antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Neva Ebenhart
Urodzona i wychowana w Lorne Bay, liczy sobie trzydzieści wiosen. Zawodowo zajmuje się odziedziczonym po dziadku antykwariatem, a prywatnie wychowuje pięcioletniego urwisa i w międzyczasie próbuje w randki.
Mara Ebenhart
Młodsza siostra, jedna z najbliższych Nevie osób.

Hazel Ebenhart
Młodsza siostra, jedna z najbliższych Nevie osób.

Vinnie Harte
Były partner, który przed dekadą zniknął bez słowa, a kilka tygodni temu nagle zamieszkał w tym samym budynku. Od tamtej pory ich relacje zdecydowanie się ociepliły, a Ebenhart nie jest w stanie jednoznacznie stwierdzić co dokładnie ich łączy.

Rorey Fitzgerald
Sąsiadka i dobra przyjaciółka w jednym. Zawsze służy pomocą, a także wysłucha wtedy, kiedy jest taka potrzeba.

Autumn Goldsworthy
Przyjaciółka jeszcze z czasów szkolnych, a przy okazji jedna z ulubionych ciotek sześcioletniego synka Nevy.

Hemingway Lewis
Były partner, który przed laty ich relację zakończył swoim wyjazdem. Zeszło się to z ciążą Nevy, o której ta mu nie powiedziała, dopiero niedawno odkrywając przed nim fakt, że kilka lat wcześniej został ojcem.

IMIĘ I NAZWISKO - NEGATYWNE
opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis opis

