strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
remus blackwell
Remi to niesamowicie pozytywny mieszkaniec miasteczka. Pracuje jako strażak, więc może ci coś czasem ugasić koło domu! Ściąga też regularnie koty z drzew i wyciąga zwierzęta z różnych dziwnych miejsc, więc jak szukasz kota, to ma całe stado z którego możesz wybierać. Jest wesoły, miły i pomocny, to kobiety zwykle łamią mu serducho, no więc szukam przyjaciół, byłych i właściwie to wszystkiego <33
IMIĘ I NAZWISKO CZŁONKA RODZINY
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - POZYTYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

towarzyska meduza
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
no cześć lepszy kuzynie Kasa, którego w sumie wszyscy lubimy. Pewnie ratowałeś nam kiedyś wszystkim tyłek, jak nie chcieliśmy się przyznać rodzicom, że odstawiliśmy coś głupiego i za to mamy dług wdzięczności, Rader postara się nigdy niczego nie spalić! :lol:

I z Ruby też wpadam, bo wiadomo, bohater, obrońca, czy co tam jeszcze :kangaroo:

Remi Blackwell
ryder fitzgerald
nata#9784
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Ryder Fitzgerald pisze: 08 lip 2021, 09:43
no cześć lepszy kuzynie Kasa, którego w sumie wszyscy lubimy. Pewnie ratowałeś nam kiedyś wszystkim tyłek, jak nie chcieliśmy się przyznać rodzicom, że odstawiliśmy coś głupiego i za to mamy dług wdzięczności, Rader postara się nigdy niczego nie spalić! :lol:

I z Ruby też wpadam, bo wiadomo, bohater, obrońca, czy co tam jeszcze :kangaroo:

Remi Blackwell
cześć Ryder Fitzgerald, no pewnie tak było :lol: Regularnie zostawia im nowe gaśnice, przypomina o zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza w trakcie imprez i udaje że nie widzi ich krzaczków :lol: I pewnie mu się zdarzyło im odebrać z izby wytrzeźwień... :lol:

A z Ruby to wiadomo, Remi jej dogląda od czasu do czasu i pewnie mają taką fajną więź! 8)
towarzyska meduza
-
22 yo — 171 cm
Awatar użytkownika
about
baletnica dorabiająca w kawiarni, która od czterech lat jest w związku z Jake'iem, choć ostatnio im nie wychodzi i może dlatego ostatnio zaczęła spoglądać odrobinę inaczej na swojego dużo starszego nauczyciela baletu; kuzynka Hardingów wychowywana jedynie przez matkę odkąd ojciec uciekł, gdy Ina była malutka
Remi Blackwell cześć i czołem, sąsiedzie! Remi i Inanna mieszkają dom w dom, więc pewnie często się widują! Ina może nawet czasem opiekować się jego kotami, bo uwielbia te zwierzęta, sama ma nawet jednego 8) Plus może czasem pukać do drzwi Remiego, gdy potrzebuje pomocy do jakiejś rzeczy, przy której jest potrzebny facet, a niestety Inanna mieszka z samą matką, więc taki pomocny sąsiad na pewno by się jej przydał ^^
powitalny kokos
ola
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Inanna Fiddler pisze: 08 lip 2021, 18:04
Remi Blackwell cześć i czołem, sąsiedzie! Remi i Inanna mieszkają dom w dom, więc pewnie często się widują! Ina może nawet czasem opiekować się jego kotami, bo uwielbia te zwierzęta, sama ma nawet jednego 8) Plus może czasem pukać do drzwi Remiego, gdy potrzebuje pomocy do jakiejś rzeczy, przy której jest potrzebny facet, a niestety Inanna mieszka z samą matką, więc taki pomocny sąsiad na pewno by się jej przydał ^^
Inanna Fiddler a dzień dobry sąsiadko! W takim razie kobiety mogą bez wahania go niepokoić, w dzień i w nocy! 8) Może im też pomagać przy czyszczeniu rynien przed zimą i naprawianiu kosiarki, a jak w zamian za to dokarmia jego zwierzaki pod jego nieobecność, to robi to z przyjemnością i bez opłaty innej niż lemoniada dla ochłody! :lol:
towarzyska meduza
-
barman/współwłaściciel — Moonlight Bar
24 yo — 187 cm
Awatar użytkownika
about
zawodowo skręca blanty, jeszcze lepiej jeździ na desce, a surfuje tak, że się za nim kurzy, do tego polewa piwa w rodzinnym barze, a Lyra go pocałowała
Remi Blackwell pisze: 08 lip 2021, 18:01
Ryder Fitzgerald pisze: 08 lip 2021, 09:43
no cześć lepszy kuzynie Kasa, którego w sumie wszyscy lubimy. Pewnie ratowałeś nam kiedyś wszystkim tyłek, jak nie chcieliśmy się przyznać rodzicom, że odstawiliśmy coś głupiego i za to mamy dług wdzięczności, Rader postara się nigdy niczego nie spalić! :lol:

