy palmach. Do zobaczenia!
Olivia Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
Hej Olivio! Tak, myślę, że powinniśmy
Jestem u Lisbeth. Możemy się spotkać w szpitalnej kawiarni, o ile Ci to odpowiada


Olivia Westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
Świetnie, w takim razie widzimy się za pół godziny?
Mam coś wspomnieć Lisbeth, czy nie informować jej o niczym?


Olivia Westbrook
ODPOWIEDZ