Ebenhartowie
Magda
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Po pierwsze Mari uwielbia stare książki, zwłaszcza jakieś takie mało popularne tytuły, więc często odwiedza antykwariat z nadzieją, że znajdzie jakąś perełkę. Plus obie wychowują dzieci w tym samym wieku! Nie wiem jak jej synek, ale Lily chodzi do przedszkola, więc pewnie często na siebie wpadały zaprowadzając i odbierając dzieci. Może ta dwójka nawet bardzo się zaprzyjaźniła? Najpierw zaczęło się od ciągnięcia za warkocze (a że Lil ma charakter po mamusi, więc pewnie porządnie oddała) i małych sporów, ale z czasem dzieciaki się dogadały i chcą często się odwiedzać. Mari mieszka na farmie, wśród zieleni i pięknych krajobrazów więc oboje mogą ich odwiedzać. Panie piją sobie kawę, plotkują a dzieciaki bawią się ze zwierzakami. I obie zaczęły randkować, więc mogą być dla siebie ogromnym wsparciem <3
towarzyska meduza
kwiatek
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Marianne Harding pisze: 06 lip 2021, 18:04
Po pierwsze Mari uwielbia stare książki, zwłaszcza jakieś takie mało popularne tytuły, więc często odwiedza antykwariat z nadzieją, że znajdzie jakąś perełkę. Plus obie wychowują dzieci w tym samym wieku! Nie wiem jak jej synek, ale Lily chodzi do przedszkola, więc pewnie często na siebie wpadały zaprowadzając i odbierając dzieci. Może ta dwójka nawet bardzo się zaprzyjaźniła? Najpierw zaczęło się od ciągnięcia za warkocze (a że Lil ma charakter po mamusi, więc pewnie porządnie oddała) i małych sporów, ale z czasem dzieciaki się dogadały i chcą często się odwiedzać. Mari mieszka na farmie, wśród zieleni i pięknych krajobrazów więc oboje mogą ich odwiedzać. Panie piją sobie kawę, plotkują a dzieciaki bawią się ze zwierzakami. I obie zaczęły randkować, więc mogą być dla siebie ogromnym wsparciem <3
Pasuje mi to jak najbardziej! Neva co prawda już radzi sobie trochę lepiej, ale na pewno przyda jej się ktoś, z kim będzie mogła wymienić się doświadczeniami. I opcja z przedszkolem jak najbardziej mi odpowiada. Pewnie niedługo będą mogły przy kawie żartować o szykowaniu potencjalnego wesela za kilkanaście lat :lol: I doświadczeniami z randek też się mogą wymieniać, biorę <3
Ebenhartowie
Magda
Weterynarz — Animal Wellness Center
28 yo — 167 cm
Awatar użytkownika
about
Po latach odkurzyła swój dyplom i wróciła do weterynarii, przejęła klinikę, którą chciałaby wykupić a do tego wychowuje pięciolatkę i wciąż próbuje zacząć wszystko od nowa.
Neva Ebenhart pisze: 06 lip 2021, 18:32
Pasuje mi to jak najbardziej! Neva co prawda już radzi sobie trochę lepiej, ale na pewno przyda jej się ktoś, z kim będzie mogła wymienić się doświadczeniami. I opcja z przedszkolem jak najbardziej mi odpowiada. Pewnie niedługo będą mogły przy kawie żartować o szykowaniu potencjalnego wesela za kilkanaście lat :lol: I doświadczeniami z randek też się mogą wymieniać, biorę <3
Dobrze mieć taką przyjaciółkę, z którą można porozmawiać, zadzwonić w każdej chwili wiedząc, że ona zrozumie co ta druga czuje. Bo Mari teoretycznie ma ogromną pomoc w postaci ojca małej, który mieszka na tej samej farmie (co prawda kilkaset metrów dalej, ale jednak to wciąż blisko a ich relacje są z cyklu: to skomplikowane), ale to jednak nie to samo. Także Neva może liczyć na pomoc Mari, nawet jeśli polega to na opróżnieniu całej butelki domowej nalewki. No i już na posag dla córki na pewno zaczęła zbierać <3
towarzyska meduza
kwiatek
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Marianne Harding pisze: 06 lip 2021, 18:47
Dobrze mieć taką przyjaciółkę, z którą można porozmawiać, zadzwonić w każdej chwili wiedząc, że ona zrozumie co ta druga czuje. Bo Mari teoretycznie ma ogromną pomoc w postaci ojca małej, który mieszka na tej samej farmie (co prawda kilkaset metrów dalej, ale jednak to wciąż blisko a ich relacje są z cyklu: to skomplikowane), ale to jednak nie to samo. Także Neva może liczyć na pomoc Mari, nawet jeśli polega to na opróżnieniu całej butelki domowej nalewki. No i już na posag dla córki na pewno zaczęła zbierać <3
Dobra, pięknie, jak będziesz miała ochotę zagrać, to łap mnie na pw <3
Ebenhartowie
Magda
17 yo — 163 cm
Awatar użytkownika
about
uczy się w liceum, nienawidzi swojego ojca, który po latach odnowił kontakt i ma chrapkę na przystojnego studenta, któremu trochę nakłamała
Dzień dobry pani Nevo, ja się zajmę pani bąblem, proszę się dobrze bawić na randce!

Neva Ebenhart
ambitny krab
nata#9784
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Ruby Fitzpatrick pisze: 07 lip 2021, 09:45
Dzień dobry pani Nevo, ja się zajmę pani bąblem, proszę się dobrze bawić na randce!

