lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Maxine Hammond
28 letnia pani weterynarz, typowa chłopczyca i trenerka koni. Jej pasją są zwierzęta i poznawanie świata. Zagorzała czytelniczka książek każdej maści, fanka jazzu oraz właścicielka ptasznika wenezuelskiego. Wolontariuszka w rezerwacie, powoli stawia pierwsze kroki w tworzeniu własnego azylu dla zwierząt.


maverick hammond
młodszy brat. Utalentowany muzyk, choć strasznie leniwy. Nosi się specyficznie i słyszałam, że Ruth z Gaią przebąkiwały coś o tym, aby ściąć mu włosy.

Aurora Hammond
młodsza siostra, strasznie rozpieszczona przez Ruth. Nie chce się uczyć i chłopaki jej w głowie.

WaruHammond
opis opis opsi




Marianne Harding
Najlepsza przyjaciółka, z którą poznałam się na studiach.


Gemma Macfarland
Jest całkiem sympatyczna, jeśli już przestaje się wstydzić. Nie czuć między nami tej różnicy wieku, a im dłużej ją znam, tym bardziej rozumiem dlaczego Kas ją lubi.


Maxwell Hellwig
Poznałam go przez przypadek, kiedy dawno temu postanowiłam korespondować z więźniami. Może zabrzmi to śmiesznie, ale wybrałam akurat jego, bo mieliśmy takie same zdrobnienia imienia. Od tamtej pory można powiedzieć, że zyskałam najlepszego przyjaciela.


Mae Windsor
Wspaniała sąsiadka, której pomagam w zakupach i umilam dzień. Nieco zwariowana, jeszcze nie dałam rady ograć jej w makao. Chciałabym być na starość wyluzowana tak samo jak ona!


Frank Windsor
wnuk Margaret, całkiem sympatyczny. Poznałam go głównie dlatego, że próbuje wyleczyć jej chihauhę ze starości, na którą nie ma lekarstwa. Całkiem przystojny z niego gość, chociaż to mnie zawstydza.


Raja Bishara
Trzecia miłość Kaspera. Pierwszą jestem podobno ja, drugą auto, ale szczerze to w to wątpię. Jest miła i kochana i chociaż pęka mi serce, to nie mogę jej nie lubić.

Jermaine Lyons
To bardzo sympatyczny facet i straszna szkoda, że nie jest już z Mari. Uważam, że moja przyjaciółka nie zasłużyła na to, by potraktował ją w ten sposób i na samą myśl zalewa mnie krew. Mimo wszystko, bardzo go lubiłam i nie mogę się tego wyzbyć.

Rue Byrnes
sympatyczna, chociaż marudna i powściągliwa na samym początku znajomości. Uwielbiam słuchać o co ciekawszych wątkach kryminalnych, choć nie podoba mi się to, że popiera palenie Ruth. Kilka razy napotkałam je na papierosie.

Jona Wainwright
Mój lekarz. Bardzo specyficzny, ale go lubię. Mam wrażenie, że przyciągam takich ludzi do siebie. Ma przesłodkiego brata, który leczy u mnie swoje psy.

Mason Clark
znam go od zawsze i od samego początku między nami iskrzyło. Dlaczego więc wybrał Gaię?

Walt Wainwright
trafił do mojego gabinetu z polecenia i prawdę mówiąc, to nie wiem kiedy przestał być tylko właścicielem mojego pacjenta. To dzięki niemu zaczęłam się coraz bardziej uśmiechać i trochę mnie to przeraża: przecież mam Kaspiana. Dlaczego więc myślę o nim tak intensywnie i nie mogę doczekać się tego, aż wreszcie do mnie przyjdzie?




Ryder Fitzgerald
nie mam pojęcia dlaczego ten typek mnie nie lubi. Ale właściwie to ja nie muszę lubić jego, prawda?

Callum Pearce
Ciągle ma mi za złe to, że dokuczałam mu w szkole. I chociaż wyprzystojniał, to stał się strasznym dupkiem. Z lubością więc przyjęłam fakt, że będę jego instruktorem jazdy, a on musi się ze mną użerać, bo jeśli nie, to będzie miał problemy : ))



Spoiler
rodzina

CODE: Zaznacz cały

[relinn][relrodzinn][relrodzin0]imię i nazwisko[/relrodzin0]  opis opis[/relrodzinn][relrodzin2][img=LINK][/relrodzin2][/relinn]
pozytywne

CODE: Zaznacz cały

[relinn][relrodzinn][relpozyt0]imię i nazwisko[/relpozyt0]opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relpozyt2][img=IKONA LUB AVATAR POSTAC][/relpozyt2][/relinn]
negatywne

