stolarz — Plane Wood Carpenter
32 yo — 180 cm
Awatar użytkownika
about
robię meble, ciągle pomagam na farmie i chcę spełnić marzenie o archeologii, ale życie pisze własne scenariusze
Spoiler

CODE: Zaznacz cały

[tel0][tel02][telimg1][IMG=https://i.pinimg.com/564x/5b/c8/fe/5bc8fe2e92346665b18ea60fe30dd5d5.jpg][/telimg1]
[tel5]Jerry
[/tel5][/tel02][tel8]GG:MM
[tel3][telimg2][IMG=https://i.pinimg.com/564x/5b/c8/fe/5bc8fe2e92346665b18ea60fe30dd5d5.jpg][/telimg2]
[tel10]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]
[teltxt]treść treść treść[/teltxt]

[/tel10][/tel3][/tel8][/tel0]
lisowa
A.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Obrazek
Ja korzystam z Twojej rady i umówiłam się z Hanią. Idziemy na miasto <3


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Dam znać! Na pewno to będzie szybciej niż myślisz. Nie mam już osiemnastu lat by bawić się do rana, więc wypiję drinka i grzecznie wrócę do domu. I przypilnuję Twoją siostrę!
Ucałuj i wyściskaj ją mocno ode mnie <3 Śpijcie dobrze.


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama

presley_

Jestem zawodową stalkerą, Jerry. Coś czuję, że chyba mnie nie doceniłeś 🙃
O jezu, zapomniałam całkiem o tym Rudym, ale to wspaniała wiadomość! Mniej wspaniała, że dalej gustuje w paskudnych trunkach 🤮
Co ukradłeś? 😏
I czy właśnie sugerujesz, że chcesz się ze mną spotkać?


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
.
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama

presley_

No tak! To też kompletnie wyleciało mi z głowy!
Po takim czasie ten kupon na bank stracił ważność. Jak wszystkie te, które trzymasz w portfelu. Zrobiłbyś z nimi jakiś porządek 🤷
To co? Kawa i ciacho? ☕️🍰
I gdzie się widzimy? One upon a tart czy Hungry Hearts?


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
.
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
GG:MM
Z wrażenia prawie upuściłam telefon. Chcesz powiedzieć, że nasze dziecko zjadło te wszystkie warzywa? Które z Was takie kreatywne się zrobiło?
Obrazek
Przekaż Lil, że w domu czeka nowy lokator <3


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
21:47
Aimes
Hej, co jest? Nostalgicznie przeglądasz zdjęcia byłej i pijesz taniego bourbona? Wszystko w porządku, Jer?
Mi możesz powiedzieć, no już. Nie widzę własnych stóp, ciągle chce mi się płakać i jeść. Chętnie ponarzekam razem z Tobą.


Jermaine Lyons
mistyczny poszukiwacz
Hania
instruktorka surfingu — surf shop
26 yo — 174 cm
Awatar użytkownika
about
zamiast wciągać kreski, wolę głaskać pieski;
instruktorka surfingu, która w głowie ma wieczny melanż.
wiadomość wysłana na skrzynkę instagrama

presley_

Może od razu chodźmy na plenerowe piwo, co? Po co tak się rozdrabniać 🍻
Tak, piątek brzmi spoko. W takim razie czekam na info ✌️👽


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
.
lorne bay — lorne bay
25 yo — 176 cm
Awatar użytkownika
about
Rodzina patchworkowa: ona, nie-mąż, syn i dwa psy. Chociaż dają jej do wiwatu, swoich chłopaków kocha najmocniej na świecie.
21:47
Aimes
Nie żebym chciała się mądrzyć, ale nie brzmisz jak ktoś, kto się z tym końcem pogodził.
Skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie. Wszyscy, których kochaliśmy i którzy odeszli zostawiają po sobie pustkę. Czasem da się ją zapełnić, czasem nie. Pogadamy o tym?


Jermaine Lyons
mistyczny poszukiwacz
Hania
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
21:38
To pięć lat musiało Ci zająć by zdać sobie z tego sprawę? W ogóle gdzie jest moje dziecko? Nie w takim stanie Ci je oddawałam :D
Obrazek
To jest moja córka. Chociaż mogłam zrobić jej zdjęcie jak pięć minut później taplała się w błocie, ale udaję, że to mała królewna...
22:20
Jemi muszę o to zapytać... Kiedy zrobiłeś mi to zdjęcie?


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
22:38
Moje zdjęcie. Nie zgrywaj się Jemi.
Wysłałeś wcześniej moje zdjęcie. Wciąż je trzymasz w telefonie?


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Mari
22:45
Nie zgrywaj się, przesuń w górę konwersacji to się przekonasz o czym mówię.
I jak chcesz to usuń. Nie mam wpływu na to co trzymasz w swoim telefonie. Usunąłeś się z mojego życia, więc skasowanie kilku zdjęć będzie dla Ciebie drobnostką.
Jest już późno, muszę się już położyć
Dobranoc. Ucałuj Lil.


Jermaine Lyons
towarzyska meduza
kwiatek
ODPOWIEDZ