sierżant — australian federal police
37 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
Były żołnierz, teraz policjant. Trochę mu to zajęło, ale w końcu odważył się zrezygnować ze wszystkiego dla Danny'ego.
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02=pearl][telimg1][IMG=https://i.imgur.com/128Ov83.png][/telimg1]
[tel5]Jude
[/tel5][/tel02][tel8]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA
[tel3][telimg2][IMG=https://i.imgur.com/128Ov83.png][/telimg2]
[tel10]
[telodp]CYTOWANA WIADOMOŚĆ[/telodp]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[telplus]GODZINA WYSŁANIA WIADOMOŚCI:MINUTA[/telplus]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[/tel10][/tel3]
[telozn]@oznacz[/telozn]
[/tel8][/tel0]
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
George
20:24
hej J, pewnie w tym roku już się nie zobaczymy, a ty wiesz, że ja rozmawiać przez telefon nie lubię, to będę to mieć z głowy w ten sposób
pewnie teraz się przygotowujesz na ten swój super jutrzejszy dzień z rodziną, nie? znaczy nie wiem jak właściwie miałbyś się przygotowywać, ale sollie kiedyś pisała mi liściki z pytaniami, które mogę usłyszeć od rodziny i które sam mogę im zadawać, ale no nieważne, nie wiem, po co ja tu tyle pierdole od czapy, w każdym razie mam nadzieję, że jakoś ci to tam minie, no
pozdrów tam wszystkich ode mnie, mimo że nikt mnie z nich nie lubi i nie wczuwaj się za bardzo w przyszłego ojca, co? bo na tym to ci minie reszta życia, więc bez sensu wyprzedzać wydarzenia. ej no, no i życzę ci przede wszystkim, żebyś był miły dla tych wszystkich ludzi, bo może wkurzają, ale ja też wkurzam, a dla mnie jakoś względnie miły jednak jesteś! a w nowym roku... no, wiadomo, będzie ślub i będzie dziecko, więc niech to drugie będzie ładne, żeby się dało w ogóle na nei patrzeć, CHOCIAŻ Z TWOIMI GENAMI TO JA NIE WIEM, no a to pierwsze... to niech przebiegnie super, chociaż chyba już nie zdołacie ukryć brzucha sollie i wmawiać, że to nie ślub przez wpadkę, hehe, no, tak sobie żartuję tylko. szczęścia, jude, po prostu. i żebyś mnie nie zapomniał, no. dobra, kończę się już upokarzać. tylko nie dzwoń


jude westbrook
może on włóczy się gdzieś tutaj w ciemnościach — i nie pamięta, że kiedyś żył?
37 yo — 184 cm
Awatar użytkownika
about
I fancied you'd return the way you said, but I grow old and I forget your name (I think I made you up inside my head).
George
12:14
jak ja wiedziałem, że i tak zadzwonisz, kurwa, jude, nie rób tego, no ile mogę prosić
ale nie, nie jestem u JEJ rodziców. nie chcę ani ich, ani tym bardziej jej oglądać
ale widzę, że nie tylko ja nie chcę jej oglądać
chciałbym powiedzieć, że mnie to smuci, ale :))))))))))))))))))
czyli jak, ślub odwołany i możemy wreszcie gdzieś wyjechać? świetnie, pójdę się pakować
będę bardzo zajęty
tak jak i teraz jestem bardzo zajęty
więc nie, nie, spotkanie totalnie odpada, no nie mam kiedy
i dasz radę, nie wkurzaj się tak, bo ci mikołaj prezenty zabierze


jude westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
14:34
Hej Jude! Jak się trzymasz?
Wiesz... Jakbyś potrzebował pomocy przy skręcaniu jakiejś kołyski, albo co lepsze, kolejki elektrycznej to wal śmiało. Mam chyba ochotę na jakieś dobre piwo :lol:
jude westbrook
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
7:13
Hej, Jude.
Jeśli chcesz, to w weekend znajdę czas. Coś się stało?
jude westbrook
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Miałam wyjść z koleżanką, ale odwołam to. Dla ciebie zawsze będę miała czas <3
jude westbrook
neonatolog — Cairns Hospital
57 yo — 164 cm
Awatar użytkownika
about
Żona poprzedniego dyrektora szpitala w Cairns. Neonatolog, który przerywa urlop w Europie i wraca do Lorne Bay, by skonsultować pewien przypadek medyczny i przy tej okazji sprawdzić, co słychać u jej dorosłych dzieci, które zostały w mieście.
Olivia
Za godzinę? Załatwię tylko kilka spraw na oddziale i będę mogła wyjść
jude westbrook
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
7:13
Możemy pójść na spacer, ruch dobrze służy rozmowie, przynajmniej dla mnie... No i zawsze łatwiej będzie zwiać w razie czego
jude westbrook
gimnastyczka artystyczna — reprezentująca Australię
22 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
Rzuciła Remigiusa, wierząc, że przez nią był nieszczęśliwy i jednocześnie odebrała sobie jedyny powód do szczęścia.
Lisa
7:13
Zdecydowanie las.
Pasuje, powinnam coś wziąć?
jude westbrook
Producent || Dokumentalista — Eclipse Pictures
38 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
Razem z Lisą łatają swój pokiereszowany związek, ale jemu nadal marzy się ucieczka z Lorne bay; chociaż na kilka chwil.
Remy
14:34
Kurwa, Jude... Dobrze, że zmieniłeś zdanie, bo mamy o czym pogadać i sorry, że to napiszę, ale w cokolwiek pogrywasz, nie odbijaj sobie przy okazji na rodzinie, bo nie jest ona niczemu winna. Co do Lisy to jesteś jej winny spore przeprosiny, bo ona strasznie wszystko przezywa, nawet jeśli mówi, że jest inaczej. I gdybym nie rozumiał, że prawdopodobnie właśnie przechodzisz przez jakiś przejebany kryzys w swoim życiu to bym wręcz NALEGAŁ na to, abyś z nią pomówił zaraz, bo sam rozumiesz chyba, że mnie wkurwiłeś...
Dobra... Wywaliłem z siebie co potrzebowałem, a teraz mów gdzie i o której się spotykamy.
jude westbrook
właścicielka sklepu, rzemieślniczka, projektantka — midival charm
24 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
miała zostać lekarzem, ale porwały ją targi renesansowe, więc teraz szyje średniowieczne kiecki dla księżniczek i przyozdabia tiary!
1 minute ago
nieznany numer
S####x sl!aave wanted? TEXT 6969, and go for the pleasure of your life! S#x, dirty all nigh%t! Klick this lin*k, NOOOOWWW http://nakedsex.com

Jezu przepraszam coś kliknęłam i mnie zhakowało, BARODZO PRZEPRASZAM!
tingaree
-
-
inspicjent w lorne bay radio — instruktor krav magi w lb gym
30 yo — 188 cm
Awatar użytkownika
about
Kiedyś przecież wrócę. Wszyscy wracają kiedyś do miejsc, z których chcieli uciec.
edmund
12:12
jakbym mógł jakoś ci się przydać na walentynki
to uderzaj śmiało
jude westbrook
ODPOWIEDZ