Neva Ebenhart
jak będzie udana, dostaniesz napiwek :wohoo:
Ebenhartowie
Magda
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
cześć Neva Ebenhart , możemy się koleżankować z Dianą? obiecuję nie zabierać Cię na żadne mokradła jak Kosmas <3
ambitny krab
pianka#9491
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Diana Puchalska pisze: 09 lip 2021, 16:40
cześć Neva Ebenhart , możemy się koleżankować z Dianą? obiecuję nie zabierać Cię na żadne mokradła jak Kosmas <3
tą obietnicą mnie kupiłaś :lol: generalnie myślę, że mogły poznać się w szpitalu, kiedy Neva, jako przewrażliwiona matka, wpadła tam ze swoim synem, któremu nie było nic poważnego. Diana mogła ją trochę uspokoić i jakoś tak wyszło, że się później zakumplowały <3
Ebenhartowie
Magda
27 yo — 173 cm
Awatar użytkownika
about
Przyjechała ze Szkocji rok temu, z powodu kaprysu męża, i do tej pory nie umie się tu odnaleźć. Ma 27 lat, męża, który jest australijską Magdą Gessler i 4 pasierbów, więc nic dziwnego, że jest taka smutna, prawda? Pracuje w szpitalu w Cairns, gdzie głównie gra w gry.
Neva Ebenhart pisze: 09 lip 2021, 17:44
Diana Puchalska pisze: 09 lip 2021, 16:40
cześć Neva Ebenhart , możemy się koleżankować z Dianą? obiecuję nie zabierać Cię na żadne mokradła jak Kosmas <3
tą obietnicą mnie kupiłaś :lol: generalnie myślę, że mogły poznać się w szpitalu, kiedy Neva, jako przewrażliwiona matka, wpadła tam ze swoim synem, któremu nie było nic poważnego. Diana mogła ją trochę uspokoić i jakoś tak wyszło, że się później zakumplowały <3
no pewnie! Diana jest tą stażystką, która daje pacjentom pograć w swoje gry na telefonie, jak się stresują wizytą, więc mogła zabawić małego jakąś apką, aNevie przynieść kanapkę, jeśli nie chciała odchodzić od młodego, bo regularne jedzenie jest ważne,. potem zobaczyły się w miasteczku, więc Dianka mogła podejść i spytać, czy z synem wszystko okej, więc tak im jakoś poszło. :hihi: Neva Ebenhart
ambitny krab
pianka#9491
antykwariusz — basara
30 yo — 170 cm
Awatar użytkownika
about
Sprzedaje stare książki, wychowuje samotnie sześcioletniego urwisa i w końcu też postawiła na siebie, dając szansę relacji z Vinniem.
Diana Puchalska pisze: 09 lip 2021, 17:55
no pewnie! Diana jest tą stażystką, która daje pacjentom pograć w swoje gry na telefonie, jak się stresują wizytą, więc mogła zabawić małego jakąś apką, aNevie przynieść kanapkę, jeśli nie chciała odchodzić od młodego, bo regularne jedzenie jest ważne,. potem zobaczyły się w miasteczku, więc Dianka mogła podejść i spytać, czy z synem wszystko okej, więc tak im jakoś poszło. :hihi: Neva Ebenhart
super, jestem jak najbardziej na tak <3
Ebenhartowie
Magda
30 yo — 192 cm
Awatar użytkownika
about
leczy kangury, kaczki i koale, po godzinach próbując zapomnieć o uczuciach do najlepszej przyjaciółki
skoro Neva Ebenhart zna się z Mari, a Mari jest bliską przyjaciółką Alka, podrzucam i jego! są z Nevą nawet z tego samego rocznika, więc za czasów szkolnych mogli trzymać się blisko, siedzieć w jednej ławce i kumplować ze sobą, a gdy Neva zaszła w ciążę to właśnie Al był jednym z tych znajomych, który a) nie mógł uwierzyć, że są na tyle dorośli, żeby mieć własne dzieci, b) spotykając się z nią za każdym razem panikował, że zacznie przy nim rodzić, a on nie wie nawet jaka droga do szpitala jest najkrótsza, aż c) mówił najmniej odpowiednie rzeczy w najmniej odpowiednim czasie, na przykład o minusach posiadania dzieci, tak jakby Neva miała jeszcze wybór, czy chce kiedykolwiek je mieć :roll: teraz mimo upływu lat nadal zdarza się, że palnie coś głupiego i mało odpowiedniego do sytuacji, ale zdecydowanie wydoroślał i przekonał się, że dzieci to czasem trzy plusy, zero minusów, a nie same minusy jak wydawało mu się kiedyś :hihi:
ambitny krab
-
ODPOWIEDZ