I z Ruby też wpadam, bo wiadomo, bohater, obrońca, czy co tam jeszcze :kangaroo:

Remi Blackwell
cześć Ryder Fitzgerald, no pewnie tak było :lol: Regularnie zostawia im nowe gaśnice, przypomina o zasadach bezpieczeństwa, zwłaszcza w trakcie imprez i udaje że nie widzi ich krzaczków :lol: I pewnie mu się zdarzyło im odebrać z izby wytrzeźwień... :lol:

A z Ruby to wiadomo, Remi jej dogląda od czasu do czasu i pewnie mają taką fajną więź! 8)
prawie jak starszy brat <3
to wszystko wiemy :hihihi:
ryder fitzgerald
nata#9784
lorne bay — lorne bay
35 yo — 190 cm
Awatar użytkownika
about
It isn’t the whole process of falling in love that scares me. No, it’s the worry that I’ve fallen for the wrong person again that does.
Brata wpisz!
Nawet jak przychodzi spóźniony do relek :tear:
Remi Blackwell
sumienny żółwik
alemalpa#7279
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Ryder Fitzgerald chyba tak! <3
Logan Blackwell pisze: 10 lip 2021, 01:14
Brata wpisz!
Nawet jak przychodzi spóźniony do relek :tear:
Remi Blackwell
kiedyś wpiszę, okej :/ :/
towarzyska meduza
-
Komendant — lorne bay fire station
34 yo — 202 cm
Awatar użytkownika
about
Moje barwy to czarny, od zawsze z nimi w ponurej parze
Życie każe być twardym i sprawnie farbuje palety po czasie
I tylko myśli o Tobie malują mi w głowie w kolorze pejzaże
Ja odliczam już chwile aż głębokie wody zamienię na basen
Znamy się z remizy, jesteśmy w podobnym wieku - nie widzę innej opcji jak wspólne dzielenie wspomnień z okresu dojrzewania, ocenianie dziewczyn i dyżury w remizie :frog: Remi Blackwell
sumienny żółwik
13#9694
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Panie strażaku, niech pan mnie ratuje *.*
chcę mega pozytywne relacje

No i daje też Patrick Halliwell, który jest strażakiem :P
Remi Blackwell
powitalny kokos
nick
strażak — w remizie strażackiej
38 yo — 189 cm
Awatar użytkownika
about
pan strażak, który zbyt często przynosi do domu te kotki które ściąga z drzew! Teraz zapuścił brodę, a także myśli o zapuszczeniu jakichś korzeni i znalezieniu miłości.
Duke Buckley pisze: 28 lip 2021, 14:02
Znamy się z remizy, jesteśmy w podobnym wieku - nie widzę innej opcji jak wspólne dzielenie wspomnień z okresu dojrzewania, ocenianie dziewczyn i dyżury w remizie :frog: Remi Blackwell
Duke Buckley przepraszam że przegapiłam oznaczenie :< Ale jasne, przyda się Remkowi jeszcze jakiś bff, więc biorę oczywiście <33
Cecilia Rossi pisze: 06 sie 2021, 00:27
Panie strażaku, niech pan mnie ratuje *.*
chcę mega pozytywne relacje

No i daje też Patrick Halliwell, który jest strażakiem :P
Remi Blackwell
No to z Patrickiem niech się lubią, skoro się mijają na zmianach 8) a Cecilia spoko, mógł jej się kiedyś podpalić samochód i ją ratował na autostradzie :lol:
towarzyska meduza
-
36 yo — 165 cm
Awatar użytkownika
about
Oh won't you come with me where the ocean meets the sky,
and as the clouds roll by we'll sing the song of the sea
Remi Blackwell pisze: 07 sie 2021, 10:11
Duke Buckley pisze: 28 lip 2021, 14:02
Znamy się z remizy, jesteśmy w podobnym wieku - nie widzę innej opcji jak wspólne dzielenie wspomnień z okresu dojrzewania, ocenianie dziewczyn i dyżury w remizie :frog: Remi Blackwell
Duke Buckley przepraszam że przegapiłam oznaczenie :< Ale jasne, przyda się Remkowi jeszcze jakiś bff, więc biorę oczywiście <33
Cecilia Rossi pisze: 06 sie 2021, 00:27
Panie strażaku, niech pan mnie ratuje *.*
chcę mega pozytywne relacje

No i daje też Patrick Halliwell, który jest strażakiem :P
Remi Blackwell
No to z Patrickiem niech się lubią, skoro się mijają na zmianach 8) a Cecilia spoko, mógł jej się kiedyś podpalić samochód i ją ratował na autostradzie :lol:
z Patrickiem ok,
a co do Cecy to p tym ratunku można rozwinąć relację dalej. Co im damy? :P

Remi Blackwell
powitalny kokos
nick
ODPOWIEDZ