CODE: Zaznacz cały

[relinn][relrodzinn][relnegat0]IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE[/relnegat0] opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis[/relrodzinn][relnegat2][img=IKONA LUB AVATAR POSTACI][/relnegat2][/relinn]
sumienny żółwik
13#9694
27 yo — 168 cm
Awatar użytkownika
about
barmanka w Rudd's Pub, która nie bierze życia na poważnie i dobrze się bawi, nie przywiązując się do nikogo na dłuższą metę
Maxine Hammond hej, siora! Wiadomo, że się kochamy, pewnie podbierałam ci ciuchy w szkole średniej i błagałam, żebyś mnie kryła czasem przed rodzicami :hihi:
ambitny krab
nonsens#5543
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
O matko przyszłam tutaj po jakieś super przyjaciółki, bo dziewczyny mają tak wiele wspólnego! :exited: Nie dość, że są w tym samym wieku to jeszcze mają tyle takich samych zainteresowań. Może już w szkole się razem trzymały? Potem poszły na studia razem, zaklepały sobie wspólny pokój w akademiku, bo Mari również studiowała weterynarię. Na ostatnim roku zaszła w ciążę, więc kończyła dyplom raczej zdalnie, ale zdążyła je skończyć już na ostatnich nogach. Może Max jej mocno pomagała w nauce? Podrzucała notatki i w ogóle. Potem Mari została w domu i już nie wróciła do zawodu, ale prowadzi na farmie takie schronienie dla młodych i słabych zwierząt. A do tego uwielbia jeździć konno, więc mogą to robić razem a potem upijać się winem wykradzionym z winnicy Państwa Lyons (dziadkowie, byłego partnera Mari u których na farmie Mari ma dom).
towarzyska meduza
kwiatek
Koszykarz — W Cairns
27 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
Niebieskie oczy, kształtny nos I kwiatek przy czapce to
Prawdziwe piękno podziwiam więc
To przecież ja w lusterku jestem tym więc śpiewam tak
Zaopiekujesz się moimi pieskami i fretkami? ;>

Maxine Hammond
ambitny krab
Mason Clark
adwokat, właściciel kancelarii — Fitzgerald & Hargrove
35 yo — 183 cm
Awatar użytkownika
about
stupid, emotional, obsessive little me
przychodzę po obiecaną przyjaźń Maxine Hammond :devil:
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
Gaia Hammond pisze: 06 lip 2021, 20:52
Maxine Hammond hej, siora! Wiadomo, że się kochamy, pewnie podbierałam ci ciuchy w szkole średniej i błagałam, żebyś mnie kryła czasem przed rodzicami :hihi:
To pewnie Ty wyżerałaś mi moje ulubione żelki i pozostawiałaś te obleśne czarne. I chociaż czasami wkurzasz mnie niemiłosiernie, tak nie wyobrażam sobie bez Ciebie i reszty gałganów życia. Wydaje mi się, że skoro dzieli nas tylko rok różnicy, jesteś mi bardziej bliska, niż pozostali. <3
Marianne Harding pisze: 06 lip 2021, 21:54
O matko przyszłam tutaj po jakieś super przyjaciółki, bo dziewczyny mają tak wiele wspólnego! :exited: Nie dość, że są w tym samym wieku to jeszcze mają tyle takich samych zainteresowań. Może już w szkole się razem trzymały? Potem poszły na studia razem, zaklepały sobie wspólny pokój w akademiku, bo Mari również studiowała weterynarię. Na ostatnim roku zaszła w ciążę, więc kończyła dyplom raczej zdalnie, ale zdążyła je skończyć już na ostatnich nogach. Może Max jej mocno pomagała w nauce? Podrzucała notatki i w ogóle. Potem Mari została w domu i już nie wróciła do zawodu, ale prowadzi na farmie takie schronienie dla młodych i słabych zwierząt. A do tego uwielbia jeździć konno, więc mogą to robić razem a potem upijać się winem wykradzionym z winnicy Państwa Lyons (dziadkowie, byłego partnera Mari u których na farmie Mari ma dom).
O, widzę to tak: pewnie obie były przerażone mieszkaniem w akademiku - to na pewno olbrzymia zmiana w życiach tak młodych dziewczyn, prawda? I pewnie obie zgadały się jeszcze przed wejściem do środka i przyklepały sobie wspólny pokój. Na pewno było tam okropnie ciasno i początkowo mieszały im się ubrania. Pomyślałam też, że na pewno trzymały się razem. Siadały obok siebie, wspólnie tworzyły projekty i uczyły się do egzaminów, zachowując nie tylko jak przyjaciółki, ale również i siostry.
I oczywiście, że Max pomagała jej. Początkowo mogła nie być zadowolona, bo wydawało jej się, że straci przyjaciółkę. Na całe szczęście tak się nie stało i kumplują się do dziś? <3
Mason Clark pisze: 07 lip 2021, 10:52
Zaopiekujesz się moimi pieskami i fretkami? ;>
Czym tylko zechcesz! ^^
Zawsze miałam do CIebie słabość - NIE TO CO Gaia Hammond!
benjamin hargrove pisze: 07 lip 2021, 14:45
przychodzę po obiecaną przyjaźń :devil:
O, jak dobrze Cię tutaj widzieć! :frog: Zastanawiam się tylko jak to ugryźć - bo ciężko znaleźć mi jakiś wspólny punkt zaczepienia. Możemy założyć więc, że Max miała jakąś przyjaciółke chorą na muko i zgłosiła się z nią do mamy Bena, do fundacji, która otoczyła ją opieką? Może początkowo mijali się na korytarzach jakiegoś hospicjum (mógł być u mamy, albo w jakichś prawniczych interesach), aż w pewnym momencie Max rozryczała się na środku pomieszczenia, w którym był tylko on? I potem już sama go zaczepiała, kiedy go widywała? Nie wiem, czy trzyma się to kupy - ale jeśli Ci odpowiada, to możemy dokończyć tę historię, albo napisać jakieś retro. :hm:
sumienny żółwik
13#9694
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Super, to mamy ustalone <3
towarzyska meduza
kwiatek
studentka, która pracuje — w biurze
23 yo — 160 cm
Awatar użytkownika
about
kiedyś zostanie pełnoprawnym inżynierem i coś będzie tworzyć, a póki co psuje sobie życie uczuciowe i zarabia ogarniając papierki w dziale HR
Podobno jesteś dziewczyną Kaspra, więc wpadam z Gemmą, jego przyjaciółką od dziecka i współlokatorką <33 Ale nie wiem czy chcesz mnie lubić ;>
przyjazna koala
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
hej Maxine Hammond, Ryder nie lubi Max i jest przeciwny temu związkowi, już od samego początku. Nie wiem jak bardzo widoczne to jest, ale on raczej nie jest dobry w ukrywanie swoich uczuć i nastawienia, więc dziewczyna może od niego czuć wyraźną niechęć :lol:
ryder fitzgerald
nata#9784
lek. wet. || inst. jazdy — Stadnina koni Huntingtonów
28 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Sometimes I still have to take a deep breath and remind myself that not everyone will breake me like
you did.
gemma macfarland pisze: 07 lip 2021, 21:54
Podobno jesteś dziewczyną Kaspra, więc wpadam z Gemmą, jego przyjaciółką od dziecka i współlokatorką <33 Ale nie wiem czy chcesz mnie lubić ;>
Hej hej! Myślę, że jak najbardziej, możemy się lubić! Skoro jesteś jego przyjaciółką i na dodatek z nim mieszkasz, to nie wyobrażam sobie, aby Max miała stroić wobec Gems foszki! Pewnie czasami przesiadują razem w kuchni i piją piwo, gadając o wszystkim.
To w Tobie się kocha, czy nie w Tobie? :hihi:
gemma macfarland
Ryder Fitzgerald pisze: 08 lip 2021, 09:10
hej Maxine Hammond, Ryder nie lubi Max i jest przeciwny temu związkowi, już od samego początku. Nie wiem jak bardzo widoczne to jest, ale on raczej nie jest dobry w ukrywanie swoich uczuć i nastawienia, więc dziewczyna może od niego czuć wyraźną niechęć :lol:
O! Max na pewno nie rozumie dlaczego Ryder za nią nie przepada. Początkowo pewnie nawet próbowała się tego dowiedzieć, jednak kiedy plan spalił na panewce, sama zaczęła mu się odwdzięczać pięknym za nadobne. :twerk:
Ryder Fitzgerald
sumienny żółwik
13#9694
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Maxine Hammond pisze: 08 lip 2021, 18:32
Ryder Fitzgerald pisze: 08 lip 2021, 09:10
hej Maxine Hammond, Ryder nie lubi Max i jest przeciwny temu związkowi, już od samego początku. Nie wiem jak bardzo widoczne to jest, ale on raczej nie jest dobry w ukrywanie swoich uczuć i nastawienia, więc dziewczyna może od niego czuć wyraźną niechęć :lol:
O! Max na pewno nie rozumie dlaczego Ryder za nią nie przepada. Początkowo pewnie nawet próbowała się tego dowiedzieć, jednak kiedy plan spalił na panewce, sama zaczęła mu się odwdzięczać pięknym za nadobne. :twerk:
Ryder Fitzgerald
To jest wojna! :spider:
ryder fitzgerald
nata#9784
Uczennica | Kelnerka — HUNGRY HEARTS
17 yo — 166 cm
Awatar użytkownika
about
Kawka na wynos dzisiaj towarzyszy mi
To cappuccino niesłodzone będę fit
Szekspirowski sznyt całe noce mi się śnił
Gdzie Romeo był
Maxine Hammond Nie wiem jak ty to robisz, ale twoje kwiatki żyją. Moje nie chcą żyć, pewnie musisz dać jakąś mi radę co do nich! :/ Z racji, że mnie tak rozpieszczasz to najpewniej do Ciebie pierwszej, poleciałam z pierwszym złamanym serduszkiem. Widząc, że zawsze dasz jej jakąś dobrą radę. <3
ambitny krab
Martyna
ODPOWIEDZ